Şimdi Ara

Aşık olduğunuz kız bakire değilse ama 6 senedir erkeklerle ilişkiye girmemişse bu rahatsız eder mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Aşık olduğunuz kız bakire değilse ama 6 senedir erkeklerle ilişkiye girmemişse bu rahatsız eder mi?

(En Son Oy Tarihi: 21.8.2022)
Giriş
  • benim aşık olduğum kız cara delevingne hayatı boyunca 4-5 erkekle cinsellik yaşamış.ama en son erkek sevgilisi 2015 te oldu.yani o yıldan beri cara yıllardır erkeklerle sevgili olmuyor ve ilişki yaşamıyor.cara şu anda 6 senedir erkeklerle cinsel ilişki yaşamıyor.bu açıkçası beni çok aşırı rahatsız eden bir durum değil.peki benim yerimde siz olsaydınız cara yerine aşık olduğunuz kız erkeklerle ilişki yaşamış olmasına rağmen 6 senedir erkeklerle hiç ilişkisi olmamış olsaydı bundan rahatsızlık duyar mıydınız duymaz mıydınız? 6 sene hiç bir erkekle cinsel ilişkisi olmayan bir kıza aşık olduğunuzda önceki ilişkilerini aradaki uzun zaman diliminden dolayı tölere eder miydiniz?

• Evet duyardım sonuçta zamanında zıpzıplamış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 sene olması saçma geldi bana ama ben rahatsız olmazdım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sevdiğin kadının senden önce ne yaşadığı seni ilgilendiren bir konu değil hocam, bunu bu şekilde düşünürsen daha iyi kavrarsın. Tabii her gün başka biriyle olmuş motorlar hariç. Gençliğinde her boku yemiş ama bakire kız arayan orta doğu zihniyetinin yazdığı yorumlara takılmamanı tavsiye ederim. Bakire alıp evlendikten sonra sütçüyü tüpçüyü eve çağıran bir eşin olup ta ortalıkta ren geyiği gibi gezmektense, samimiyetine ve güvenine gerçekten emin olduğun biriyle hayatının kalanını huzur içinde devam ettirmek en mantıklısı olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskiden cok takardım bu konuya artık kafam uyuşuyorsa kızla ve gerçekten o güveni alabildeysem heralde önemsemem :( cünkü yaş 24 bu gidişle kız bulamayacagım.

• Ederdi.

Zamanında yapmış 6-10 yıl farketmez. sonuç değişmiyor. Sıfırlama tuşumu var la zaman içinde :D

Bide öyle der ama yapıp yapmadığını bilemezsin kızlar şeytan.

• sedatistan kullanıcısına yanıt

iyide arada koskoca 6 yıl var.6 yılda önceki ilişkilerini çoktan unutmuştur bile.hem zaten günümüzde amerika ve avrupada kadınların %99 u evlenmeden önce erkeklerle birliktelik yaşıyor.bir kadın en son ilişkisini 6 yıl önce yaşamışsa size uygulayacağı muamele ve ilişki öncekilerden çok daha farklı olur.uzun zamandır ilişki yaşamadığı için.onun ilk erkeği gibi muamele görürsün.

• Kılıç Ustası kullanıcısına yanıt

orası belli olmaz ilk'i unutamamışta olabilir.

Bu kafayla 18 yaşlarında herhaltı yiyelim 6 sene araverip 24 yaşında evlenilecek insan bakmaya başlayabiliriz.

Zaman aşımına uğruyor :D

• ne saçma konu lan bu  adam cara delevingnein en son yaptığı zamanı sorguluyor diğerleri de ciddi ciddi yazıyor kızsızlıktan günde 50 konu açılan forumcular kız seçer olmuş

• eskiden bakire kız arardık şimdi az gibilmişini arıyoruz lan

• Şöyle burda herkes öz eleştirisini yapıcak. Sen daha önce kimseyle birlikte olmadıysan bekaret isteyebilirsin ki en doğal hakkın. Ha sende gidip hayatında biriyle birlikte olmuşsan sıkıntı yapmayacaksın. Ayrıca o bakire dediğin ne kızlar zamanında sürtmediği kimse kalmamasına rağmen gider amelyat olur,sen ayakta uyursun.

• Bakire kız arayan erkek özgüvensizdir eziktir net

• xxCrazyBoyxx01 kullanıcısına yanıt

benim sorgulamama gerek yok.cara bir erkekle en son 2015 te birlikteydi.ve aynı yıl içindede ayrıldı.yaklaşık 6-7 yıldır herhangi bir erkekle cinsellik yaşamıyor.

• Kesinlikle bekareti önemsemem.

Hatta hoşuma da gidebilir çünkü tecrübe etmiş demektir.

Tek önemli şey güvenilir duygular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musetea -- 10 Ağustos 2022; 16:51:35 >
  • Zibidi Gonzales kullanıcısına yanıt

artık dünyada cinsellik antik romadaki gibi olduğu için ortaçağdaki muhafazakarlık 2000 li yıllarla beraber bittiği için ve cinsellik eski zamanlara göre daha kolay ulaşılabilir olduğundan artık kadın olsun erkek olsun yapmayan insan kalmadı.topluma yeni dünya sistemine ve düzenine uymak için aşık olup evleneceğin kızın geçmişte yaşadıklarını önemsememen ve dert etmemen lazım.

• O kadinin 6 yildir sevismedigine inandin mi hocam

• 6 yıldır erkeklerle sevişmiyor.ama kadınlarla sevişiyor.en son erkek sevgilisi 2015 yılında olmuştu.

• önemli

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.