Şimdi Ara

ARTES D1002 10.1' Tablet Kullanıcı İnceleme, paylaşım [Ana Konu] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
8
Favori
42.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lavaboo

ALLAH aşkına vatan bilgisayar hesapta %25 indirim yapmış fiyata bak 464 lira yapmadan önceki fiyatıda 619 liraymış..
    Birde utanmadan % 25 indirim yaptık hesabı.Yahu 619 liradan hiç sattınmıki de %25 indirim yaparsın::??
    Hb de de durum farklı diil zaten bir ürün çıkar daha ilk gün koyar, sanki daha önce o fiyattan satmış gibi % bilmem kaç indirim hala bu basit ucuz indirim ayaklarından vazgeçmedi şu kalburüstü firmalar

Vatan bilgisayar yine aynı kolpa indirimi yapmış..
    %25 indirimden evvel ki fiyatı 614 liraymış.. Acaba bu tableti hiç 614 liraya satın alan olmuşmudur sizce?!
    %25 indirimli fiyatı bile pahallı 460 lira..
    Zaten D1002 tabletin fiyatı ortalama 430-450 lira civarı..
    indirim miş.. Dostlar alışverişte görsün hesabı..

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimt

Arkadaşlar, şimdi eşimi telefonla aradım, temple run oyununu oyna, hareket sensörü var mı bi kontrol et diye... Hareket sensörünün olduğunu (tablet sola sağa yatırarak dönüşler) söyledi... Bilginize...

d1003 modelini ciddi olarak satın almayı düşünüyorum; batarya performansı ve wifi çekim gücü iyi diyorsunuz.. Bu model de hoparlör iki tane mi?
    Ayrıca hoparlörler tabletin arkasında gözükmüyor.. ön yüz veya yan tarafta mı hoparlörler konumlandırılmış..? Sesi de yüksek çıkıyor dediğiniz için çift hoparlör olduğunu düşünüyorum..
    Ben de Artes D821 kullanıyorum ve çok memnunum.. D821'in arkasında çift hoparlör var ve sesi oldukça iyi çıkıyor.. Bu tableti özellikle IPS ekran deneyimi için satın almayı düşünüyorum.
    Bir de D1002 arkadaşlara sorum olacak; D1002 ile D1003 arasında donanım olarak pek bir fark yok sanırım.. Tek artısı kılıf ve ekran koruyucu sanırım..
    D1002 kullanan arkadaşların da görüş ve tavsiyeleri benim için önemli
    İyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

Arkadaşlar, şimdi eşimi telefonla aradım, temple run oyununu oyna, hareket sensörü var mı bi kontrol et diye... Hareket sensörünün olduğunu (tablet sola sağa yatırarak dönüşler) söyledi... Bilginize...

d1003 modelini ciddi olarak satın almayı düşünüyorum; batarya performansı ve wifi çekim gücü iyi diyorsunuz.. Bu model de hoparlör iki tane mi?
    Ayrıca hoparlörler tabletin arkasında gözükmüyor.. ön yüz veya yan tarafta mı hoparlörler konumlandırılmış..? Sesi de yüksek çıkıyor dediğiniz için çift hoparlör olduğunu düşünüyorum..
    Ben de Artes D821 kullanıyorum ve çok memnunum.. D821'in arkasında çift hoparlör var ve sesi oldukça iyi çıkıyor.. Bu tableti özellikle IPS ekran deneyimi için satın almayı düşünüyorum.
    Bir de D1002 arkadaşlara sorum olacak; D1002 ile D1003 arasında donanım olarak pek bir fark yok sanırım.. Tek artısı kılıf ve ekran koruyucu sanırım..
    İyi forumlar

İki tane hoparlör var. Arka tarafta gizleme tarzında yapmışlar, tutarken el gelse bile hoparlör önünü kapatma gibi sıkıntısı yok. Ücretsiz verilen kılıfı tam d1003 uyumu çok iyi.

D1002 ile arasındaki farklar bunlar: 10 nokta dokunmatik, Ön Kamera 2.0 Megapiksel, Arka Kamera 5.0 Megapiksel, 7600 mAH Polimer pil, kılıf, ekran koruyucusu ve kalem (kalemi vermeselerde olurmuş çok kullanışsız). (D1002 vibrasyon özelliği var, D1003'te yok.)

Yukarıdaki özelliklerin fiyat farkı aşağı yukarı 60-70 TL, internet sitelerinde D1002 435 TL'den D1003 493 TL'den başlıyor fiyatları...

D1003'de sensör özelliği kısmında E-compass yazması beni biraz şüphelendirmişti, hareket sensörü var mı yok mu diye... Dün akşam NFS most wanted kurdum tablete, gayet başarılı hareket sensörü olduğunu gördüm.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

İyi forumlar

İki tane hoparlör var. Arka tarafta gizleme tarzında yapmışlar, tutarken el gelse bile hoparlör önünü kapatma gibi sıkıntısı yok. Ücretsiz verilen kılıfı tam d1003 uyumu çok iyi.

D1002 ile arasındaki farklar bunlar: 10 nokta dokunmatik, Ön Kamera 2.0 Megapiksel, Arka Kamera 5.0 Megapiksel, 7600 mAH Polimer pil, kılıf, ekran koruyucusu ve kalem (kalemi vermeselerde olurmuş çok kullanışsız). (D1002 vibrasyon özelliği var, D1003'te yok.)

Yukarıdaki özelliklerin fiyat farkı aşağı yukarı 60-70 TL, internet sitelerinde D1002 435 TL'den D1003 493 TL'den başlıyor fiyatları...

