Şimdi Ara

ARTES D1002 10.1' Tablet Kullanıcı İnceleme, paylaşım [Ana Konu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
607
Cevap
8
Favori
42.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

EVET ARKADASLAR YENI CIKMIS ARTESIN YENI TABLETI BUNU SIPARIS VERECEGIM KASASI COK GUZEL DURUYOR KOSELERI KESKIN DEGIL ELLE TUTULUR EKRAN BOYUTU COZUNURLUGU EN IDEAL TABLETLERDEN FIYATI 450 LIRA

TEMEL OZELLIKLER
    *İşlemci Rockchip RK3066 CIFT CEKIRDEK
    *İşlemci Hızı 1.6 Ghz
    *Ram 1 Gb
    *Depolama (Rom) 16 Gb
    *Grafik İşlemci Quad Core Mali 400
    *Ekran Boyutu 10.1
    *Görüntü Oranı 16:10
    *Çözünürlük 1280x800 HD
    *Ekran Teknolojisi 5 Nokta Çoklu Dokunmatik Lcd
    *Ekran Türü Kapasitif IPS-2 Lcd
    *İşletim Sistemi Android 4.1 (Jelly Bean)
    *Titreşim Var
    *Pil 6500 mAH Lion Polimer
    *Ön Kamera 0.3 Megapiksel , Arka Kamera 2.0 Megapiksel

*Kutu İçeriği. Otg Kablo , Adaptör (DC) , Kulaklık , Kılıf , Usb Kablo

!!!ANTUTU TEST SKORU!!!

!!!KULLANICIDAN GELEN RESIMLER!!!

!!!ARTES D1002 ORNEK KULLANICI VIDEOSU!!!

ARTES RESMI WEB SITESI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 30 Haziran 2013; 18:47:45 >

• Tasarımı archos a benziyor bende merak ediyorum bu tableti.Hiç bi yerde inceleme video falan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottmn

Tasarımı archos a benziyor bende merak ediyorum bu tableti.Hiç bi yerde inceleme video falan yok

bende arastırdım video felan bulamadım siparise gececegım ama cunku suan aklıma cok yattı bu yenı olması ekranı genıs ve fıyatı uygun olması benı etkıledı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

quote:

Tasarımı archos a benziyor bende merak ediyorum bu tableti.Hiç bi yerde inceleme video falan yok

bende arastırdım video felan bulamadım siparise gececegım ama cunku suan aklıma cok yattı bu yenı olması ekranı genıs ve fıyatı uygun olması benı etkıledı.

Hayırlısıyla al hocam güzel de bi inceleme yapıp konu açarsın bizi bilgilendirirsin

Bu arada başlığı düzeltiver istersen.Pil 7500 mA değil 6500 mA

http://www.artescorp.com/store/ProductDetails.aspx?productid=86071&ttype=Properties

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottmn -- 18 Şubat 2013; 18:49:18 >
  • quote:

quote:

quote:

Hayırlısıyla al hocam güzel de bi inceleme yapıp konu açarsın bizi bilgilendirirsin

Bu arada başlığı düzeltiver istersen.Pil 7500 mA değil 6500 mA

http://www.artescorp.com/store/ProductDetails.aspx?productid=86071&ttype=Properties

tmm duzelttım siteside hosmus baya guzel diger tablet markalarına gore duzenlı sıtesı var

• siparis gelsin cok merak ediyorum bu tableti
  • quote:

siparis gelsin cok merak ediyorum bu tableti

Hızlıal dan mı verdin şiparişi hocam
  • quote:

quote:

evet ordan verdım az once guvenılır yer kapıda odemede var
  • quote:

quote:

quote:

Gelince hayrına detaylı bi inceleme yaparsın herhalde fotoğraflar videolar falan
  • arkadasım eline gecince usbden sarj oluyormu bunu deneyip cevap verirsen sevinirim ona göre bende alıcam bulamadım usb den sarj olan bi tablet bu özelliklerde
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Gelince hayrına detaylı bi inceleme yaparsın herhalde fotoğraflar videolar falan

yaparım daha 1 haftaya anca gelir resimler felan beklemede kalın :D
  • tablet cok kibar diger tabletler gibi degil koseleri cok iyi geldi bana arkasi beyaz yanları sıyah cok ıyı tasarımı var
  • Konu guncellenmiştir ozelliklere bakabilirsiniz yakında tablet gelirse super resimler koyacam uyelık acarız 30 alıcıyı gecerse
  • Arkadaslar bunun Dark Evopad 9720'den veya 9730'dan ne farki var ki? 50 tl den baska fark yok sanirim. Bir de 9730'un ekrani daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cduman

Arkadaslar bunun Dark Evopad 9720'den veya 9730'dan ne farki var ki? 50 tl den baska fark yok sanirim. Bir de 9730'un ekrani daha iyi.

