Şimdi Ara

!!!!!ARTIK TAMAMEN BİTTİ!!!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
2.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hazır boyle bir fırsat bulmusken bırak derim ben
    char onemli degil hayat gidiyo farkında degilsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: ShuQui

eet arkdaşlar 1 yıllık emeğimin karşılığında lvl 65 e kadar +7 fplerde daha sonra real para ile aldığım +8 shellerimle ve +8 raptorumla düne kadar 76 lvl olan ve bütün emeğimle göz nuru çarım artık yok
    server ve nick verip beni hackleyen şerefsizin yüzünün gülmesini istemiyorum zaten şu anda kahkaha atıyordur.
    yazık ya Kosp nedir Dupe nedir bilmedim. hala da bilmem
    banada yazık o kadar verdiğim emeğime yazık. ama dilerim ki beni hackliyen adi şerefsiz inşallah muradına eremez o itemlerimi real yoldan satarsa da haram olsun.
    yeter artık ben bu oyunu bıraktım ve asla online oyun oynamicam.
    başınızı ağrıttığım için çok ama çok özür dilerim. herkese saygılar şu an çıplak çarıma bakıp ağlıyorum ya warmı böle bişi ya

geçmiş olsun walla bende hecklendim ama sendeki itemler yoktu bende agladım açıkcası

• çok geçmiş olsun
  • çok geçmiş olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: novembers

GEÇMİŞ Mİ OLSUN???

ADAM BEN SIRTLANIM DİYO DÜNYANIN EN BÜYÜK DÜPECİSİ BE!!!MİLLETİ AZMI DOLANDIRMADIN???BENİDE DOLANDIRMAYA KALKTIN ZAMANINDA İYİ OLMUŞ HAKETMİŞSİN SEN!!! ONLY_XUL YAKIN ARKADAŞI SENİ TANIYAN BİLİYOR NE KADAR DÜPECİ OLDUĞUNU BAŞKASINA TRADE HACK ATIP BU İŞLERE GİRERSEN SONUN BU OLUR.SENİN GİBİ BİRİNİN BU OYUNU BIRAKMASI NE GÜZEL!!! (BURASI GERÇEKLİK PAYI VARSA!!!)

++++ 70 ÜSTÜ OLUPTA İTEMLERİNİ SEALLEMEYEN ADAM SALAKTIR!!! O KADAR DEĞERLİ İTEMİN VAR VE SEN PC NE DİKKAT ETMİYOSUNDUR...BU ADAM HACKLENMEMİŞTİR MİLLETTEN PARA KOPARMAYA ÇALIŞIYO KESİN!!! BEN BUNU ANLARIM!!! ++++

,,
    sana iki çift gkelimem olucak sen only_xula sor bakim kim dupe yapmış sırtlanla aynı clandaydım ben o zamanlar
    senin kuru iftiralarına inanmam asla çünkü sırtlanı çok yakından tanırım bu kadar saf olma adam dupeci olsa +8 shellerle gezerdi katil_kurt demek istedin sanırım sen ve sana bişi daha diyim luferson townda oturum shootan bana ilk 10 pm i atana para vericem dediği zaman kime vermemiş onu de bana adam 10 gb dağıttı ogün benim gözümün onunde kimseye kuru iftira sallama adam dupenin dsini bilmez. only_xul ona +8 citin set vermiştide o kabul etmemişti ben şahidim kuru sıkı atma

• yazık bnm basıma gelse bılgısayrı kırardım herhal
  • belli olmaz belki oda atmıştır. aradım az önce konuştuk onunla morali biraz bozuk gibiydi, dün gece mail beklemiş ama henüz mail gelmemiş ona canı sıkkın heralde. umarım sonu ii olur
  • quote:

GEÇMİŞ Mİ OLSUN???

