Şimdi Ara

'Artık bizim için G.Saray yok!' (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
2.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ljubav

Ne zaman vardı ki?

Bravo!!! Tam ben yazacaktimm..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocuk gibiler yemin ediyorum.
  • 3 temmuzdan sonra ebedi dostuk,12 mayıstan sonrada ezeli rekabet bitmişti zaten
  • yöneticiler bu kadar birbirine düşman olursa taraftar ne yapmaz imam cemaat ilişkisi işte.

yazık metin oktay ve lefter'in bir karikatürü vardı yukarıdan bakıp kemiklerim sızlıyor dedikleri. gerçekten durum böyle. bu isimlerin mirasına böyle mi sahip çıkıyor yönetimler.

iki tarafa da yazıklar olsun başka bir şey demiyorum...

• saçmalama be adam...
  • tabi makas almakta suçtur.
    İsteyen istediğinden makas alır diye bir kanun yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucuk

Fenerbahçe Futbol takımı şampiyon oldu diye ben ünal aysaldan makas alabilirmiyim ? veya senden kardeş ??

Eğer sırf seni kızdırmak için haksız yere durmadan konuşursam terbiyesizlik yaparsam alırsın...O makas şampiyon olunduğu için değil hergun gazetelere çıkıp laf attığı için alındı...Ünal A¥sal dan ve benden makas alamazsın...Çünkü terbiyesiz değiliz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

Konumuz neydi?
    .
    .
    .
    .
    .
    fifi mi?
    .
    .
    .
    .
    öyle olsun,
    keşke forumda da böyle bir küslük olsa da,
    rahat rahat yazabilsek,
    yoksa iş yine 1911 deki 7-0 maça kadar gidecek

hakikaten,
    şu futbol bölümünde bir sınırlama olayı olsa ne güzel olurdu,
    en azından,
    konu açma konusunda....

keşke kelime sayısı/satır oranı sınırı olsa.
  • aslında 3 temmuzdan beri yoklar
    onları büyük kulüp sanardık ama fırsatçı hesapçı bir kulüpmüş.
    taraftarı da ayrı bir durumda,
    emreye küfredip meloya tapıyor
    usluya küfredip ergüne tapıyor
    ithal başkanlı bu kulübün tek derdi gs nasıl kazanırdan çok fener nasıl kaybeder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hcno

yöneticiler bu kadar birbirine düşman olursa taraftar ne yapmaz imam cemaat ilişkisi işte.

yazık metin oktay ve lefter'in bir karikatürü vardı yukarıdan bakıp kemiklerim sızlıyor dedikleri. gerçekten durum böyle. bu isimlerin mirasına böyle mi sahip çıkıyor yönetimler.

iki tarafa da yazıklar olsun başka bir şey demiyorum...

Az ve öz yazmışsınız hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: garcy

quote:

Fenerbahçe Futbol takımı şampiyon oldu diye ben ünal aysaldan makas alabilirmiyim ? veya senden kardeş ??

Eğer sırf seni kızdırmak için haksız yere durmadan konuşursam terbiyesizlik yaparsam alırsın...O makas şampiyon olunduğu için değil hergun gazetelere çıkıp laf attığı için alındı...Ünal A¥sal dan ve benden makas alamazsın...Çünkü terbiyesiz değiliz...

Kim belirliyor bu terbiyesizlik sınırlarını, sana göre terbiyesiz olan bana göre olmayabilir.. Doğru olmayan(Makas alma hareketini) uygun göstermeye çalışmayın burda. Benim için ha yumruk atmış ha makas almış aynı şey. İkisinde de müdahale var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

3 temmuzdan sonra ebedi dostuk,12 mayıstan sonrada ezeli rekabet bitmişti zaten

3 temmuz konusunda haklısın dost sandıklarımız arkamızdan vurarak dostluğu bitirdi ama asıl rekabet 22 Mayıs 2005 te Fenerbahçe nin ezeli rakibi Galatasaray ın 100.yılında şampiyon olmasıyla bitti
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: garcy

quote:

Kim belirliyor bu terbiyesizlik sınırlarını, sana göre terbiyesiz olan bana göre olmayabilir.. Doğru olmayan(Makas alma hareketini) uygun göstermeye çalışmayın burda. Benim için ha yumruk atmış ha makas almış aynı şey. İkisinde de müdahale var.

