Şimdi Ara

Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın) (472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.994
Cevap
4
Favori
786.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi şu stadı beğenmeyen tek Galatasaraylı ben miyim? Tribünler bi kere aşırı karanlık, çimleri söylemiyorum bile henüz tam oturmamış. Bunun dışında herhangi bir mimarisi yok, göze çekici gelmiyor. Koltuklar falan çok kötü hep ucuza kaçılmış. Sonuç olarak; bu bir şakadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caccia

Abi şu stadı beğenmeyen tek Galatasaraylı ben miyim? Tribünler bi kere aşırı karanlık, çimleri söylemiyorum bile henüz tam oturmamış. Bunun dışında herhangi bir mimarisi yok, göze çekici gelmiyor. Koltuklar falan çok kötü hep ucuza kaçılmış. Sonuç olarak; bu bir şakadır.

Güzeldi
  • Şimdi D-smart'ı aradım akşama ne olacak dedim , beyfendi sadece 2008 yılında abone olanlar şifresiz izleyecek geri kalanlar avcunu yalayacak dedi tabir-i caizse. Adamı bi güzel kalayladım ama umurlarında değil , en sonunda Digiturk'un gözünü seveyim beter olun dedim sallamadı bile. Anlayacağınız maç bize haram..
  • quote:

Abi şu stadı beğenmeyen tek Galatasaraylı ben miyim? Tribünler bi kere aşırı karanlık, çimleri söylemiyorum bile henüz tam oturmamış. Bunun dışında herhangi bir mimarisi yok, göze çekici gelmiyor. Koltuklar falan çok kötü hep ucuza kaçılmış. Sonuç olarak; bu bir şakadır.

Allahtan şakadır yazmışsın yoksa sövecektim valla
  • quote:

bunu yazmasan osmanlı usulü saydırıyodum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KYgt

Şimdi D-smart'ı aradım akşama ne olacak dedim , beyfendi sadece 2008 yılında abone olanlar şifresiz izleyecek geri kalanlar avcunu yalayacak dedi tabir-i caizse. Adamı bi güzel kalayladım ama umurlarında değil , en sonunda Digiturk'un gözünü seveyim beter olun dedim sallamadı bile. Anlayacağınız maç bize haram..

Ağzına sağlık hocam ne güzel söylemişsin. Aslına maçı lig tv de verseydi ne güzel olurdu.
  • Arkadaşlar hadi 200 yapalım
  •  Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın)

Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın)

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetcbc

Şu Türk Telekom Arena Yazısı Stada Çok Güzel Gitmiş.. Çok Hoş Durmuş..

Maşallah Mükemmel Bi Stadımız Var..
  • her şey iyi güzel olmuş da dışarıdaki o beton kısımları traşlasalarmış ya da boyasalarmış iyi olurmuş. elbet yapacaklardır ama açılış günü sonuçta bugün, bugüne yetiştirilmeliymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chandler Bing

her şey iyi güzel olmuş da dışarıdaki o beton kısımları traşlasalarmış ya da boyasalarmış iyi olurmuş. elbet yapacaklardır ama açılış günü sonuçta bugün, bugüne yetiştirilmeliymiş.

Ustam Zaten Şuan En Çok Önemi İç Tasarıma Verdiler.. Millet Maçı İçerde İzleyecek.. Dışarda Durup Beton Kısımlarına Bakmayacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chandler Bing

her şey iyi güzel olmuş da dışarıdaki o beton kısımları traşlasalarmış ya da boyasalarmış iyi olurmuş. elbet yapacaklardır ama açılış günü sonuçta bugün, bugüne yetiştirilmeliymiş.

Benim canımı sıkanda bu konu, ama yetişmedi işte sağlık olsun, yapılacak neticesinde her şey.
  • Sonunda bu günleri de gördük.
  • Heyecan bastı.. 4 yıldır beklediğimiz an
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

Heyecan bastı.. 4 yıldır beklediğimiz an

Kaç 4 Yıl, 96'dan Beri Beklenen An
  • ne kadar zamandır takıp edıyoruz bu konuyu. son fotoları gördükçe ınsan duygulanıyor. açıp ılk sayfalara baktım şımdı. ordakı yorumlara. vay arkadaş...
  • bilgisayar başında bu kadar duygulandıysam stadda olsam kesin ağlardım hüngür hüngür
  • Nereden

Nereye

• 
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.