Şimdi Ara

Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın) (470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.994
Cevap
4
Favori
785.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sinmu

Tepeüstü Ümraniyeden direk otobüs kaldıracakmış yönetim. Trafik olurmu karar veremedim. Altunizadeye gidip metrobüsle karşıya geçip ordan metro mu yapsam. Yoksa arabayı tepeüstüne bırakıp otobüsle tıngır mıngır gitsem mi bilemedim. Nasıl olur trafik sizce. Bir de pegasus tribününe gelen var mı forumdan ?

Maslak Atatürk otosanayiye gelin aracınızla aracı İspark'ın otoparkına çekin hemen metronun yanındaki metroya atlayın akşamda aynı şekilde metroyla geri dönüp aracınızı alırsınız hiç sıkıntı çekmeden.
  • Aslında güzel alternatif. Sadece tem ve köprüde dur kalk durumu olursa debriyaj - fren yerine otobüsle gideyim ipod ile müzik dinleye dinleye diye düşünmüştüm. Saat 3-4 gibi yol durumuna bakıp çıkarım muhtemelen. Şu gösterileri görünce erkenden gidesi geliyor insanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestyle_

quote:

Orijinalden alıntı: Kénan

Servet çimleri ıslatmaya başladı.

Aslantepe Projesi (Başka Konu Açılmasın)

Servetin önüne havlu gibi bişey asmışlar ama yine de çimleri ıslatmaya kararlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinmu

Aslında güzel alternatif. Sadece tem ve köprüde dur kalk durumu olursa debriyaj - fren yerine otobüsle gideyim ipod ile müzik dinleye dinleye diye düşünmüştüm. Saat 3-4 gibi yol durumuna bakıp çıkarım muhtemelen. Şu gösterileri görünce erkenden gidesi geliyor insanın.

Valla sıkıntı çekmeden gidersiniz gelirsiniz , erken çıkarsanız 3 gibi trafik olacağını da sanmıyorum.

Keyifli seyirler ayrıca bizde D-smart'dan izleyecek elit kesimdeniz
  • Kenan Doğulu Konseri Varmış Saat 6'da Ama Bu Konser İçin Stand Falan Kurmazlar Umarım.. Bununla İlgili Bilgisi Olan Var mı?
  • ah ulan biz gidemiyoz
  • Özel gösteri var Kanada'lı bir gruptan. Stand vs. onun için, ayrıca konuşmalar filan da olacak. Öyle kuru kuru açtık stadı yapmayacaklar yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WWF

TT Arenadaki ilk antremandan, verildi mi bilmiyorum :)

çok güzel oldu stadınız..gs tarihine yakışan bir stad..hayırlı uğurlu olsun

• Arkadaş 150 liraya Pegasus en alttan bilet almış. Fiyatı iyi, keşke gidebilseydim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouL InvictuS

Özel gösteri var Kanada'lı bir gruptan. Stand vs. onun için, ayrıca konuşmalar filan da olacak. Öyle kuru kuru açtık stadı yapmayacaklar yani.

Zemini Parçalayacak İşte O Stand.. Keşke Maçı Öne Çekseydiler.. Umarım Bi Deforme Yaratmaz Sahada da Düzgün Zeminde Maçı İzleriz.. Ali Sami Yen'de Son Maçta Zemin Baya Bi Hırpalanmıştı..
  • Stand zeminin üzerinde duruyor. Temas etmiyor yani çimlere. Merak etmeyin zemini mahvedecek bir saçmalık yapacaklarını sanmıyorum.
  • az önce telefonla görüştüm.
    arkadaşların şu anda içeride.

İlk izlenimler;

- Stada 40 bin kişi alınacağı konusunda ciddiler, tribünlerin köşe kısımları büyük bayrak benzeri şeyle örtülüyor, sanırım o kısımlara seyirci alınmayacak (şu anda a blok köşesi o şekilde)
    - yedek kulübelerin olduğu cephedeki reklam tabelaları dijital değil, bildiğimiz pano şeklinde
    - büfeler açılmış
    - koltuklarda numaralama işlemi devam ediyor
    - 2500 özel güvenlik görevlisi iş başında
  • Gs tv de yayın akışında saat 16.30 20.45 a kadar açılış törenleri diyor maça kadar olan kısımları canlı yayınlayacaklar sanırım,D smartın kucağına sadece maçta düşelim bari
  • Hayırlı olsun Galatasaray ve Türk futboluna darısı Eskişehirsporumuzun başına
  • Eurofutbol'da GS maçları var, ASY golleri, eski maçlar vs. Basket maçı bitse stada gidicem ama geçmiyor zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouL InvictuS

Eurofutbol'da GS maçları var, ASY golleri, eski maçlar vs. Basket maçı bitse stada gidicem ama geçmiyor zaman.

İyi ki hatırlattın. Basket maçı vardı unutmuşum. Hemen spormax başına geçelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tom Braks

Hayırlı olsun Galatasaray ve Türk futboluna darısı Eskişehirsporumuzun başına

??? Var mı bir proje filan?
  • Muhteşem bir gün bizi bekliyor.Sahanın zemini mükemmel yalnız umarım ilerde bozulmaz.Hadi hayırlı olsun Galatasarayımıza.
  • az önce stadyumdaki arkadaşımdan sms ile aldığım foto.
    seyirci alınmayacak ksımlar sanırım böyle örtülüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tom Braks

Hayırlı olsun Galatasaray ve Türk futboluna darısı Eskişehirsporumuzun başına

Tom. Braks bu işleri
  • 
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.