Terbiye sınırlarını eğitim ve görgü belirler...Doğrudur herkesin terbiyesi farklıdır...

Ben makas almasına olumlu olumsuz birşey demedim yumruk attı diye yalan söylediği için yorum yaptım...Yalancı bir adamı savunarak ettiği küfürleri ve günlerce gazetelerdeki tahrik edici söylemlerini uygun göstermeye çalışmayın burada...Mahmut Uslu sütten çıkmış ak kaşık değil...Neden Ali Koç a el uzatmıyorlarda Mahmut Uslu ya uzatıyorlar...Çünkü adam orada küfür ediyor,zaten önceden yaptıklarıda belli...

Sırf Fenerbahçeli diye insanların yaptıklarını görmezden gelmeyi mağdur edebiyatını lütfen bırakın artık...

Eğer adam yumruk attıysa Mahmut Uslu zaten şikayet etmiş cezasını çeker,makas aldıysa onunda cezası varsa katlanır...Ama videolardan izlenildiği kadarıyla yumruk falan yok adam haklı hatta makas bile almamış sadece elini uzatmış yüzüne...O da Mahmut Usludan şikayetçi olmuş küfür ettiği için...Ama ağlamıyor adam...

http://www.galatasaray.org/kulup/haber/20002.php

http://www.fenerbahce.org/ (İçinde 1 tane sulandırmadan konuları başka yere çekmeden Galatasarayı kutlama yazısı bulamazsın.Sonrada artık sizi tanımıyoruz)
  • Olay Allahtan bizim salonda oldu da güvenlik kameraları görüntülerini gerek emniyet güçleriyle gerek kamuoyuyla tez zamanda "doğru" bir şekilde paylaşırız.
    Düşünsenize benzeri bir olay Fenerbahçe salonunda yaşanıyor. Geçen seneki muz sallama şenlikleri ve sonrasında yayınladıkları montajlı görüntüler aklıma geldi.
    Montaj, sahtecilik, yalan, yanıltma her şey gırla bunlarda.
    Olay 2-3 güne açığa çıkar. darp raporu alabilmiş mi sayın uslu? ondan bir haber versin hele.
  • garcy kullanıcısına yanıt
    yumruğu inkar ederler... adam yumruk etmış resimli kanıtlı hala inkar...
  • Keske dogru olsa ezeli takip diyip avrupada duyuldular galatasaray sayesinde rahat biraksinlar galatasarayi yabanci sinirini dilan dahada dusurmeye calissinlar belki celme takarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

Sen Mağarada mi yaşıyorsun?
    Yumruk olayı feyk.
    Şu Fb yi kollama sevdanizdan vazgeçin. Koskoca Beşiktaş'a yakışmıyor. Bunlar hep Demirören ile başladı.

• quote:

resimemi inanırsın videoya mı Yumruk öylemi atılır...Yavaşça elini uzatıp bekleyip birden geri çekilen yumruğu ilk defa görüyorum...Hala iftira...

https://www.youtube.com/watch?v=fF2GKlM_UTY

• quote:

çok eminsen yumruk kanıtını göstersene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemi nefer

quote:

Sen Mağarada mi yaşıyorsun?
    Yumruk olayı feyk.
    Şu Fb yi kollama sevdanizdan vazgeçin. Koskoca Beşiktaş'a yakışmıyor. Bunlar hep Demirören ile başladı.

aynı olaylar bizim salonumuzda veya sahamızda sizin yöneticinize yapılsa ne tep verirdiniz?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.