Şimdi Ara

Askerde KPSS Tercihi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar askerdeyken özellikle acemilik dönemine denk gelen sürede KPSS atama döneminde tercih yapmak için imkanımız var mıdır? Tercih yapmak sıkıntı değil ösym'nin sitesinden yapıyoruz da, kılavuzu falan incelemek lazım. Daha önce böyle birşey başından geçen var mı?

• konuyu hortlatıcam ama bende aynı durumda olucam.
    Temmuzda kpss girip ağustosta asker olursak, özellikle acemilikte nerden bilgisayar bulupta tercih yapıcaz? bide bunun tercih formu var. nasıl vakit bulup formu inceleyip sıralama yapıcaz??
  • Askerdeyken Ankaraya mulakata girmis ve atanmış biri olarak herhangi bir problem çıkmaz diyorum. Bölük komutanınızdan bir günlük çarşı izni alırsınız ısınızı halleder donersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efe

Askerdeyken Ankaraya mulakata girmis ve atanmış biri olarak herhangi bir problem çıkmaz diyorum. Bölük komutanınızdan bir günlük çarşı izni alırsınız ısınızı halleder donersiniz

siz nereye atandınız hocam hangi memurluk benimde askerde iken mülakata girmem gerekebilir
  • bigking35 kullanıcısına yanıt
    Askerdeyken tercih yapabiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozbi -- 3 Ağustos 2014; 21:10:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozbi

Askerdeyken tercih yapabiliyor muyuz?

Usta birliğinde yapabilirsin.Özel çarşı izni çıkarırlar sana.Hakkındır bu senin.Acemi birliğinde yemin törenine kadar normalde izin yok.O zaman sistem nasıl olur bilmiyorum.
  • kesikparmak kullanıcısına yanıt
    Acemi birliginin sonlarina denk gelicek sanirim. Babama felan vekalet versem onlar benim yeerime tercih kagidini verebilirmi acaba yarin gidip MEB e soracagim
  • tercih dönemi ne zaman başlayacak acaba bilen var mı?
    normal şartlarda askeriye sınavlara izin veriyor, buna da izin vereceklerdir, yasal bir hak bu sonuçta. çarşı olmasa da en azından askeriyedeki bilgisayarlardan yaptırabilirler.
    ben de 10 gün sonra gidiyorum ve tercih yapacağım.
  • edo-ram E kullanıcısına yanıt
    acemi birliğinde iken tercih yapabildiniz mi? dışarı için izin verdiler mi? bende acemi birliğinde iken böyle bir durum başıma gelebilir.1 günlük dışarı izni verseler kafi aslında.
  • fatih11221 F kullanıcısına yanıt
    Bizde aöf sınavına girecek olanlar oldu. Sınav merkezini o şehre aldıranlara izin kağıdı çıkarttılar gidip geldi onlar.
    İzin verirler o kadar katı değiller.

Ama dışarı çıkarmazlar öyle sanırım. Senle beraber girecekleri yazıhaneye götürüp orda hallettirirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokens -- 28 Şubat 2019; 16:6:44 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.