Şimdi Ara

Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.116
Cevap
25
Favori
88.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videolarda pop-up oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sky83

Vatan da indirim devam ediyor bu gün aldım 466 tlden, 100 tl chip para , birde arkadaş adına 500 tl en paradan alışveriş yapmıştım 100 tl oradan geldi tablet bedavadan biraz pahalıya geldi :))

chippara kampanyası nerde yazıyor goremedim vatanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

İstersen bir masa aç oturalım okeye

hocam ya, bi video hazırlıycam diyodun bi ara noldu o iş :P

özellikle 3-5 internet sayfası ve bunlardan bi kaçında flash videolar filan olup akıcı olacak mıydı ona bakıcaktık

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    2 Hafta oldu yükleyeli

• Piponun son cikan romunda multi window ozelligi var. Ancak pipo romunu yuklemek garantiyi bozar mi emin degilim.
    Artesteknik ustad bizi bilgilendirir misin?

• Vatanbilgisayardan alarak araniza katildim. Ancak sagdaki usb mouse calistirmiyor rom mu yukseltmek gerek?

Yeni alan bir kisinin yapmasi gerekenler /yuklemesi gerekenler nelerdir yardimci olur musunuz?
  • atrin kullanıcısına yanıt
    Artes firmasının Sitesinden Sürücüler ve Belgeler bölümünden Artes_Q1003_4.2_20130730(Yandex) dosyasını ve RockChip_Tolls_V1.7(Yandex) dosyalarını indirin. Masaüstüne bir klasör açın ve 2dosyayıda çıkartın.

Sonra Buradaki yönergeyi izleyerek 4.2 Romunu yükleyin.

Toplam süre 5dakika. Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 4 Ocak 2014; 22:24:10 >

• quote:

Artes firmasının Sitesinden Sürücüler ve Belgeler bölümünden Artes_Q1003_4.2_20130730(Yandex) dosyasını ve RockChip_Tolls_V1.7(Yandex) dosyalarını indirin. Masaüstüne bir klasör açın ve 2dosyayıda çıkartın.

Sonra Buradaki yönergeyi izleyerek 4.2 Romunu yükleyin.

Toplam süre 5dakika. Kolay gelsin

şu anda işlemi bitiriyorum bakalım 4.2.2 nasılmış.

Birazdan tableti hdmi ile LCD'ye, USBile HDD ve Logitech K400 ile de klavyeye bağlayacağım. Bakalım performansı nasıl olacak. Eğer umduğum gibi olursa direkt digiturkplay ile lig tv alıyorum =)

Önereceğiniz başka bir şey var mı acaba?

İnşallah klavye mouse setinde sıkıntı yaşamam.

Usb çoklayıcı ile kullanabiliyor muyuz? algılayabilir mi?

• Android 4.2 ye güncellerken ilk Switch butonuna bastıktan sonra tablet kapanıyor ve açılmıyor. ordaki pembe port da gidiyor. açıyorum tekrar deniyorum yine olmuyor bi türlü yeşil yanmadı.
    Android Mediaplayer'e dönüştüreceksin anlaşılan Tabletin Usb yuvasına değilde Host yazan yuvasına takmalısın.

Usb çoklayıcı eğer ekstra güç ile çalışan modellerden olursa daha iyi olur tahminimce.

Ben 1tb hdd taktım 2.5inchlik sorun olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veyselkrkt

Android 4.2 ye güncellerken ilk Switch butonuna bastıktan sonra tablet kapanıyor ve açılmıyor. ordaki pembe port da gidiyor. açıyorum tekrar deniyorum yine olmuyor bi türlü yeşil yanmadı.

aygıt yöneticisinden tabletin "bilinmeyen aygıt" olarak göründüğü yerdeki driverını indirdiğimiz dosyayı göstererek güncellemeniz gerekiyor önce. sonrasında yeşil yanıyor.
  • bilinmeyen aygıt çıkmadı.
  • quote:

Android Mediaplayer'e dönüştüreceksin anlaşılan Tabletin Usb yuvasına değilde Host yazan yuvasına takmalısın.

Usb çoklayıcı eğer ekstra güç ile çalışan modellerden olursa daha iyi olur tahminimce.

Ben 1tb hdd taktım 2.5inchlik sorun olmadı.

host yazan yerde sorunsuz kullanıyorum ancak aynı anda hdd nasıl bağlayacağım? öteki taraf görüyor mu?
  • ayarlardan geliştirici seçeneklerinde hata ayıklamayı açtım şimdi q1003 çıktı aygıt yöneticisinde ancak driverini görmüyor şimdi de
  • Tamam hallettim.
    Otg sadece Host bölümünde çalışıyor. Çoklayıcı ile denedinizmi ?
  • quote:

Otg sadece Host bölümünde çalışıyor. Çoklayıcı ile denedinizmi ?

Elimde coklayici yok varsa deneyebilir misiniz?
  • Yanlis windows sürücüsünu yüklemissindir. X64-86 filan varya ondandir. Buarada piponun kendi sayfasinda yeni firmware geldi, ne fark var bilmiyorum 4.2.2
  • elimde 1 gb, 8 gb flash bir de 500 gb 2,5" hdd var. 1 gb flas görüyor fakat diğerlerini bir türlü görmüyor. sizce sebep ne olabilir? bu arada 4.2.2 yüklenmiş vaziyette.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.