Şimdi Ara

Artık Dhye girmek gerçekten işkence haline geldi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
1
Favori
8.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
255 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://youtu.be/0mOl1NaFdCE
  • Bende 2006dan beri uyeyim o zamanlar yasimiz kucuktu konu disi bolumude iyiydi eglenceliydi simdi yas oldu 28 konu disina ayda 1 anca giriyorum. Konularin cogu sacma cocukca geliyo. Sicak firsatlar bolumu olmasa forumu coktan terketmistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • katılıyorum . sıteye tıklıyorum o kadar yavas kı vazgecıp gırmıyorum falan uzucu :(
  • GERÇEKTEN ŞU SAYFA DÖNGÜSÜ LANET ETTİRDİ BANA LÜTFEN DÜZELTİN NORMAL YAPIN YA! BU KADAR MI ARSIZSINIZ SAYGISIZ!!
  • Ya burda kimse yöneticilerle görüşmüyormu, yıllardır bu forumda aktif insanlar var. Oturup konuşalım istanbulda buluşalım bu adamlarla.. adam gibi ayarlamalar yapılmalı.. ne derdi bunların, bunca şikayet var niye kaale alınmıyor? Aylık kazanılan paranın haddi hesabı yok yüzbinlerce lira para kaldırıyor bu site niye kullanıcıya saygı yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anomaly

reklam engelleyici olmadan girince en az i5 6500 lazım yoksa chrome yanıt vermiyor :D
    bildirimler inanılmaz derece bozuldu zaten. çok tuhaf ya nasıl bu kadar bozdular akıl almıyor.

ha bu arada android beta tester yazmışlar halen kaç aydır kod gelmedi. mesaj falan yazayım gönderirler herhalde.

Chrome, IE ve Safari gibi firmaların kendilerine avantaj sağlaması için geliştirdikleri asıl amacı kar olan bir tarayıcıdır. Firefox ta ise amaç en az CPU ve RAM kullanarak en hızlı tarayıcıdır, kar amacı diye birşey yoktur, kullanıcı kraldır.

Bu arada donanimhaber.com anasayfayı şimdi 2009 model Lenovo N500 laptopumdaki Firefox 47.0.2 ile açtım bir kaç sn içinde açıldı. FF'de reklam engelleyici falan kullanmıyorum. İşletim sistemim macOS 7.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuğkan-0153 -- 5 Ekim 2017; 0:59:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf az para vermek için yazılımcı diye meslek liseli, 2 yıllık mezunu adamları işe alıyorlar. Sonuç ortada.
    Paraya kıyıp doğru düzgün bu işten anlayan birini almıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :ArHaus: -- 5 Ekim 2017; 0:57:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :ArHaus:

Sırf az para vermek için yazılımcı diye meslek liseli, 2 yıllık mezunu adamları işe alıyorlar. Sonuç ortada.
    Paraya kıyıp doğru düzgün bu işten anlayan birini almıyorlar.

O Türkiye'nin gerçeği ona bakarsan 2 kelime y.dil bilmeyenler 550 kişilik kadroyu dolduruyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiyedeyken face 3 5 snde acilirdi yavas sayardim..- donanim habere girmek icin bi kere 15 dk ugrastigimi biliyorum.. acilsin diye 404 502 her neyse...

Simdi almanyadayim. face saniseler icinde sanki pcde yüklüymüs gibi acilirken donanimhaber hala bekleyerek aciliyor.. 1 senede hic birsey degismedigini görmek aci verici.
  • artık forumun ismini değiştirme zamanı geldi geçti bile
    "donanım haber" değil ,"reklam haber" çok daha uygun olacak

siteye girerken blok proğramı bile kafayı yiyor :)
  • ben bu siteyi keşfettiğimde 56k modemle bağlanıp sayfayı açıp, bağlantıyı keser, okuyacağımızı okuyup tekrar bağlanır diğer sayfaya geçerdik. yapardık bunu. 56k ile yapardık.

şu anda 32 mbit internet bile yetmiyor bu siteye.

