Şimdi Ara

Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.115
Cevap
25
Favori
88.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Halihazırda zaten yüklü olan dosya yöneticisinden de HDD ye ulaşabilirsiniz, dosya yöneticisinin ana dizininde usb aygıt bölümüne girmeniz yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nathannever -- 31 Aralık 2013; 16:04:24 >
  • Vatan Topkapı mağazasına gittim stokta yok internet üzerinden satılıyor dediler ancak internette topkapıda stoğu olduğu gözüküyordu..
  •  Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 1 Ocak 2014; 14:13:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eda poyraz

yılbaşı indirimine girdi ürün çok uygun fiyatta

İçindekiler : ekran koruma filmi + kalem + kablo + kulaklık + stand

http://www.novabazar.com/ARTES-Q1003-Rockchip-3188-2GB-16GB-10-1-AND-4-1_249718.html#0

ürünü aldım hemen ertesi gün kargoya verdiler.

tükenmiş, kaç tl idi?

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanyksel06

arkadaşlar az once vatandan Artes Q1003 aldım , almayı dusunen arkadaslar varsa kaçırmasınlar vatanda fiyatı 460 TL. süper fiyat bence.

http://www.vatanbilgisayar.com/Tabletler/artes-q1003-q1003-quadcore-a9-16ghz-2gb-ddr3-16gb-nand-disk-101-cam--and41/productdetails.aspx?I_ID=67685

oha en apra ile 370 tl ye mi geliyordu yani :/

• valla bedava :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

En kalin olan ekran koruyucu jelatinin koruyucusu aslinda. Onun altinda asil koruyucu var Yedek olani sakla simdiki çizilip eskiyince takarsin.

Sarz aletinin adaptörlü olmasi daha iyi hem usb girisi eskimiyor hemde hizli bir sekilde sarz oluyor.

hocam selam,
    şunu deneyebilir misin bir ara ya;
    hani mynette OKey var oyun, Java.
    ama orda tası atmak icin taşı tutup sürekleyip bırakmak gerekiyor, hem java çalışıyor mu hem de tutup sureklemek nasıl zor mu diye bakabilir misin acaba?

babama alıcam ve okeysiz olmaz da :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum

İyi yıllar artes d1003 3g olmayanın andrroid 4.2 olanı varmı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar. ben de geçen hafta Vatan bilgisayardan artes q1003 aldım. genel olarak tablet hoşuma gitti ancak 2 farklı pc de denememe rağmen 4.2 güncellemesini yapamadım. birinde ikon yeşile dönmüyor, diğerinde ise yeşile dönmesine rağmen switch diyince resetliyordu. ben de vaz geçtim 4.1 ile devam ettim. yalnız cihaz sanki donanımının hakkını vermiyor gibi, takılmalar oluyor durduk yere. bir de uyku modunda wifi kopuyor. cihazı almamdaki asıl neden download yapmaktı ancak wifi kopunca hiç anlamı kalmadı. donanımsal bir sorun mudur yazılımsal mıdır bilemedim. cihazı götürürsem teknik servis vs. ile haftalarca oyalanmak da istemiyorum. bu tür problemler yaşayıp yazılım güncellemesi ile düzeltebilen var mı?
  • hikmet__ H kullanıcısına yanıt
    Artes firmasının sitesine baktım D1003 için 4.2 romunu göremedim. Mail atıp sormalı yada @Artesteknik 'e pm atmak gerek.
  • asafated kullanıcısına yanıt
    Selam Tabletiniz hayırlı olsun. Ben kutudan çıkar çıkmaz 4.2 yüklediğim için 4.1 kullanmadım hiç. Tablet şuan ağzına kadar oyun dolu takılma kasma olmuyor. Windows 8 yüklü pclerde Rom kurulamıyor gibi birşey okumuştum önceki mesajlarda. Win7li pc bulup tekrar deneyin isterseniz. Tablet ile download olayı ise çok ilginç geldi bana. Yanmasın cihaz
  • Gladiotürk kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. 4.2 yi kurmayı tekrar deneyim madem. ama wifi problemini çözeceğine dair şüphelerim var, en azından görmüş oluruz.

download olayına gelince, bence bu aletlerle download yapmak çok mantıklı, elektrik harcaması minimum düzeyde, ultra sessiz ve hard diske hasar vermiyor. cihaza herhangi bir zararı olacağını düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asafated -- 2 Ocak 2014; 15:10:24 >
  • asafated kullanıcısına yanıt
    Wifi'nin uyku modunda kopması bir problem değilki Pili korumaya almak için cihazı komple uyutuyor. Wifinin hiçbir zaman kopmamasını istiyorsanız uyku modundaki süreyi değiştirin ekran kapanma süresini değiştirin şarza takın 24saat indirsin. Ancak bu şekilde kullanım tabletinizin ömrünü etkiler diye düşünüyorum. Kolay gelsin.
  • Gladiotürk kullanıcısına yanıt
    uyku modundayken wifi'ı açık tut diye bir seçenek var wifi ayarlarında. bu seçenek aktifken uyku modunda kapatmaması gerekiyor wifi'ı. ekranı devamlı açık tutarsam bağlantı kopmuyor ama cihazı bu şekilde kullanmak zorunda olmak da biraz saçma.
  • Bu cihazın hdmı kablosu nasıl birşeydir. Normalden küçük, mikroda değil.
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Mynet sitesine girdim. Oyun bölümünde okeye tıkladım ve beni Google Playstoreye yönlendirdi. Okey için program hazırlamışlar. Programda bir odaya girdim ve oyunu başlattım. Bildiğin bilgisayardaki okey oyunu. tutup sürüklemekte bir sorun görmedim.

• Arkadaşlar tablet arayışı içerisindeyim, bu tabletten genel anlamda memnun musunuz ?
  • kimyager147 K kullanıcısına yanıt
    Artes Q1003 televizyona Mini Hdmı ile bağlanıyor. Daha önce eklediğim fotoğrafı tekrar ekliyorum

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    462 TL idi tükenmemiş olarak görüyorum
  • bulut582 kullanıcısına yanıt
    evett
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.