Şimdi Ara

!!!!!ARTIK TAMAMEN BİTTİ!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
2.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eet arkdaşlar 1 yıllık emeğimin karşılığında lvl 65 e kadar +7 fplerde daha sonra real para ile aldığım +8 shellerimle ve +8 raptorumla düne kadar 76 lvl olan ve bütün emeğimle göz nuru çarım artık yok
    server ve nick verip beni hackleyen şerefsizin yüzünün gülmesini istemiyorum zaten şu anda kahkaha atıyordur.
    yazık ya Kosp nedir Dupe nedir bilmedim. hala da bilmem
    banada yazık o kadar verdiğim emeğime yazık. ama dilerim ki beni hackliyen adi şerefsiz inşallah muradına eremez o itemlerimi real yoldan satarsa da haram olsun.
    yeter artık ben bu oyunu bıraktım ve asla online oyun oynamicam.
    başınızı ağrıttığım için çok ama çok özür dilerim. herkese saygılar şu an çıplak çarıma bakıp ağlıyorum ya warmı böle bişi ya

• bu hackerler iyice azdı şeytan diyor sende hacker ol git onları soy

• Yazık ya böyle şerefsizler oldukça bu oyun sen gibi daha nice insanları çok üzecek !

Diycem sözüm yok. Geçmiş olsun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pessimist !

Yazık ya böyle şerefsizler oldukça bu oyun sen gibi daha nice insanları çok üzecek !

Diycem sözüm yok. Geçmiş olsun .
    Herkes hak ettiğini alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: birlik001

bu hackerler iyice azdı şeytan diyor sende hacker ol git onları soy
    bi insanın hakkı olanı nasıl elinden alabilirler ya inanamıyorum ya bu kadar mı aşşalık bi dünya bu oyun
    o kadar itemim gitti bu kadar üzülmedim olsun dedim çarım war yine kasarım +8 raptor hediye ettiğim arkadaşlarım war onlar şu anda biz sana yardım ederiz derd etme diyolar ama yok artık ben bir daha oynamam bu oyunu o kadar emeğimle kastığım itemlerim sabahlara kadar bos peşinde koştum uyku uyumadım ama ne oldu elime geçen ne hiçbişi bomboş bi çar..
    oyunuda sildim artık sadece bilgisayardaki yüklü olan tek oyunumu da sildim...
    artık yok ve olmicak sinirlerim çok bozuk afedersiniz

• quote:

Orjinalden alıntı: ShuQui

eet arkdaşlar 1 yıllık emeğimin karşılığında lvl 65 e kadar +7 fplerde daha sonra real para ile aldığım +8 shellerimle ve +8 raptorumla düne kadar 76 lvl olan ve bütün emeğimle göz nuru çarım artık yok
    server ve nick verip beni hackleyen şerefsizin yüzünün gülmesini istemiyorum zaten şu anda kahkaha atıyordur.
    banada yazık o kadar verdiğim emeğime yazık. ama dilerim ki beni hackliyen adi şerefsiz inşallah muradına eremez o itemlerimi real yoldan satarsa da haram olsun.
    başınızı ağrıttığım için çok ama çok özür dilerim. herkese saygılar şu an çıplak çarıma bakıp ağlıyorum ya warmı böle bişi ya

abi trojanla ile hack yemissin baska turlu olsa zaten charinda gider

cok dikkat ediceksiniz bu olaylara nese gecmis olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: cefurkannnnnnnn

quote:

eet arkdaşlar 1 yıllık emeğimin karşılığında lvl 65 e kadar +7 fplerde daha sonra real para ile aldığım +8 shellerimle ve +8 raptorumla düne kadar 76 lvl olan ve bütün emeğimle göz nuru çarım artık yok

cok gecmiş olsun benimde asasımı soydular gerci gercek carım deildi ama chitinler mdler shardlar dex takılar hepsi gitti cok zor bi durum bunu yapanlara

• quote:

