Şimdi Ara

Artık kilo almak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 24 yaşıma geldim ve olmam gereken kilonun baya bir altındayım. Boyum ise 190 olduğu için hiç düzgün görünmüyor. Bu işe bir çözüm bulmak istiyorum artık. Maddi olarak pek iyi durumda sayılmam belki kilo alma masrafı olarak 100 tl ekstra çıkabilirim aylık.
    Her türlü öneriye açığım içinde bulunduğum şartlar ışığında tabiki.
    Boyum 190 Kilom 56 ve şuan öğrenci evinde kalıyorum. Boş yorum yazacaklar hiç kendini yormasın lütfen tavsiye istiyorum sadece. Teşekkürler şimdiden.
    Not: Sigara kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sigarayı bırakınca bayağı bir kilo alınıyormuş diye duymuştum.İştah açılıyormuş.Vücut sigara içmeden gelen dopaminin yerine daha çok yeme ile karşılıyormuş vs.https://www.amerikaninsesi.com/a/a-17-2010-02-01-voa30-88195652/880694.html#:~:text=Sigaray%C4%B1%20b%C4%B1rakanlar%2C%20sigaras%C4%B1zl%C4%B1%C4%9F%C4%B1n%20yaratt%C4%B1%C4%9F%C4%B1%20bo%C5%9Flu%C4%9Fu,egzersiz%20yapanlarda%20daha%20%C3%A7ok%20g%C3%B6r%C3%BCl%C3%BCyor.
    Sigarayı bırak dostum :)
    Sigarayı bırakanlar, sigarasızlığın yarattığı boşluğu yemek yiyerek doldurmaya çalışıyor. Yeni bir araştırma, sigarayı bırakanlarda görülen kilo artışının kısa vadede şeker hastalığı riskini yükselttiğini ortaya koyuyor.
    7 yıl sonra normale dönüyormuş hastalık.

• Sigarasız olmuyor mu yaa
    Aynı şeyleri ben de yaşıyorum şeker için evet bırakmak zor kardeşim ama sağlıklı bir şekilde böyle alırsın ancak

• raaitben10 kullanıcısına yanıt
    Hocam mesajlarınızı okudum fakat şöyle bi sıkıntı var ki ben sigaraya başlamadan önce de yine aynı boy aynı kilo idim. Kendimi bildim bileli çok zayıfım. Yani bu ilkokula başlarken de böyleydi liseye başlarkende üni ye başlarkende. Sigara olayı 3 4 yıldır var hayatımda.

• Blackkan kullanıcısına yanıt
    Denemelisin.
  • Düzenli spor yapmalı ve vitamin takviyesi almalısınız. Beslenme biçiminizi değiştirmek çok kolay olmayacağından Pharmaton/Supradyn kullanabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yıl 2010 üniversitede özel yurtta kalıyordum. 1.80 boy 60 kilo. uzun eşşek oynarken beni almazlardı belim kırılır diye.

yıl 2011 üni 2. sınıf yemek listemi yazıyorum..

sabah 7:30 : yarım ekmek, peynir, zeytin, tereyağ, kızartma (hergün aynıydı)

sabah 9:00 : okula girmeden kantinde 2 adet pohaça

öğle 12:00 : okulda yemek (on numara çıkıyordu, ayrıca 1 ekmek gömüyordum)

öğleden sonra 15:00 :ekmek arası kızartma veya ekmek arası köfte (çok ucuzdu)

akşam 18:00 : yurtta akşam yemeği

akşam 20:00 : hiç sekmezdi 2 adet metro 1 litre gazoz

gece yatmadan önce aşağıdaki pastahaneden arta kalmış pohaçalar ve kola..

1 yılda alınan 25 kilo

şuan 110 kiloyum ve veremiyorum

benim yaptığımı yapmayında napıyosanız yapın...

ha şuan 1.81 110kiloyum babayiğit duruyorum ama nefesim kesiliyor iki yürüyünce. çok kilo vermeye çalıştım ama metobolizmam çökmüş durumda. kilo vermek için bile para lazım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.