Şimdi Ara

ARTES D1002 10.1' Tablet Kullanıcı İnceleme, paylaşım [Ana Konu] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
607
Cevap
8
Favori
42.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet güle güle kullan, arka kapak alüminyum sanırsam 1003 te, ufak bir inceleme fena olmaz:)
  • tablet geldimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonla aradım biraz önce daha gelmemiş, iş çıkışı uğrayacağım aldığım yere... O zamana kadar gelmiş olur tahminimce...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimt

Telefonla aradım biraz önce daha gelmemiş, iş çıkışı uğrayacağım aldığım yere... O zamana kadar gelmiş olur tahminimce...

hocam acaba elinize geçtiğinde tablet inceleme yapar mısınız alacak arkadaşların kafasındaki soru işaretleri bi nebze olsun çözülmüş olur
  • Maalesef gelmemiş yarına kaldı, kargoda sorun olmuş... yarın geldiğinde izlenimlerimi paylaşacağım...
  • evet çok yardımcı olur...
  • Artes 1003`ün modeli çok güzelmiş.. Samsung galaxy tabletlere benziyor..

• eğer yanlış görmüyorsam fotoğraflarda hoparlörler arka kısımda el altında kalabilecek gibi görünüyor. eğer öyleyse inşallah sorun yaratacak güçte değildir. ah birde şu işlemci 3188 olsa bu fiyatla sanıyorum çoğu kişi çinden siparişten vazgeçer bu tasarımla
  • Bende bu tableti hediye olarak almayı düşünüyordum ama d1003 üzgünüm görünce kararsız kaldım. Siz artılarını yazmışsınız ama eksiklere baktınız mı? Sensörlerde hareket sensörü yok görünüyor. Gerçekten böyle mi? Alan arkadaşlardan cevap bekliyorum.

• onu bende farkettimde ben tabletlerde yeni olduğum için vardır yazılmasada olmazsa olurmu deyip üstüne düşmemiştim. sen deyince beiimde içime kurt düştü
  • Ne şanssız adamım ben ya. 1 hafta önce d1002 aldık, hemen 1003 çıkmış
    çıkacağını bilsem beklerdim
    Neyse sağlık olsun
  • dert etme 1003 alsan onunda yenisi çıkacak....
  • Evet arkadaşlar, sonunda Artes D1003 Tabletim geldi...

Dış görünüş olarak gayet şık tasarımı ve öncelikle belirteyim, arka kısmı metal kaplama ile yapılmış bu iyi oldu...

Ücretsiz olan ve kutunun içinden çıkan kılıfı da gayet başarılı buldum, kalemi çok dandirik, ucu çıkıyor :) kulaklığın verdiği ses mükemmel... Ekran koruyucusunu daha takmadım çünkü makinanın üstündeki ince koruyucu bozulana kadar onunla idare etmeyi düşünüyorum... gerek duyulduğunda ücretsiz verilen kalın koruyucuyu takabilirim...

İlk defa tablet kullanıcısı olduğumdan, bana sormak istediğiniz bir şey olursa yardımcı olmaya çalışacağım...

Ayrıca Şarj süresi ilk geldiğinde %90'lardaydı ve saat 20:30 - 01:30 kullanım ile şarjı bitti (hiç kapatmadan kullandım).

İçinde yüklü örnek demo görüntü kalitesi mükemmel ötesi, sesi de mükemmel bence, youtube deki hd videoların izlenmesinde de görüntü kalitesi çok güzel ve internet kasma olayı da hiç yok. İnternet sinyal kaliteside yaklaşık 30 metrelik mesafede bir duvar engeli ile en yüksekte olması beni sevindirdi...

Not: İster kapalı, ister açık durumda şarj yapabiliyor. tablet açıkken şarj yapma özelliğinin olması bir avantaj, bekleme derdiniz ortadan kalmış oluyor...

Örnek olarak 16 gb'lik USB belleğimin içine 'Çakallarla Dans 2'nin mkv uzantılı görüntüsü atmıştım. Tablette yüklü gelen video programı ile usb'den oynatması ve donma yapmaması (film formatı HD olmadığı halde görüntü ve sesi bence mükemmeldi.)

İçinde yüklü 2-3 küçük oyunları da kızımla beraber denedik, Bayıldı :) bana göre oyunları Nova 3 gibi mesela USB belleğimde .apk ve .obb olarak sırada bekliyor. Nasıl yükleme yapıldığını bilmediğimden, kurcalaya kurcalaya yükleyeceğimden (grafik isteyen ve makineyi zorlayabilecek oyunların testini daha yapamadım)...

Bana göre ilk tablet kullanıcı olduğumdan mükemmel ötesi....

Artes D1003'ün bana maliyeti 540 TL ve 3 gün beklememe maloldu...