Orijinalden alıntı: ShuQui

bi insanın hakkı olanı nasıl elinden alabilirler ya inanamıyorum ya bu kadar mı aşşalık bi dünya bu oyun
    o kadar itemim gitti bu kadar üzülmedim olsun dedim çarım war yine kasarım +8 raptor hediye ettiğim arkadaşlarım war onlar şu anda biz sana yardım ederiz derd etme diyolar ama yok artık ben bir daha oynamam bu oyunu o kadar emeğimle kastığım itemlerim sabahlara kadar bos peşinde koştum uyku uyumadım ama ne oldu elime geçen ne hiçbişi bomboş bi çar..
    oyunuda sildim artık sadece bilgisayardaki yüklü olan tek oyunumu da sildim...
    artık yok ve olmicak sinirlerim çok bozuk afedersiniz

Alıntıları Göster
    İlk once gecmiş olsun charının resmini gormustum baya güzeldi.. Keşke böyle guzel itemların varken 1 kez gold alıp seal etseydin... Belki bi şekilde rollback attırabilrsin itemlarina... gerci bu oyunn sonu geldi gibi kimse eskisi gibi zevk alamaz oldu ... Koxp herkezin elinde ve buna dur diyen yok dunki ezikler bugn 70+ oldu halada devam ediyorlar... Eskiden bu foruma kaliteli insanlar katilirdi koxp ve dupe gibi basliklara yer olmazdi... simdi forumdakilerin yarisi koxp kullanıyor.. bunu soylediklerinde de gayet dagal bişeymiş gibi karsılanıyor ... Artik insanlarda koxpla exp kasmak gayet normal bişedir cz de acmayın lutfen mantıgı oldu... madem öyle herkezi 80 lvl yapsınlar kimse urasmasın oyunn amacı item cıkarmak olsun... bende charımı satmayı dusunuyorum char 65lvl pek para etmez ama itemlari guzel nası olsa koxpla kasar 75 yaparlar...

tekrr gecmiş olsun

• quote:

quote:

iide benim internet üzerinden indirdiğim tek dosya ya video yada resimdir. msndeki arkadaşımdan bile zipli bile olsa asla dosya almam trojan imkansız ya norton internet security kullanıyorum ve lisanslı bi program.
    hergün güncelleme takibi yapıyorum. çok anlamsız bişey içim kan ağlıyo desem yeridir ya. sabah sabahta bira hiç çekilmiyo ya offffffffffffffffffffffffffffffffffff
    OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
    beni hackleyen şerefsiz iki elim yakanda.

• quote:

iide benim internet üzerinden indirdiğim tek dosya ya video yada resimdir. msndeki arkadaşımdan bile zipli bile olsa asla dosya almam trojan imkansız ya norton internet security kullanıyorum ve lisanslı bi program.
    hergün güncelleme takibi yapıyorum. çok anlamsız bişey içim kan ağlıyo desem yeridir ya. sabah sabahta bira hiç çekilmiyo ya offffffffffffffffffffffffffffffffffff

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun dostum gerçekten üzüldüm

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

hacklenme deildir soyulmussun sen, bazen kendi charınla girersin karsına baskasınn charı gelir kimi hiç umursamaz kapatır kimide nevar ne yoksa kendi charına aktarır... oyundan bu şekilde baskasını syup sagana cewirenler tanıyorum...

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

resim ya da muzike bile trojan atabiliyorlar :(

• quote:

quote:

resim ya da muzike bile trojan atabiliyorlar :(

Alıntıları Göster
    geçmiş olsun dmekten başka söyleyecek söz yok
    bi insanın emeğini çalmak bu kadar kolay olmamalı bunu yapan insanlar acaba gece rahat uyuyabiliyolar mı merak ediyorum
    Yazıklar olsun böle insanlara ne diyim , kardeşim gerçekden zor bir durum, o hale düşmeyen anlamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: MaRTiLLo

geçmiş olsun dmekten başka söyleyecek söz yok
    bi insanın emeğini çalmak bu kadar kolay olmamalı bunu yapan insanlar acaba gece rahat uyuyabiliyolar mı merak ediyorum
    Yazıklar olsun böle insanlara ne diyim , kardeşim gerçekden zor bir durum, o hale düşmeyen anlamaz

Alıntıları Göster
    ya o kadar item için ben nekadar uğraştım keşke hiç bu oyuna başlamamış olsaydım. o kadar emeğimin heba oldugunu görmek inanılmaz derecede koyuyo işte adama
    allah kahretsin. çarımıda bilmiyorum bu saatten sonra neyaparım premiumda yeni bitmişti. yoksa itemleri kilitlerdim hemen hemen günde 10 defa password değiştiriyorum

