Şimdi Ara

Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.116
Cevap
25
Favori
88.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: immortallord

Arkadaşlar ben bu tabletten geçen hafta aldım ve dün iade ettim.Açıkçası yorumlara ve tanıtımlara bakarsak tabletten çok şey bekliyoruz.Bir ipad yada Samsung kalitesi beklemeyin ekranına dokununca anlıyorsun zaten.Muşamba gibi ekranı var.Ama şunuda söylemeliyim ne internette kopmalar yaşadım nede oyunlarda bir sıkıntı çektim nede donma kasma yaptı.Sadece kasa kapağında biraz açıklık vardı bastırınca içeri giriyor bırakınca çıkıyordu.Ama sonuçta Çin tableti eline aldığında Bir Samsung'taki gibi kalite hissi vermiyor.Adi birşey olduğu belli oluyor.Bence bu ürün o para etmez ben o yüzden iade ettim.

valla almayı düşünüyordum . o kadar yorumlardan sonra ve fiyat indiriminden sonra ..

ortada kaldım .

• yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    2. dakikadan itibaren izleyebilirsiniz. Ekran kasa tabletin çalışması herşey ortada. Bir tableti kullanmadan görmeden atıp tutanlara itibar etmeyin. Tablet elimde olmasa yazılan yazılara neredeyse ben bile inanacak oluyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 1 Ocak 2014; 18:54:20 >
  • harici hdd takıp deneyen varmı acaba ben ne hdd ne de usb stick tanıtabildim.
  • rexothek kullanıcısına yanıt
    Artes Q1003' ün kutusundan çıkan otg kabloyu tabletin üst kısmındaki Host yazan usb girişine takın ve flash belleğinizi yada 2.5'' hddli taşınabilir diskinizi takın. Hiç bir ayar yapmanıza gerek yok. Sadece google playden Esfile dosya yöneticisini indirin diskin içini görebilmek için.
    Dosya yöneticisinde usb_storage diye sol tarafda görünür.
    Kendi tabletimden bir örnek ekliyorum 1TB taşınabilir hdd takılı .

Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum

• novabazarda 440 lira diğer yerlerde 630'dan aşağı yok. Acaba q1003 diye farklı ürünlermi var yoksa burası hakikaten sağlam indirim mi yapmış?
    Bir de bu tabletin PDF, word excel performansı nasıl? Birden fazla pdf açılınca sıkıntı yapıyor mu?

Saygılarımla
  • ppzrg kullanıcısına yanıt
    Artes Q1003`ün 2 modeli var. 3G'li ve 3G'siz olan. Novabazar yılların alışveriş sitesi üçkağıda kaçacaklarını pek sanmam. Telefon açıp sattıkları tablet nedir ne değildir öğrenilir aslında. Açmak istediğiniz dosyalardan örnek verirseniz deneyip yazabilirim
  • hocam samsung demeyin bana ne derseniz deyin... Artık tiksiniyorum diyebilirim :) (tab 3 3gli modeli var ve artes q1003)

tartışılmaz q1003 :)

muşamba ekranı var demiş arkadaş :) bunu bilmiyor herhalde... koruyucu kılıf (2 tane takılı olarak geliyor) var... Samsung çok kaliteli tabi ekran koruyucuya falan ihtiyaç duymuyor.. :)
  • Dosya boyutu 1-2 MB'i geçmeyen PDF dosyalarından birkaç tanesini aynı anda açmak, bunların üzerinde acrobat reader ile not alma benzeri işlemler yapmak, bunları yaparken bir yandan da birer word, excel dosyası ile bir de internet sayfası açmak. Bunları yapabilir mi? Böyle bir kullanımla takriben ne kadar şarj kullanabilirim?

Bir de merak ettiğim bir noktayı danışayım. Malum bu bataryalar bir süre sonra şarj et boşalt derken şarj performanslarını yitiriyorlar. E haliyle tableti de prizde kullanmak tabletin kullanım amaçlarına aykırı. Acaba teknik servisler bir ücret karşılığı böyle bir değişim yapabiliyorlar mı? Yoksa piller entegre ve böyle bir değişim garantiden vazgeçerek kasayı açtırsanız bile mümkün değil mi?

