Şimdi Ara

Aşık oldum yardım :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Bu sene mezun kaldım ve dersane sınıfımdan bir kıza aşık oldum sanırım. Ben bu kızı görünce kalbim sıkışıyor gibi oluyor. Ki kız bi ön sıramda oturuyor :/ kızla konuşunca bazen gözlerinin içine bakamıyorum. Önümde Ygs-lys de var ne yapmam gerektiğini bilmiyorum yardım edin arkadaşlar. (Ciddi olmayan insanlar lütfen yorum yapmasınhafta içi pzt. salı hariç diğer günlerde 3.10--5.30 arası hafta sonu sabah 8.30-11.30 arası dershane saatlerim )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 0k

• Kizla muhabbetin varsa gene bi şansın var demektir bu işler biraz çeneye ve karaktere bakar.bazıları konusamadıkları
    Kızlara aşık oluyorlar

• Böyle durumlar herkesin başına geliyor ve genellikle; İçini dökemiyosun ve o öyle kalıp gidiyor sonra başka kız bulduğunda iyiki açılmamışım diyorsun...
    Yani normal duygulardır salla daha iyileri var ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun50

quote:

Orijinalden alıntı: PembePanjur

Böyle durumlar herkesin başına geliyor ve genellikle; İçini dökemiyosun ve o öyle kalıp gidiyor sonra başka kız bulduğunda iyiki açılmamışım diyorsun...
    Yani normal duygulardır salla daha iyileri var ;)

O baska kiza niye aciliyorsun

Ergenlik böyledir bir kızı seversin içini dökemezsin,o senin kalbinde yara olarak kalır.Daha sonra bir kıza içini dökersin oda kabul eder onunla çok güzel vakitler geçirirsin artık o eski aşkın mazilere gömülür gider ve dönüp dersin sonra; ''İyi ki o kıza açılmamışım,bu kız karşıma çıkmış''

• quote:

Orijinalden alıntı: zeroseven07

Arkadaşlar merhaba. Bu sene mezun kaldım ve dersane sınıfımdan bir kıza aşık oldum sanırım. Ben bu kızı görünce kalbim sıkışıyor gibi oluyor. Ki kız bi ön sıramda oturuyor :/ kızla konuşunca bazen gözlerinin içine bakamıyorum. Önümde Ygs-lys de var ne yapmam gerektiğini bilmiyorum yardım edin arkadaşlar. (Ciddi olmayan insanlar lütfen yorum yapmasınhafta içi pzt. salı hariç diğer günlerde 3.10--5.30 arası hafta sonu sabah 8.30-11.30 arası dershane saatlerim )

Seviyorsan git konus bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ders çalış saçma saçma şeylerle uğraşma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syntas

Ben de o dönemde aşık oldum , sonra dayanamadık ve ilişkimiz başladı. Çok zor bir dönemdi ilişki ve dersleri bir arada götürmek zordu ama sonunda ikimiz de istedigimiz bölümleri kazandık , o tıp ben mimarlık. Geçen sene 2. Senemizi kutladık :) Gönlünce olur inşallah.

İnşallah çok zorlu bir dönem içerisindeyim bugünlerde konuşmam lazım sanırım

• quote:

Geçen sene 2. Senemizi kutladık

korkunç bir cümle olmuş hocam, geçen sene 2.senemizi kutladık demek yerine 3.senemizdeyiz desen daha mantıklı olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eple -- 31 Aralık 2015; 21:28:19 >

• İlk mesaj tüm gençlerin aklını çelme potansiyeline sahip.

O gençlerden biri de benim. Umarım doğrudur her şey gönlünüzce olur

• quote:

Orijinalden alıntı: yenikoykasabi

quote:

Geçen sene 2. Senemizi kutladık

korkunç bir cümle olmuş hocam, geçen sene 2.senemizi kutladık demek yerine 3.senemizdeyiz desen daha mantıklı olurdu

Geçen gün diyecektim , nazar boncuğu olsun :D

• Aşk garip bir şey ya...

Bende aylardır bir tek sevdiğim kızın yanındayken rahat hissedebiliyorum. Sesini duymak, ufaktan muhabbet etmek beni havalara uçuruyor. Uzaklaştığım zaman bunalıma giriyorum. Görebileceğim günler heyecandan ölüyorum. Yakınındaykende resmen huzur buluyorum işte. Platoniğe bağladım iyi mi... :P

• ulan ben hiç böyle hissedemiyom yaa. zamanında yaşadık bitti mi oldu şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sectumsempra

quote:

Orijinalden alıntı: zeroseven07

Arkadaşlar merhaba. Bu sene mezun kaldım ve dersane sınıfımdan bir kıza aşık oldum sanırım. Ben bu kızı görünce kalbim sıkışıyor gibi oluyor. Ki kız bi ön sıramda oturuyor :/ kızla konuşunca bazen gözlerinin içine bakamıyorum. Önümde Ygs-lys de var ne yapmam gerektiğini bilmiyorum yardım edin arkadaşlar. (Ciddi olmayan insanlar lütfen yorum yapmasınhafta içi pzt. salı hariç diğer günlerde 3.10--5.30 arası hafta sonu sabah 8.30-11.30 arası dershane saatlerim )

İlk mesajdan boş yere umitlenmeyin, hikayenin devaminda oğlan kızı bırakıp 3 senenin hatrina 3 hafta bile beklemeden başka bir kızla sevgili oluyor, yani sevilseniz bile bir şekilde olmuyor o iş. Gerçek hayatla masallari karistirmayin.

Haklısınız, hayırlısı buymuş.

• PembePanjur kullanıcısına yanıt
    Şuan hayatımda 5.5 yıllık bir kız arkadaşım var. Üstelik 16 gün sonra nikahım var 😂 şuan tesadüfen hesaba girdim baktım ne yaşamışım ben öyle ya 😂😂😂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende bakıyorum cevapların 7 yılı var kafa milyon oluyordu ki sonradan uyandım mevzuya xD

• sınavdan önce açılma.

sınavdan sonraya bırakın her zaman.

bana sınavdan önce açılan kız tepetaklak oldu denemelerde. kabul etse de etmese de sıkıntı büyük. en iyisi ertelemek.

• zeroseven07 kullanıcısına yanıt
    Hangi üniyi kazandınız

• Ulpro kullanıcısına yanıt
    Isparta inşaat mühendisliği

• zeroseven07 kullanıcısına yanıt

sınav vakti aşık olan gençlere tavsiyelerin neler?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.