ADAM BEN SIRTLANIM DİYO DÜNYANIN EN BÜYÜK DÜPECİSİ BE!!!MİLLETİ AZMI DOLANDIRMADIN???BENİDE DOLANDIRMAYA KALKTIN ZAMANINDA İYİ OLMUŞ HAKETMİŞSİN SEN!!! ONLY_XUL YAKIN ARKADAŞI SENİ TANIYAN BİLİYOR NE KADAR DÜPECİ OLDUĞUNU BAŞKASINA TRADE HACK ATIP BU İŞLERE GİRERSEN SONUN BU OLUR.SENİN GİBİ BİRİNİN BU OYUNU BIRAKMASI NE GÜZEL!!! (BURASI GERÇEKLİK PAYI VARSA!!!)

++++ 70 ÜSTÜ OLUPTA İTEMLERİNİ SEALLEMEYEN ADAM SALAKTIR!!! O KADAR DEĞERLİ İTEMİN VAR VE SEN PC NE DİKKAT ETMİYOSUNDUR...BU ADAM HACKLENMEMİŞTİR MİLLETTEN PARA KOPARMAYA ÇALIŞIYO KESİN!!! BEN BUNU ANLARIM!!! ++++

salak diye sanırım kendine dedin sen. ben premium bitmeden önce seall i kaldırdım belki item alırım die,
    ve benim seni dolandırmak gibi bi şansımın oldugunu sanmıyorum forumları iice dikkatli takip ettiysen ben SIRTLANIN daha önce hack yediğini yazmıştım ve uzun bir aradan sonra geri aldıgımı soyledım.
    o arada sena trade hack atan olduysa onu o o.çç na sor bana deil
    hack yediğime eğer inanmıyorsan olimpianın karus kralına sor osana sölesin adı ömer ve çok yakın arkadaşım dır o sana anlatsın benim nasıl biri oldugumu.

• kanka bırak uğraşma yaw senin kim oldugunu bilen biliyo. ne oldu warmı bi gelişme arestekiyle ilgili bişi
    dilerim ii sonuçlar alırsın
  • yok henüz bişi hala beklemedeyim az önce 2 ticket daha gönderdim bekliyorum
  • ok tmm beni haberdar et meraktayım
  • dostum geçmişş olsun çok üzüldüm senin adına.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ShuQui

quote:

GEÇMİŞ Mİ OLSUN???

salak diye sanırım kendine dedin sen. ben premium bitmeden önce seall i kaldırdım belki item alırım die,
    ve benim seni dolandırmak gibi bi şansımın oldugunu sanmıyorum forumları iice dikkatli takip ettiysen ben SIRTLANIN daha önce hack yediğini yazmıştım ve uzun bir aradan sonra geri aldıgımı soyledım.
    o arada sena trade hack atan olduysa onu o o.çç na sor bana deil
    hack yediğime eğer inanmıyorsan olimpianın karus kralına sor osana sölesin adı ömer ve çok yakın arkadaşım dır o sana anlatsın benim nasıl biri oldugumu.

komikleşme
    biri iftira atıyo falan demiş ama ne yazık ben gözümle gördüğüme inanırım.az mı shouttan küfür yemedin sen? yada ben mi yanlış gördüm? hadi dupeyi geçtim bana trade hack yedirmeye çalıştın ben senin için üzülmüyorum ne yazikki.

Xenophabia katil_kurt'un dupe yapıp yapmadığını bilmem bu forum değil başka forumlardada yazanlara bir bakın.ben 2 çift sözümü aldım siz 2 forum dolaşıverin bi zahmet...madem çok iyisiniz kendiniz hakkında yazılanları birde başka forumlarda okuyun...

bu arada HACK KÖTEKTİR kardeşim daha önce yaptıklarının cezasını çekiyosundur.ama hack yiyen bir kişi ikinci defa hack yiyosa bence kendini sorgulamalıdır.!bana salak dememelidir.!şu ana kadar hiç hacklenmemek ne güzel.!(ama ben senin hala hacklendiğine inanmıyorum :) )

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.