Sormak istediğiniz bir şey olursa, yanıtlamaya hazırım... Gündüzleri işyerinde olduğumdan denemelerimi akşamları yapabileceğim bilginize...

• Artes D1002 almayı düşünüyordum ancak D1003 modeli çıkınca acaba bir sorunlamı karşılaşıldı diye düşünmeye başladım. Şimdi bunun fiyatı da 540 TL. Bence fiyatı yüksek. Cube U30GT2 fiyatı 599TL. Bence D1003' ten çok çok iyi bir makine. Fiyatın revize edilmesi şart diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: t@rik

Artes D1002 almayı düşünüyordum ancak D1003 modeli çıkınca acaba bir sorunlamı karşılaşıldı diye düşünmeye başladım. Şimdi bunun fiyatı da 540 TL. Bence fiyatı yüksek. Cube U30GT2 fiyatı 599TL. Bence D1003' ten çok çok iyi bir makine. Fiyatın revize edilmesi şart diye düşünüyorum.

Artes D1003 540 TL benim yerel bilgisayarcıdan aldığım fiyat.... Mesela şimdi baktım sitelere örnek;

http://www.ucuzcity.com/asp/product/38551/Artes-10-1-ARTES-D1003-DC-IPS-1GB-RAM-16GB-Hafiza-Bluetooth-KILIF-EKRAN-KORUYUCU-KALEM-HEDIYELI

burada 493 TL. zaten ilk çıktığından biraz daha düşüş olacağını düşünüyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimt

Evet arkadaşlar, sonunda Artes D1003 Tabletim geldi...

Dış görünüş olarak gayet şık tasarımı ve öncelikle belirteyim, arka kısmı metal kaplama ile yapılmış bu iyi oldu...

Ücretsiz olan ve kutunun içinden çıkan kılıfı da gayet başarılı buldum, kalemi çok dandirik, ucu çıkıyor :) kulaklığın verdiği ses mükemmel... Ekran koruyucusunu daha takmadım çünkü makinanın üstündeki ince koruyucu bozulana kadar onunla idare etmeyi düşünüyorum... gerek duyulduğunda ücretsiz verilen kalın koruyucuyu takabilirim...

İlk defa tablet kullanıcısı olduğumdan, bana sormak istediğiniz bir şey olursa yardımcı olmaya çalışacağım...

Ayrıca Şarj süresi ilk geldiğinde %90'lardaydı ve saat 20:30 - 01:30 kullanım ile şarjı bitti (hiç kapatmadan kullandım).

İçinde yüklü örnek demo görüntü kalitesi mükemmel ötesi, sesi de mükemmel bence, youtube deki hd videoların izlenmesinde de görüntü kalitesi çok güzel ve internet kasma olayı da hiç yok. İnternet sinyal kaliteside yaklaşık 30 metrelik mesafede bir duvar engeli ile en yüksekte olması beni sevindirdi...

Not: İster kapalı, ister açık durumda şarj yapabiliyor. tablet açıkken şarj yapma özelliğinin olması bir avantaj, bekleme derdiniz ortadan kalmış oluyor...

Örnek olarak 16 gb'lik USB belleğimin içine 'Çakallarla Dans 2'nin mkv uzantılı görüntüsü atmıştım. Tablette yüklü gelen video programı ile usb'den oynatması ve donma yapmaması (film formatı HD olmadığı halde görüntü ve sesi bence mükemmeldi.)

İçinde yüklü 2-3 küçük oyunları da kızımla beraber denedik, Bayıldı :) bana göre oyunları Nova 3 gibi mesela USB belleğimde .apk ve .obb olarak sırada bekliyor. Nasıl yükleme yapıldığını bilmediğimden, kurcalaya kurcalaya yükleyeceğimden (grafik isteyen ve makineyi zorlayabilecek oyunların testini daha yapamadım)...

Bana göre ilk tablet kullanıcı olduğumdan mükemmel ötesi....

Artes D1003'ün bana maliyeti 540 TL ve 3 gün beklememe maloldu...

Sormak istediğiniz bir şey olursa, yanıtlamaya hazırım... Gündüzleri işyerinde olduğumdan denemelerimi akşamları yapabileceğim bilginize...

Tablette hareket sensörü var mı

• hepsinde yokmu zaten bunları en önemli özelliği o.
  • bizim yeğende var çok gevşek
  • En önemli özelliği o da bir alt modelinde sitesinde özelliklerde görünüyor bunda görünmüyor. Emin olmak lazım.

• Arkadaşlar, şimdi eşimi telefonla aradım, temple run oyununu oyna, hareket sensörü var mı bi kontrol et diye... Hareket sensörünün olduğunu (tablet sola sağa yatırarak dönüşler) söyledi... Bilginize...
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.