D1003'de sensör özelliği kısmında E-compass yazması beni biraz şüphelendirmişti, hareket sensörü var mı yok mu diye... Dün akşam NFS most wanted kurdum tablete, gayet başarılı hareket sensörü olduğunu gördüm.

Bilgiler için teşekkürler.. özellikle wifi çekim gücünün iyi olmasına memnun oldum..
    Aslında, Artes D1003 modeli için yeni bir konu açmak gerekiyor..
    D1002 modelinin konusunda karışıklık yaratmayalım..
    Siz isterseniz, D1003 için, bir inceleme ile yeni bir ana konu başlatın..
    Artes`in yeni modeli hayırlı olsun.. umarım satın alanlar sorunsuzca kullanırlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar orijinal build prob dosyasina ihtiyacim var, yardim edebilir misiniz?

• Canını yediğim sen nereden çıktın şimdi ya

Ramos w30hd (peşin)
    Cube u30gt2 (peşin)
    Artes d1002 (10-12 taksit var ki ilk şartım buydu)

ramosa olan güvenim azaldı a9-a5 kurnazlıklarından dolayı ve gümrükte takılma olayları var. cube de ramos gibi metal değil ve işlemcisi kötü. ramosun ekran kaliteli ...
  • 2 tane d1002 tablet aldım biri arkadaşıma. 2sininde şarj kısmından kaynaklı sorun çıktı servise gönderdim.servisten gelince şarj sorunu çözülmüş fakat arkadaşımın tabletinde bu sefer donmalar başladı normal çalışırken donuyor reset atınca çalışıyordu. servisi aradım gönderin dediler . yeni yazılım yüklemişler geldi fakat sorun hala devam ediyordu servisi tekrar aradım gönderin değiştirelim dediler dün gönderdim.forumdaki artes yetkili arkadaşlada sık sık bilgi alışverişim oldu gerçekten teknik konuda ve servis olarak mağdur etmediler ben teşekkür ederim..
  • Merhaba arkadaşlar.Size soru geliyor yaza bi tablet alacağım ve hep oyun oynayacağım için kafama dört tane tablet yattı
    1.Artes d1002http://www.vatanbilgisayar.com/artes-d1002-d1002-dualcore-a9-16ghz-1gb-ddr3-16gb-nand-disk-101-cam--vibrbt-and41/productdetails.aspx?I_ID=64921
    2.archos gamepadhttp://www.gold.com.tr/U219441/Archos-Gamepad-8GB-7inc-Tablet-PC
    3.Blackberry playbookhttp://www.hepsiburada.com/liste/blackberry-playbook-16gb-7-tablet/productDetails.aspx?productId=bd301840&categoryId=3008012
    4.Asus nexus 7
    benim için:amazing spidermancıkgibi yeni çıkan oyunları çalıştırsın,kasmasın ve batarya yüksek olsun(archos gamepad çoook güzelde batarya düşük ama ginede tavsiye ederseniz alırım)şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knghtmello -- 23 Nisan 2013; 22:11:47 >
  • Civiip yokmmuu
  • D1003 almayi dusunuyorum ucuzcity de bulamadim guvenilir bir yer tavsiye edermisiniz

• D1003 kargoda bekljyoruz bakalim gelsinde inceleme konusunu acalim

• quote:

Orijinalden alıntı: Dizemen

D1003 almayi dusunuyorum ucuzcity de bulamadim guvenilir bir yer tavsiye edermisiniz

Ucuzcity de var 452 TL. Yarın almayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tu_Kiu -- 28 Nisan 2013; 20:44:40 >
  • 2 gun once 527 tl idi bende sadecenotebook.comdan gectim siparisimi beni kirmayip o gün indirim yapsalardi hdmi kablo ve bir kac ufak sey daha alicaktim artik bir sonraki alisverise kısmetse

• Bugün itibariyle ucuzcity den d1003 siparişinimi verdim. inşallah bu modelden memnun kalırım.

• Suanda tabketten yaziyorum dokunmatik oldukca iyi ayni harfe basmadan hizli bir sekilde algiliyor turkce klavye indirdikten sonra d1003 un inceleme notlarini yazarim ana konu olusturum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dizemen

Suanda tabketten yaziyorum dokunmatik oldukca iyi ayni harfe basmadan hizli bir sekilde algiliyor turkce klavye indirdikten sonra d1003 un inceleme notlarini yazarim ana konu olusturum

çok iyi olur hocam 4 gözle bekliyoruz incelemeni
  • D1003 aldım herşey çok güzel ama bir sorunum var. Google play store malesef durdu deyip açılmıyor.Bu sorun hakkında fikri olan var mı?

• Bu cihazda, APN kaydetmeyi başarabilen var mı? APN bilgileri için en sonda olması gereken kaydet butonu veya onunla aynı işlevi gören herhangi bir buton yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tu_Kiu

D1003 aldım herşey çok güzel ama bir sorunum var. Google play store malesef durdu deyip açılmıyor.Bu sorun hakkında fikri olan var mı?

Yeniden başlatırsan düzelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrnayn

2 tane d1002 tablet aldım biri arkadaşıma. 2sininde şarj kısmından kaynaklı sorun çıktı servise gönderdim.servisten gelince şarj sorunu çözülmüş fakat arkadaşımın tabletinde bu sefer donmalar başladı normal çalışırken donuyor reset atınca çalışıyordu. servisi aradım gönderin dediler . yeni yazılım yüklemişler geldi fakat sorun hala devam ediyordu servisi tekrar aradım gönderin değiştirelim dediler dün gönderdim.forumdaki artes yetkili arkadaşlada sık sık bilgi alışverişim oldu gerçekten teknik konuda ve servis olarak mağdur etmediler ben teşekkür ederim..

Nereden aldınız ?
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.