9730 ekranı kasılmalar yaratıyor kımse memnun degıl suan en ıdael tablet budur dark evopadde cok sorunlar oluyor. bır kac gunluk arastırmam sonucunda en iyisi artes olduguna karar verdim
  • quote:

Arkadaslar bunun Dark Evopad 9720'den veya 9730'dan ne farki var ki? 50 tl den baska fark yok sanirim. Bir de 9730'un ekrani daha iyi.

Dark evopad 9720 fiyatı:518,66 TL http://www.webdenal.com/dark-evopad-r9720-16gb_483696.html?ref=akakce&v=1.5.4

Dark evopad 9730 fiyatı:540,28 TLhttp://www.webdenal.com/dark-evopad-r9730_528525.html

Artes D1002 fiyatı: 430 TLhttp://www.ucuzcity.com/asp/product/27811/10-1-ARTES-D1002-DC-IPS-1G-16G-VIBR-BT-AND-4-1

Dark ın 9720 modelinin artes e göre tek artısı pil inin 8000 mA olması.88 tl lik fiyat farkına değecek bi fark değil bence

Dark ın 9730 modeline gelirsek (Çin malı her tablet için geçerli) çin malı ürünlerde kullanılan donanım retina ekran için şuan yetersiz kalıyor.Kullanan herkes ekran modunu full hd ye alınca tabletin şiştiğini çok ağırlaştığını söylüyor.Fiyat farkı 110 tl kesinlikle gereksiz

Dark ın Artes e göre artısı pilinin 1500 mA daha güçlü olması

Artes in Dark a göre artısı ekran çözünürlüğünün daha yüksek olması ve en önemlisi teknik servisi (Artes teknik servisine işim düştüğü için ne kadar ilgili olduklarını biliyorum)

Sonuç olarak Dark ın pilinin 1500 mA daha güçlü olduğunu,Artes in ekran çözünürlüğünün daha yüksek olduğunu ve teknik servisinin mükemmel olduğunu düşünürsek 88 TL daha ucuza Artes almak daha mantıklı geliyor bana.

ve son olarak tasarımı gerçekten çok hoş duruyor ARCHOS 101XS e çok benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottmn -- 18 Şubat 2013; 23:21:32 >
  • quote:

quote:

Dark evopad 9720 fiyatı:518,66 TL http://www.webdenal.com/dark-evopad-r9720-16gb_483696.html?ref=akakce&v=1.5.4

Dark evopad 9730 fiyatı:540,28 TLhttp://www.webdenal.com/dark-evopad-r9730_528525.html

Artes D1002 fiyatı: 430 TLhttp://www.ucuzcity.com/asp/product/27811/10-1-ARTES-D1002-DC-IPS-1G-16G-VIBR-BT-AND-4-1

Dark ın 9720 modelinin artes e göre tek artısı pil inin 8000 mA olması.88 tl lik fiyat farkına değecek bi fark değil bence

Dark ın 9730 modeline gelirsek (Çin malı her tablet için geçerli) çin malı ürünlerde kullanılan donanım retina ekran için şuan yetersiz kalıyor.Kullanan herkes ekran modunu full hd ye alınca tabletin şiştiğini çok ağırlaştığını söylüyor.Fiyat farkı 110 tl kesinlikle gereksiz

Dark ın Artes e göre artısı pilinin 1500 mA daha güçlü olması

Artes in Dark a göre artısı ekran çözünürlüğünün daha yüksek olması ve en önemlisi teknik servisi (Artes teknik servisine işim düştüğü için ne kadar ilgili olduklarını biliyorum)

Sonuç olarak Dark ın pilinin 1500 mA daha güçlü olduğunu,Artes in ekran çözünürlüğünün daha yüksek olduğunu ve teknik servisinin mükemmel olduğunu düşünürsek 88 TL daha ucuza Artes almak daha mantıklı geliyor bana.

ve son olarak tasarımı gerçekten çok hoş duruyor ARCHOS 101XS e çok benziyor

Evet kesinllikle katılıyorum cok dogru bende bu sekilde mantık yuruterek ARTES D1002 siparisi verdim! tasarım olarak cok iyi gercekten
  • guncell tableti bekliyoruz....
  • Eline ulaşan ya da kullanma fırsatı bulmuş olan, yorum yapabilecek bir arkadaş var mı?
  • quote:

guncell tableti bekliyoruz....

Ben de merak ettim şimdi :) Tasarımı çok çok hoş mükemmel olmuş :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.