şunu kesinlikle belirtmek isterim. taram para kazanacaksınız reklamınız koyun bişey demedik amaaa

site açılmadan bütün reklamların önce açılması sonra da tenezzül ederse konuların gelmesi kabul edilemez. bu bir forum sitesidir en nihayetinde.

diğer yandan site dizajnı ile ilgili ilk girdiğim günden beri şikayetlerim var ama değişeceğe benzemiyor açıkçası. en önemli ve olması gereken değişiklik başlıklar. forum başlıkları normal puntoyla yazılırken alt başlıkları kalın yazılarla yazılıyor falan zaten bu kadar ıvır zıvırın içinde konuyu bulmak dert bi de yazıtipleri arasında karmaşa yaşatıyor açıkçası.

programladan anlamıyorum. anlasam yardımcı olmayı çok isterdim ama kullanışlı site nasıl olur konusunda baya bi yardımcı olabilirim.

• Eskiden bilgileri paylasmak icin yazardim aydinlanma veya aydinlatmak icin bilgi paylasmaya bile useniyorum ya site rezil oldu senelerdir neden boyle anlayabilmis degilim

• Çok boktan bir forum. Ne zaman girsem mutlaka bir şeyleri bozuk. Mesela şu an + verme butonu düzgün çalışmıyor. Mesaj atamıyorsun. 2 3 kere yibeliyorum sayfayı. Konuya tıklıyorum açılmıyor. Birkaç defa tıklamak gerekiyor. Hayatımda gördüğüm en kötü teknik altyapılı en sorunlu site.

• birkaç saat önce bu konuya; günde bir kere 2. el konularımı güncellemeye girip favorilerime bakıp çıkıyorum, o bile çok zor oluyor tarzi birşey yazmıştım o mesaj da gitmemiş. cidden çok kötü durumda forum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 5 Ekim 2017; 2:51:59 >
  • bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    Aynen, konusu da açılmıştı ama sessizce derinliklere gömüldü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pc versiyonunda zaten sayfa duzenini sayfa degistirmek yerine asagiya dogru sonsuz dongu seklinde sayfalar diziliyor. 7. Ya da 8. Sayfaya dogru inerken birden pat diye ryzen reklami hoop kaldigin yer bir anda kaciyor. Geri doniyorsun alakasiz bir yer reklamı gec diyosun sayfanin en basina atıyor. Ryzen kullaniyorum ryzena lanet ettim. Eski bir konu var ariyorum reklaminiz yuzunden bulamiyorum. Yapmayin allah askina ya. Cok mu zor dogru duzgun bir calisan turmak. Belki calisan arkadaslar agir sartlar altindadir tecrubesizsir onlara lafim yok. Zamanla gelistirirler fakat donanim haber staj yapilacak bir yer değil. Serverimi degisitiyorsuniz calisanlarimi yeniliyorsunuz ne yapiyorsaniz derhal yapin artik. Sıkıldık artik. Bundan 10 yil once merlininkazaninda vardi boyle bir kepazelik. Sayfaya tiklarsin sonra asagiya bakkala inerdik ekmek almaya geldigimizde anca acilirdi. Sizde yavas yavas o noktaya getiriyorsunuz.

• su_şişesi kullanıcısına yanıt
    Biz burayı terk etmedikçe, gerekirse toplanıp yeni bir site kurmadıkça bu adamlar hatalarını anlamayacak.

suç bizde tepki yok.
  • Şu forumu sorunsuz bir biçimde ne zaman kullanmaya başlayacağız @gun ?

Yahu internet camiasında bu kadar sorunu bir arada barındıran başka bir site var mıdır merak ediyorum.

Bak mesaj gitmedi bi daha yollamayı deniyorum.

• Forumun programcısı amatör, adamla dalga geçiliyor hatta kovulma konusu açılıyor adam diyor ki daha taksitler bitmedi durun bir diyor. Ben anlamadım nasıl bir çalışma sistemi bu?
  • Yavaslatan reklamlar degilmis bir videoda mesut çevik reklam sunucularinin ayri oldugundan bahsetmisti benide forumdan cok soguttu bu problem

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.