Şimdi Ara

Aslında en güzeli yalnızlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bi playstation veya Pc olucak. Sabah 4-5 e kadar oyunlarla ve kitap okuyarak, bilim üzerinde kafa yorarak geciriceksin vaktini. öğlen 2-3 gib uyanip sporunu yapicaksin. Ayda 1-2 kere otostop veya bisikletle kamp yapmaya falan gidersin veya dağların zirvelerini fethedersin. Etrafındaki saçma insanları tek tek siliceksin. Ondan sonra gerisi huzur ve mutluluk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Parayi kim kazanacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son yaz tatilim aynen böyleydi otostop ve kamp harici. Ben tamamen ev baykuşuydum. Anime de izliyordum

Bilimle özel olarak ilgilenmemiştim ama onun yerine iktisat ve politikayla ilgiliydim İktisat'ı da bilim olarak sayarsak o da geçerli oluyor.

Ve gerçekten hobi ve ilgi alanların varken sıkılmıyorsun, ben hiç sıkılmamıştım.

Ama POMPALAMA da lazım. POMPALAMA olmadan zor oluyor. Üniye başlayınca mutlaka yapacağım. Elimden, VPN'den, Nhentai ve Xvideos'tan bıktım çünkü.
  • hepimizin kayra gibi babası yok ki hani para?
  • Bir köpeğin bide karın olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yalnız kalmak için elinden geleni yapan biri olarak tek kalma fikrine sıcak bakmıyorum. Evet düşünmesi güzel tek olsan neler neler yaparsın ama insanlar sosyal varlıklardır. Doğalını bozamazsın. İki günden sonra depresyon
  • Yalnizlik guzel bisi degil bana gore ailem yanimda olmali

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Son yaz tatilim aynen böyleydi otostop ve kamp harici. Ben tamamen ev baykuşuydum. Anime de izliyordum

Bilimle özel olarak ilgilenmemiştim ama onun yerine iktisat ve politikayla ilgiliydim İktisat'ı da bilim olarak sayarsak o da geçerli oluyor.

Ve gerçekten hobi ve ilgi alanların varken sıkılmıyorsun, ben hiç sıkılmamıştım.

Ama POMPALAMA da lazım. POMPALAMA olmadan zor oluyor. Üniye başlayınca mutlaka yapacağım. Elimden, VPN'den, Nhentai ve Xvideos'tan bıktım çünkü.
    ünide de bir şey değişmiyor kasma
  • Çalışma gibi bir zorunlulugum olmasaydı bu dediğin hayatı seve seve yasardim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

ünide de bir şey değişmiyor kasma

Alıntıları Göster
    kesinlikle katiliyorum. cok yakışıklı ve aynı zamanda ağzı laf yapan ya da cool biri değilsen senede 1 kız ayarladınmı şükretmelisin. Bunu antalya gibi bi yerden yaziyorum. anadolu universitelerinde durum daha kotudur muhtemelen. zaten universite 1 lise 5 gibi bisey.

bide son olarak paran yoksa üniversitede koca bir HİÇ sin dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7D9CEE974 -- 18 Eylül 2019; 1:24:37 >
  • 1.5 senedir kimseyi tanımadığım bir ilçede yapayalnızım. iş güç de yok. gün boyu evdeyim

yalnızlık en iyisi falan değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiro Battousai

1.5 senedir kimseyi tanımadığım bir ilçede yapayalnızım. iş güç de yok. gün boyu evdeyim

yalnızlık en iyisi falan değil
    hangi ilçe hocam ? ayrica neden oraya gittiniz ve neden issizsiniz. ve neden yalnizsiniz hic arkadas yokmu ?

• Yalnızlık iyi falan değil 7 gün yalnız kalıp PC basinda kalsam Mazhar Osmani boylarım anırım 3 günden sonra kafayı kaybediyor insan

• Yalnız kaldığım zamanlar neden sosyalleşmediğimi sorgular ve depresyona girerim. Sosyal ve çevresi olan biriyken ise yalnızlığı özleyen biri haline geliyorum. Bir ortasını bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7D9CEE974

hangi ilçe hocam ? ayrica neden oraya gittiniz ve neden issizsiniz. ve neden yalnizsiniz hic arkadas yokmu ?

Alıntıları Göster
    mersin'in bir ilçesi. babam memur tayini buraya çıktı 3 senedir buradalar. ben de üniversite bitirdim eve geldim. burada iş alanı yok. tanıdığım kimse de yok tanışacak ortam da yok zaten hiç beceremem o işleri
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.