Şimdi Ara

Artık tamirat-tadilat yapmayı öğrenmeliyiz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Artık tamirat-tadilat yapmayı öğrenmeliyiz. çünkü ülkemizin ekonomik durumu ortada,alım gücümüz her geçen gün azalıyor. hergün bir önceki güne göre fakirleşiyoruz.

bu yüzden artık evde bozulan aletlerimizi,mobilyalarımızı kendimiz tamir etmeyi öğrenmeliyiz. yenisini almaya kalksan bir dünya para.

vakit geç olmadan tamirat aletleri alın ve youtube tan tamir videoları seyredip durun.

• Hocam önce sigara sarmayı öğrendik. Sonra evde alkol yapmayı şimdi de bunları öğreniriz sorun değil.

• başımızda böyle bir iktidar varken daha çok şey öğreneceğiz galiba.

• benim youtube'dan diş çekimi, dolgu ve vidalı diş takmayı öğrenmem lazım. Diy(do it yourself) bir dişçi kliniğe açsalarda kendi imkanlarımızla tedavi olsak.

yada kırıkçı-çıkıkçılar gibi işinde ustalaşmış alaylı dişçiler olsa ucuzca işimizi halletsek.

• Ben hep eğlenceli bulmuşumdur tamir işlerini. Çoğu zaman düzeltirim de.

Sıkıntı şu, Çin'den 5-10 liraya yedek parça getirtme işi yalan oldu.

3D print etme işini ve CNC lazer kesim yapma işini de öğrenmek lazım artık. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dovahkiin -- 27 Ekim 2020; 20:36:10 >
  • Evdeki tamirat işlerini netten video izleyerek yapıyorum artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim gibi beceriksiz adam ne anlar tamir işlerinden

• o vakit elindeki aletleri bozmamaya çalış. çok dikkatli kullan

• 120205044 kullanıcısına yanıt
  • hatalarımızdan ders almayı öğrenmek daha faydalı olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Ben hep eğlenceli bulmuşumdur tamir işlerini. Çoğu zaman düzeltirim de.

Sıkıntı şu, Çin'den 5-10 liraya yedek parça getirtme işi yalan oldu.

3D print etme işini ve CNC lazer kesim yapma işini de öğrenmek lazım artık. 

Eskiden ne güzel ucuz elektronik parçaları getirtiyorduk şimdi isterse 5 liralık bir şey al en az 16tl vergi çıkıyor. Zamanında deneme amaçlı 60 kuruşa led almıştım Çin'den ücretsiz kargoyla ve gelmişti evime kadar. Vergi muafiyetini kaldırdıkları gün ağız dolusu küfür basmışım hala da basıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.