Saygılarımla

quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Artes Q1003`ün 2 modeli var. 3G'li ve 3G'siz olan. Novabazar yılların alışveriş sitesi üçkağıda kaçacaklarını pek sanmam. Telefon açıp sattıkları tablet nedir ne değildir öğrenilir aslında. Açmak istediğiniz dosyalardan örnek verirseniz deneyip yazabilirim

11mb boyutunda pdf dosyası ve excel dosyası indirdim tablete ve 2sini aynı anda açabiliyoruz. Acrobat reader ile not alınabiliyor 1. resim.
    Excel dosyasınıda office suite pro uygulaması ile açtım. Bunların üzerine gazete sayfası açtım. Uygulamalar arası geçişlerde takılma laga girme görmedim. 1tanede oyun açtım (Gta sanandreas) 2. resimde açık uygulamalar görülüyor.
    Şarz konusunda Artes Q1003 kullandığım tabletler arasında en iyisi diyebilirim. Wifi açmazsanız tahminim 10 12 saati geçer diye düşünüyorum. Pili ölürse mecbur servisi görmek zorunda bu tip cihazlar,yada beceriniz varsa kendiniz değişebilirsiniz.
    2sene garanti süresinde pil sorun çıkartırsa firma sorunu gidermek zorunda zaten. Kullandığım telefonların pilleride değişmiyor 3 4 sene sonra ne olacak bakalım

• Gladiotürk kullanıcısına yanıt
    Çok tşk ederim acemilik başa bela :) Herhangi bi sıkıntı yok bendede
    Ayrıca size katılıyorum tableti kullanmayanların yorumları burda anında kendini belli edio.
    Tabletin dokunmatiği yada kasasında hiç bir sıkıntı olmamakla birlikte kasası gayet şık.
    Ayrıca ekran dokunmatiğide oldukça hassas ve anında tepki veriyo.
    Alıcak arkadaşlara tavsiyem samsung-apple benzeri cihazlara 1000 liranın üstünde fiyatlar vermenize emin olun hiç gerek yok ister oyun içi olsun,
    ister film izlemek için, ister iş, ister okul için kullanacak olun ARTES Q1003 her türlü ihtiyacınıza karşılık verecektir.
    Yalnız 1 haftadır kullanıyorum cihazı onuda belirteyim.
    Ömrü konusunda henüz bilgi vermem çok yanlış olur daha uzun kullanan arkadaşlardan yorum bekliyoruz bu konuda.

• Valla benimkinde 1 tane vardı onu çıkardımki ekranın kalitesini anlıyım diye valla hiçbirşey değişmedi.Benim yazdıklarımda dikkat edersen donanımına birşey demedim.
  • Hocam aldım bugün vatandan q1003. İlk kez tablet kullanıyorum biraz acemilik var.
    Artık takıldığım yerlere internette cevap bulamazsam özelden sorarım size
    Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ppzrg -- 30 Aralık 2013; 14:24:17 >
  • teşekkür ederim
    quote:

Orijinalden alıntı: istabul001

Güzel ürün hayırlı olsun.

http://www.notebookadresi.com/18487artes_q1003_3g_tablet_pc?keyword=Q1003
    Tabletiniz hayırlı olsun. Takıldığınız yer olursa özelden değilde konudan yazın diğer almayı düşünen yada almış bir konuda takılmış arkadaşlarada yardımımız olur

Tablet geldiğinde 4.2 romunu Artes firmasının sitesinden indirin ve kurun öyle kullanmaya başlayın
  • Kullanmaya başladım. Şimdi veya daha sonra yapsam olmaz mı bu 4.2 romunu?
    Saygılarımla

quote:

Tabletiniz hayırlı olsun. Takıldığınız yer olursa özelden değilde konudan yazın diğer almayı düşünen yada almış bir konuda takılmış arkadaşlarada yardımımız olur

Tablet geldiğinde 4.2 romunu Artes firmasının sitesinden indirin ve kurun öyle kullanmaya başlayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ppzrg

Kullanmaya başladım. Şimdi veya daha sonra yapsam olmaz mı bu 4.2 romunu?
    Saygılarımla

quote:

Oyunları ve uygulamaları yüklemeden 4.2 romunu kurun derim. Çünki tabletteki herşey silinecek sıfırlanacak. 4.1de bulunan hataların giderilmiş halidir 4.2romu.

• arkadaşlar az once vatandan Artes Q1003 aldım , almayı dusunen arkadaslar varsa kaçırmasınlar vatanda fiyatı 460 TL. süper fiyat bence.

http://www.vatanbilgisayar.com/Tabletler/artes-q1003-q1003-quadcore-a9-16ghz-2gb-ddr3-16gb-nand-disk-101-cam--and41/productdetails.aspx?I_ID=67685
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanyksel06

arkadaşlar az once vatandan Artes Q1003 aldım , almayı dusunen arkadaslar varsa kaçırmasınlar vatanda fiyatı 460 TL. süper fiyat bence.

http://www.vatanbilgisayar.com/Tabletler/artes-q1003-q1003-quadcore-a9-16ghz-2gb-ddr3-16gb-nand-disk-101-cam--and41/productdetails.aspx?I_ID=67685

4 ay önce vatanda 630 liraydı (ben ucuzcıty'den 570e almıştım) neden bu kadar indirdiler acaba ? ellerinde 3-5 tane kalıp bir an önce bitirmek için mi?

• memoro M kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_85755257/tm.htm bu cihazıda alternatif olarak ekleyin derim zira cihaz muazzam
    Fakat yinede aklınızda sorular varsa yarın kapsamlı bir video inceleme vereceğim
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.