Şimdi Ara

!!!!!ARTIK TAMAMEN BİTTİ!!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
2.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • az önce çara pre aldım mecburan ve ticket gönderdim bakalım beklemedeyim umarım üzücü bi durumla karşılaşmam anlayınışınız için şimdiden çok tşk ederim arkdaşlar..
    hala sinirimden ağlıyorum ya

• quote:

Orjinalden alıntı: ShuQui

eet arkdaşlar 1 yıllık emeğimin karşılığında lvl 65 e kadar +7 fplerde daha sonra real para ile aldığım +8 shellerimle ve +8 raptorumla düne kadar 76 lvl olan ve bütün emeğimle göz nuru çarım artık yok
    server ve nick verip beni hackleyen şerefsizin yüzünün gülmesini istemiyorum zaten şu anda kahkaha atıyordur.
    yazık ya Kosp nedir Dupe nedir bilmedim. hala da bilmem
    banada yazık o kadar verdiğim emeğime yazık. ama dilerim ki beni hackliyen adi şerefsiz inşallah muradına eremez o itemlerimi real yoldan satarsa da haram olsun.
    yeter artık ben bu oyunu bıraktım ve asla online oyun oynamicam.
    başınızı ağrıttığım için çok ama çok özür dilerim. herkese saygılar şu an çıplak çarıma bakıp ağlıyorum ya warmı böle bişi ya

ah be kardeşim lvl 76 olmuşun okadar item yapmışın ıtemlerını kıtletseydın soyulmazdın herneyse gecmiş olsun

• bi arkadaşımız yorum yapmış özür diliyerek sözünü bişe diyorum hiç bi hacker hiç bi hackere heklemz bu bi kural gibidr hackleyemezde öl bi koruma vardır ki hackerlarda biliysarı bulan admada öle kouma yoktur ama sağlam bi hackersa
  • quote:

Orjinalden alıntı: leke43

quote:

Orjinalden alıntı: ShuQui

eet arkdaşlar 1 yıllık emeğimin karşılığında lvl 65 e kadar +7 fplerde daha sonra real para ile aldığım +8 shellerimle ve +8 raptorumla düne kadar 76 lvl olan ve bütün emeğimle göz nuru çarım artık yok
    server ve nick verip beni hackleyen şerefsizin yüzünün gülmesini istemiyorum zaten şu anda kahkaha atıyordur.
    yazık ya Kosp nedir Dupe nedir bilmedim. hala da bilmem
    banada yazık o kadar verdiğim emeğime yazık. ama dilerim ki beni hackliyen adi şerefsiz inşallah muradına eremez o itemlerimi real yoldan satarsa da haram olsun.
    yeter artık ben bu oyunu bıraktım ve asla online oyun oynamicam.
    başınızı ağrıttığım için çok ama çok özür dilerim. herkese saygılar şu an çıplak çarıma bakıp ağlıyorum ya warmı böle bişi ya

ah be kardeşim lvl 76 olmuşun okadar item yapmışın ıtemlerını kıtletseydın soyulmazdın herneyse gecmiş olsun

itemleri kitleyip turşusunumu kuruca yoksa çıplakmı gezicek lvl 76 adam

• ya itemleri kilitlemek problem deil ama moradonda dolanırken güzel bi sağlam item denk gelince kilitli itemi nasıl vericen ki adama mesela
    +7 gigam wardı elimde adam +1/3 rebith raptor la takas edicem mesela
    edemedikten sonra ne yapıcak ki insan yani hep daha iyisi için verilen bi mücadele yani sonuçta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShuQui -- 10 Kasım 2006; 14:15:20 >
  • kardes pren vardır artık 76 lvl charda ticket atıp roll back attırmaya calıs?? mutlaka aklına glmistir de hani gene de belirtiyim dedim bide hem 76 hem 71 2 char nası yaptın ya oha yani demek istiyorum bide kilitleyimce actıramıyo musun ki kilidi ??
  • Kilit sistemi oldukça basit. Gold premium üyeler innhostes'e gidiyorsunuz inn hostes'e sağ tıklıyorsunuz seal/unseal seçeneğini seçip tıpkı itemi anvilde upgrade eder gibi oradaki kutuya koyuyorsunuz. İd'nize ait gizli sorunun cevabını alta yaıyorsunuz ve ok deyince item kilitleniyor. Yakılamıyor, satılamıyor, pazara konulmuyor,trade olmuyor. Kilidi açmak istediğinizde iteme aynı işlemi uyguluyorsunuz ve işlem tamam. Kilitleme ve kilidi açmak için item başına 1m para gerekiyor hepsi bu.
  • akşam işten gelirken şirketin laptopu war onu yanımda getiriyorum kardeşim olimpiada kasarken ben areste devam ediyordum ara ara yer değiştiriyoduk. ya lvl kasmak o çok çok zor bişi deil 70 ten sonra zaten kolay
    paramuna brahmana falan 10 saat kesiyoduk nerdeyse ve çok tatlı exp alıyodum günde % 5 7 arası party ye bağlı yani inanın olimpiadaki 70+ görevlerim hala duruyor flame apos ice apos falan çünkü party yok sağlam ve öyle kaldı
  • rollback olursa itemlerini kilitle kardeşim emeğine yazık
  • kardeşim hiç üzülme yukarda ALLAH var
  • bana pek inandırıcı gelmiyor mesajların kusura bakma
  • umarım bu iş tatlıya bağlanır eğer rollback atılırsa makinaya yeniden format atıp windows kurucam
  • ROLBACK İÇİN UGRAŞ KARDEŞŞ DERIM SANA BEN
  • geçmiş olsun ne diyelim
  • sa kanka durumuna çok üzüldüm olsun yapanlar elbet bir gün cezasını alacaklardır
    sen metin ol üzülme takma kafana
    bu arada msn ni verirmisin dostum
  • Bak pc de virüs yok diyorsun.EN son kimden resim aldın onu biraz düşün ve arkadaşlarından şüphelen Kankamdan yediğim kazıgı hala unutmuyorum.
  • msn artık bu aralar kullanmıyorum artıkta kullanmıcam sanırım bu gidişle emin deilim yane
  • quote:

Orjinalden alıntı: Paradise-Guardian

Bak pc de virüs yok diyorsun.EN son kimden resim aldın onu biraz düşün ve arkadaşlarından şüphelen Kankamdan yediğim kazıgı hala unutmuyorum.

en son aldığım resim ko oyuncusu bi arkımdan aldım ama onunlada 1 yıldır birlikteyiz aynı clanda o benim çarın şifresini bilir ben onun kini hatta o bazen izmire gelir bende arada iste giderim oturur sohbet falan ederiz yani yüzyüze olmadığım bi insana çarın şifresinide vermem zaten adamın evini yurdunu biliyom
    ve asla da onun yapıcağını sanmam. 1 yıllık geçmişimiz war adamla yaw kurt düşürmeyin içime arkadaşlar
    walla ayıp olucak adama şu yazdıklarımı görse benmi aldım falan der surat asar bende bunu istemem
  • kanka bi msn aç sana diceklerim var lütfen ekle beni mstf-bjk03@hotmail.com plssssss
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.