• quote:

ya o kadar item için ben nekadar uğraştım keşke hiç bu oyuna başlamamış olsaydım. o kadar emeğimin heba oldugunu görmek inanılmaz derecede koyuyo işte adama
    allah kahretsin. çarımıda bilmiyorum bu saatten sonra neyaparım premiumda yeni bitmişti. yoksa itemleri kilitlerdim hemen hemen günde 10 defa password değiştiriyorum

Alıntıları Göster
    Dün senin aşağıdaki linkini vereceğim topic de bir postun var.

İlgili Başlık:http://forum.donanimhaber.com/m_10310252/tm.htm

Attığın Post:

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: KiLLzOnE

ya o DEgilde LvL kasaRkeN Tmm,Ama ArtıK Cz ve Arena KoxperLerden gEciLmiO !
    SErveR oLympia

sen gene 57 lvl desin ben 71 lvl de yatıyorum ve bu beni kahrediyor

Charı 1 günde mi kastın 76 LvL e? Yoksa farklı charlardan mı bahsediyorsun anlamadım doğrusu ...

• quote:

Orijinalden alıntı: ToTeM

Dün senin aşağıdaki linkini vereceğim topic de bir postun var.

İlgili Başlık:http://forum.donanimhaber.com/m_10310252/tm.htm

Attığın Post:

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: KiLLzOnE

ya o DEgilde LvL kasaRkeN Tmm,Ama ArtıK Cz ve Arena KoxperLerden gEciLmiO !
    SErveR oLympia

sen gene 57 lvl desin ben 71 lvl de yatıyorum ve bu beni kahrediyor

Charı 1 günde mi kastın 76 LvL e? Yoksa farklı charlardan mı bahsediyorsun anlamadım doğrusu ...

Alıntıları Göster
    farklı çar kardeş
    71 warriorum duruyor ben aresteki çarımdan bahsediyorum şu anda
    olimpiadaki duruyor yani onunla ilgili bi sorun yok çok şükür ama onuda bıraktım artık bugun bi arkadaşıma verdim olimpiadakini. olimpiada beni bilen bilir SIRTLAN nickli bi warrior orc tuk önceden hack yedik çar gitti ama geri aldım. human şu an ve adı Unbrakable..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShuQui -- 10 Kasım 2006; 11:11:35 >

• quote:

farklı çar kardeş
    71 warriorum duruyor ben aresteki çarımdan bahsediyorum şu anda
    olimpiadaki duruyor yani onunla ilgili bi sorun yok çok şükür ama onuda bıraktım artık bugun bi arkadaşıma verdim olimpiadakini. olimpiada beni bilen bilir SIRTLAN nickli bi warrior orc tuk önceden hack yedik çar gitti ama geri aldım. human şu an ve adı Unbrakable..

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun diyelim.

Pren warsa rollback için ugraş..
    Eger ki kendine güveniyorsan PC de trojan weya ko'daki charıma zarar werecek herhangi bi program yok diyorsan bu ko'nun işidir çünkü altta kabul ettigin yerde bir gün itemleriniz alınacaktır tarzında şeyler yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBADFA1C8

Geçmiş olsun diyelim.

Pren warsa rollback için ugraş..
    Eger ki kendine güveniyorsan PC de trojan weya ko'daki charıma zarar werecek herhangi bi program yok diyorsan bu ko'nun işidir çünkü altta kabul ettigin yerde bir gün itemleriniz alınacaktır tarzında şeyler yazıyor.

Alıntıları Göster
    uğraşıcam ama gelmezse itemlerim artık ko hayatı benim için tamamen sona ermiştir.
  • quote:

uğraşıcam ama gelmezse itemlerim artık ko hayatı benim için tamamen sona ermiştir.

Alıntıları Göster
    kardeş gb alıcan yada rollback attırcan dua etki charın gitmemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: SenSational

kardeş gb alıcan yada rollback attırcan dua etki charın gitmemiş

Alıntıları Göster
    geçmiş olsun kardeş verdigin emege zamana yazık

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.