Şimdi Ara

Artık Dhye girmek gerçekten işkence haline geldi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
1
Favori
8.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
255 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2002'den beri foruma üyeyim bu ikinci nickname'm ve bu sitenin hiç bir zaman cayır cayır çalıştığını görmedim.

Zaten düzgün çalışmaya başlarsa forumu bırakırım çünkü dh ruhu ölmüş demektir.
  • beğenmeyenler girmesin kasıyor.
  • elmariacci kullanıcısına yanıt
    Diğer siteler şakır şakır açılırken donanımhaber kasım kasım kasılıyor.
  • Dün dolandırılan bir arkadaşın konusuna uzun bir mesaj atmıştım. Mesaj tabiki de gitmedi. Kopya almıştım sonra tekrardan yolladım bir baktım konuyu kaldırmışlar. Daha da yazmam uzun bir mesaj
  • Daha hızlı diye Firefox Quantum kurdum yine fayda etmedi.
  • 11 yıllık bir core2quad'dan, 16mbit superonline interneti ile yazıyorum bu mesajı şu an. Bir sorun yok.

Çok sık sorun yaşamıyorum ben. Reklam da çıkmıyor karşıma? Chrome kullanıyorum. Orjinal ayarları ile kullanıyorum. Yanlardaki bannerlar var. Başka reklam yok?

Hep buna benzer konular görüyorum. Bu sefer merak ettim. Dert ne? İnternet yavaşken mi açmıyor donanımhaber?

Eyvallah bu arada, diğer sitelerden daha sık çöküyor da, çok da dertli değil gibi... Mesele ne? Merak ettim. Mesela AKK'ya takıldın, hızın 8'de 1'ine düştü, o zaman siteye ulaşmak çok uzuyor 404 mü veriyor? Merak ettiğimden soruyorum, bildiğimden değil.

Arada sırada mesaj atarken hata veriyor. O yüzden atmadan önce kopyalama yapıyorum mesela. Bu gibi ufak sıkıntılar birleşti de dert mi oldu size? Ben de gencim de, 28.8kbit Boca modemle internete girdiğim dönemler vardı. Belki bana normal gelen size aşırı yavaş geliyordur. Yaşlanıyor muyum lan yoksa?

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 10 Mart 2021; 15:25:11 >
  • Ben ilana fotoğraf yukleyemiyorum ama reklamlar çatır çatır çalışıyor . Hemde video lu. Bunlar mali reklamlardan götürüyor bizim gibilerin şikayeti umurlarında değil. Konu hep yukarda tutmak gerek arkadaşlar anlasinlar bir şeylerin yolunda olmadığını. Konuyu açan üyeye tesekkur ediyorum. DH yide şiddetle kınıyorum. Bir sahibinden yada letgo gibi geni geliştiremez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzeri bir forum kurulsun, dakika durmam burda

Bilgiye erismek veya bilgi paylasmak icin siteye giremeyeceksek o site ne ise yarar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • the_japan kullanıcısına yanıt
    var ama kullanıcı yok
  • Sanırım sitenin adminleri çalışmıyor. İkinci elde 2 seferdir ilan koyuyorum (parfüm) hemen ikinci elde satışı yasaklı ürün diye mesaj alıyorum ve iletim kaldırılıyor. Bir sürü insan koymuş onlarda tık yok, benimki kaldırılıyor. İkinci elde yasaklı ürün deniyor, yazıyorum admine hala bir gelişme yok. Valla güzel adam kayırıyorlar orasını anladım

• Bende sanırım 2007 den beri takip ederim genelde misafir olarak buralardaydım , bir zamanlar süperonline alt yapısı falan filan reklamlar vardı birkaç yıl önce aslında çatırtılar 2 yıl önce falan başladı yine iyi dayandı.

Ama en son nokta DH nın gözümüzde bitmesi için.. İşlerine gelmeyen yorumları silmeleri ve susturmaya çalışmaları oldu..

Yaptıkları HABER Size indirimli bir kod veriyoruz "Size özel" YERSEN

REF li kod , dh nın maddi kazancı var, Refi siliyorsun aa ne göresin aynı fiyat.

Bunu da belirtip foruma yazıyorsun.. Sonra ne oluyor dersin ?

Sık Sık Çöken

Sık Sık Postları Silen

Sık Sık Ref Atan

Sık Sık Maddi Kazanç Sitesi

e hal böyle iken..
  • Çünkü ağırlığı siteye geliştirmeye değil refli linklerle murateştaynı geliştirmeye ayırdılar.

• Fazla yükleniliyor Dh yönetimine bence Reklamlar güzel günde 5-6 kezde tıklıyorum reklamlar ilgi çekici.
  • daha fazla reklam bas daha fazla konu sil
    reklam bas
    konu sil
  • gun'un ekrem olduğu ortaya çıktıktan sonra olanlar oldu.
  • Olm malmisiniz lan minisurumden girin mobil surumden girin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sitenin aylık geliri, onbinlerce lira. Hal böyleyken ilgilenilmemesi çok üzücü.
  • Kapasite meselesi bu. Ellerinin altında her imkan varken bu kadar sunabiliyorlarsa kapasiteleri bu kadardır zaten.

Bölüm yöneticilerinin (yönetici dediysem görev tanımından dolayı yani) umursamaz ve adil olamayışları, sitenin mobilde dahi sapıtması, arayüzün sega mega drivedan kalan 8 bit oyunlarla eş değer olması, "ya sev ya terk et" mantığını tüm dh ekibinin benimsemesi, yönetimin insanlarla ilişki ve empati kuramaması, saygı duyamaması (gerçe saygı duyabilmek, karşındaki düşmanın dahi olsa erdemliktir) yine yönetimin imla kurallarına bu kadar titizlik gösterirken sapma sapan konuların varlığı sürdürmesi ve konu kirliliğine önlem alamaması vs vs.

Ne diyim.. Nintendo Switch ana konusu bu sitede olmazsa uğramam bile. Popüler konular sekmesi denen rant yeri bile sitenin genel durumunu açıklayabilecek nitelikte. Gerçe takip ettiğim konudaki arkadaşlarla forum dışından da iletişimimiz var ama yeni gelenleri bu diyardan kurmayı görev edindik bir kere.

Velhasıl DonanımHaber'ee hem web tarayıcı hem mobil tarayıcıdan girmek işkence hem de girsen de konular hep şişirmece.. Ondan pek üstünde durmaya değmez.. Onların yaptığı gibi işimi görür geçerim, gerisi boş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC4376FA6 -- 4 Ekim 2017; 18:36:4 >

• Eskiden gün boyunca girerdim bu siteye.Şimdi 3-5 kere bakıp çıkıyorum.Ona da girebilirsem tabi.Baktım yavaş anında kapatıyorum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.