Şimdi Ara

Göz Tembelliği Nörovizyon Tedavisi Olanlar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar ben küçük yaşta Göz Tembelliği rahatsızlığını fark edemedim. Bu göz tembelliği tedavisi için Nörovizyon yöntemini duydum baya bir araştırdım bu konu hakkında doktorlar kesin bir şey söylemekten kaçınıyorlar nette yorumların yarısı iyi yönde.

Bu tedavi yöntemiyle tedavi olanların durumu nedir ? Çok merak ediyorum Tedavi de biraz pahalı onun için ne sağlığımızla oynansın ne paramız boşa gitsin istiyorum.

Ayrıca görme durumundaki artışı da çok merak ediyorum. Görme durumundaki artış normal sağlıklı bir göze ne kadar yaklaşabiliyor ?

Bilgilendirirseniz sevinirim..

• Yok mu bu tedavi yöntemi duyan, bilen, uygulayan ?
  • Benimde küçükten beri o problemim var bugün doktor sol gözünde şaşılık varmış senin o yüzden de tembelleşmiş bir tedavisi yok bunun dedi.
    Fakat yine bu neurovision tedavisini gördüm. Bu şekilde tedavi olan varsa maliyeti kaç ay sürdüğü iyileşme oranı tembelliği farkettiği zaman gibi bilgilerle bilgilendirirse çok iyi olur
  • Bende konuya cevap bekliyorum.kendi veya yakini tedavi olan varsa bilgilendirsin lutfen...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkçası neticelerini ben de merak ediyorum.
  • Bu nörovizyon tedavisi en az 2-3 yıldır gündemde, ama hiç tedavi uygulanıp da sağda solda yorum yapan kişi görmedim...ne biçim iştir anlamadım gitti....
  • Göz kayması olan gözlere de uygulanabiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.