Şimdi Ara

ASRock Kullanıcıları Yardımlaşma Kulübü (80 Üye) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
988
Cevap
13
Favori
37.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendimden bir foto paylaşayım istedim http://instagram.com/p/RliaLApbp8/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallkraft -- 4 Kasım 2012; 2:07:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadşalar bende sistemimi nihayet toplayabildim. Kasamda problem çıktı ön fan ledleri yanmıyordu vatana götürdüm 1 gün sonra değişim yaptılar bugün itibariylede sistemimi topladım. Hemen bios 'u 1.4 e yükselttim ram 'i hazır profillerden 1866 yaptım şuanda stok şekilde testlerimi yapıyorum sonra o.c testlerine geçeceğim şimdilik bikaç foto. Anakart gerçekten çok iyi duruyor sarı-siyah ekran kartıda sarı - siyah kasaya laf yok ancak bikaç sorun yaşadım. Onların hepsini yazıcam kasayı gerçekten özenle topladım ortada tek kablo yok diyebilirm. Şimdilik fotoğraflar bunlar arkadaşlar daha detaylıca konu açarak denemeleri hep birlikte yapacağız.

ASRock Kullanıcıları Yardımlaşma Kulübü (80 Üye)

Hertürlü sorunuzu cevaplamaya çalşırım arkadaşlar bütün parçalarla ilgili.

• 990fx extreme 3 ü aldık. Elimde phenom 2 x2 işlemci var yetmiyor . biraz yükseltmek istiyorum uzun zamandır aklımda x6 serisi vardı fakat şuan sıfırı stoklarda yok fx serisine geçebilirim diye düşündüm fiyat açısından fx 6100 iyi bütçeyi birazdaha zorlayıp 8150 falan alsammı acaba ? birde 8350 çıkacakmış 200 dolar civarı diye okudum ne yapsam karar veremedim
  • Arkadaşlar Z77 EXTREME4 modelini almayı düşünüyorum bende. Chris Brown arkadaş tavsiye etmişti. Sanırım ondan alacağım. Sizce nasıldır?
  • Oguzzzzz kart bi harika gerçekten hayırlı olsun tekrardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr990

Oguzzzzz kart bi harika gerçekten hayırlı olsun tekrardan

Teşekkür ederim kardeşim.
  • oc potansiyelini çok merak ediyorum acaba voltajsız kaça kadar çıkartabilir işlemciyi, ve ardından voltajla maksimum ne alabilirsin işlemciden, bunları eğer yapıp koyabilirsen açıkçası görmek isterim çünkü kartı yakın zaman da bende alıcam inşallah niyetim o yönde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr990

oc potansiyelini çok merak ediyorum acaba voltajsız kaça kadar çıkartabilir işlemciyi, ve ardından voltajla maksimum ne alabilirsin işlemciden, bunları eğer yapıp koyabilirsen açıkçası görmek isterim çünkü kartı yakın zaman da bende alıcam inşallah niyetim o yönde..

Biraz zaman geçmesini bekliyorum termal macun vs kendine bir gelsin deniyeceğim. Şuanda resimlerdede gözüktüğü gibi H100 stock olarak taktım. Biraz böyle deniyip akasa viper fan alacağım 2 tane 14 cm 2 tane 12 cm puss pull yapıcam. 14 cm 2 tane akasayı kasanın dışından üste takıcam diğer 2 tane 12 cm 'de h100 ün üstünde içinde kalıcak. Termal macun olarakta anakartla gelen gelid 'i deniyeceğim. Bu şekilde baya bir serinlik olacağına inanıorm ozaman max denemeleri yaparım.

