Yüzbaşı
13 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 7 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Devrelerim benim eğitim birliği: Kastamonu 5. jandarma eğitim alay komutanlığı Esas birliğim: Batman İl Jandarma Komutanlığı.. 1.Grup gideceğim. 353.dönem

var mı buradan olan başka devrem? :)
Arkadaşlar askerdeyken özellikle acemilik dönemine denk gelen sürede KPSS atama döneminde tercih yapmak için imkanımız var mıdır? Tercih yapmak sıkıntı değil ösym'nin sitesinden yapıyoruz da, kılavuzu falan incelemek lazım. Daha önce böyle birşey başından geçen var mı?
Merhabalar; bir arkadaşım bu sene kpss önlisans'a başvurmuştu.. 26 eylülde olacak sınav ertelendi demişlerdi ama arkadaşıma sınav yeri kağıdı gelmiş.. 26 eylülde yapılacak mı sınav yoksa?
Merhabalar... Bir kaç gün içerisinde ttnet adslimi kapattırmak istiyorum... Çünkü okul dönemi içerisinde girmicem yani gelecek sene yaza kadar girmem.. Sorum şu; gelecek sene yazın tekrar açtırdığım zaman benden bağlantı aktivasyon ücreti ne kadar alırlar? bir de kapattırmadan hattı dondurmak gibi bir seçeneğimiz var mı?
Arkadaşlar bazı yerlerde görüyorum özellikle facebook'ta Nejat Uygur Vefat Etti Başımız Sağolsun gibi şeyler yazıyor. Doğru mu bu?
Arkadaşlar bilgisayarımda Windows Xp Service Pack 1 yüklüde, Service Pack 2 yüklücem ama SP1'in içinde bulunan Dosyalarımı kaybetmekten korkuyorum, ne yapabilirim? Tavsiyesi olan var mı?
Merhaba arkadaşlar, ben 2 yıllık işletme tercihlerimi yaptım tutması büyük bir ihtimal ben 2 yıllıkı bitirip Dgs ile 4 yıllığa geçiş yapmayı düşünüyorum ama bir arkadaşım Dgs kalkacak boşuna 2 yıllık tercih yapmışın dedi, sizce doğru mu var mı böyle bir durum? :S
Arkadaşlar bilgisayarımda Xp Service Pack 1 işletim sistemi yüklü Msn 8.5 veya üstü yüklemek istiyorum kabul etmiyor bu sorunu nasıl halledebilirim , mutlaka halletmem lazım bu sorunu lütfen yardımcı olun bana.
Arkadaşlar bilgisayarımda Msn 8 yüklüydü sizlerde bilirsiniz dünden beri Msn'de yeni sürüme geçmeniz gerekir diye bir yazı var, tamam diyorum karşıdan yükleniyor bu defada en son '266 sıra sayısı msi.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı' hatası veriyor.. Bu sorunu nasıl halledebilirim msn'e giremiyorum
Arkadaşlar ÇGH'nin yeni bölümleri ne zaman başlıyor ya çok özledik?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 698
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 261.869 (Bu ay: 76)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.