• Süper plan bence tamamdir beklemedeyim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sistem müthiş olmuş oğuz hocam, z77 oc formula ile ekran kartının renkleri tam uymuş. birtek ramlerin rengi olmamış, turuncu/sarı renkte ram yok muydu?

hayırlısı olsun.
  • üstteki sistem güzel olmuş.
    performansı kadar kasa içi görünümüde mükemmel.
  • Teşekkür ediyorum arkadaşlar.. Evet bütün renkler uydu kablo renkleri bile siyah sarı ancak ram 'lerin ben burdayım diye bağırıyor. Aslında Corsair 'ın Sarıda siyahta ramleri varda nedense Gskill daha çok cezbetti beni bunu aldık renge bakmadan.. Ama bilgisayar gerçekten hızlı çalışıyor. Sistemimden genel olarak gerçekten memnunum keşke şunu almasaydım dediğim birşey yok. Anakart konusunda şüpheliydi asus formulamı bumu diye ama bunu aldığıma beni pişman edicek hiç birşey yapmadı. İlerdede yapcağını düşünmüyorum. Özellikle şu Formula Driver yazılımı gerçekten müthiş anakartın üstündeki fana birebir müdahale etmek diğer fanların sıcaklık derecelerine göre rpm ayarlarını yapmak gerçekten güzel özellikleri var.
  • Yine bir bios çıkmış aldığımda 1.0 'dı dün 1.40 yaptım bugün yenisi çıkmış 1.60

İçeriği ise :

Usb uyumluluğuyla ilgili bir düzeltme
    Overclock yeteneği arttırılmış
    Bios ses efektlerinde güncelleme yapılmış.

Bu akşam update ederim.
  • Oğuz hayırlı olsun doğru seçim bir anakart, bana göre Soket 1155'in en iyi anakartı.
  • Benim Fatal1ty 4*4gb kit kullanırken memory_management blue screen veriyordu. 1.90 bios update ile düzelmiş oldu ( Support AMD Memory Profile (AMP). )
  • Arkadaşlar ;

Asrock Hediye dağıtıyor.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ASRockTurkiye'yi "Beğen", bu görseli zaman tünelinde "PAYLAŞ". 20 adet 30x36cm boyutlarında ASRock Gaming Mouse Pad'ten birini kazanma şansını yakala. Üstelik OC Formula mouse padleri orjinal Nick Shih imzalı!

http://www.facebook.com/ASRockTurkiye

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=532103820152217&set=a.417170068312260.117000.417144068314860&type=1&relevant_count=1

• quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Oğuz hayırlı olsun doğru seçim bir anakart, bana göre Soket 1155'in en iyi anakartı.

Teşekkür ederim söylediiğin gibi bende öyle düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oguzzzzz

quote:

Oğuz hayırlı olsun doğru seçim bir anakart, bana göre Soket 1155'in en iyi anakartı.

hocam resimlerde gordugum kadarı ile anakarta 3 hdd ve 1 ssd baglamıssınız.

bılgısayarın acılıs hızı ne duruma geldı 3 adet hdd baglayınca?bende de force gt var hızlı acılırken hdd bagladım dıye yavas acılıyor ssd ıle.

taktıgım hdd lerden dolayı sıstem yavasladı gıbı acılıs hızında vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: el_nino_09

quote:

quote:

bılgısayarın acılıs hızı ne duruma geldı 3 adet hdd baglayınca?bende de force gt var hızlı acılırken hdd bagladım dıye yavas acılıyor ssd ıle.

Evet 3 HDD 1 SSD var

1 TB sata3 ve 2 adette sata 2 250 var şuan sistemde. Bootta ve açılışta hdd 'lerle hiç bir alakam yok gayet hızlı açılıyor.. Sizin nasıl yavaşlıyor ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: el_nino_09

quote:

quote:

Evet 3 HDD 1 SSD var

1 TB sata3 ve 2 adette sata 2 250 var şuan sistemde. Bootta ve açılışta hdd 'lerle hiç bir alakam yok gayet hızlı açılıyor.. Sizin nasıl yavaşlıyor ?

hocam anakartım gigabyte 990xa-ud3.bu ekstradan 2 hdd taktım ve sistem baya bir yavas acılıyor onceden windows logosu donerken yarıda kesilir tak diye masa üstü gelirdi şimdi baya bir yavassladı.bir yerde de okumuştum normal hdd ler ıle kullanılırsa performans duser dıye

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.