Şimdi Ara

ARTES D1002 10.1' Tablet Kullanıcı İnceleme, paylaşım [Ana Konu] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
607
Cevap
8
Favori
42.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tabletim geldi. Şu an kargoda. İşte oldugum için ancak akşam inceleme fırsatım olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tharic001

yapmaz usta merak etme :)

saol kardeşim
  • Tablet kutusu jelatin yoktu arkadaslar artes etiketi vardı bu sekilde mi geliyor ? Bir de ilk açtım tanıtım yaparken kilitlendi louncher durduruldu dedi :) normal mi ??

• Su an tabletten yaziyorum. %90 sarjla geldi. İlk izlenimim olumlu. Sadece sesi biraz az geldi bana. Simdiik parasini hak eden bir urun diyebilirim :)

• Birsey daha sormak istiyorum. Bana sadece canta cikti jelatin cikmadi. Tablet uzerinde jelatin var mi? Yoksa su an jelatinsiz mi kullaniyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: carpediem03

Birsey daha sormak istiyorum. Bana sadece canta cikti jelatin cikmadi. Tablet uzerinde jelatin var mi? Yoksa su an jelatinsiz mi kullaniyorum?

kutunun üzerinde jelatin yok etiket vardı.tabletin üzerinde idarelik bir jelatin var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrnayn

quote:

Birsey daha sormak istiyorum. Bana sadece canta cikti jelatin cikmadi. Tablet uzerinde jelatin var mi? Yoksa su an jelatinsiz mi kullaniyorum?

kutunun üzerinde jelatin yok etiket vardı.tabletin üzerinde idarelik bir jelatin var.

Tesekkur ederim hocam. Tablet cok hosuma gitti. Online dizi sitelerinde filan sorun yok ekrani harika. Uzun sure kullanmak dilegiyle.

• quote:

quote:

quote:

Tesekkur ederim hocam. Tablet cok hosuma gitti. Online dizi sitelerinde filan sorun yok ekrani harika. Uzun sure kullanmak dilegiyle.

inşallah
  • quote:

quote:

quote:

quote:

inşallah

Hocam sarj isini nasil yapmaliyiz? Yatana kadar bitecek gibi gozukmuyorda....

Neyse az kaldi. Saat 6 dan beri kurcaliyorum %14 kaldi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpediem03 -- 4 Nisan 2013; 0:13:40 >
  • Vatan da %30 kampanya devam ediyor mu? 448 tl filan geliyor haliba

az evvel baktım:

465 TL - %25 İndirim
    WorldCard 10 Taksit, Axess 10 Taksit, Bonus 12 Taksit, Maximum 12 Taksit, Kredi Kartı Tek Ödeme, AsyaCard 10 Taksit, Paraf 10 Taksit

galiba kimse ilgilenmyor bu tablet ile ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gz -- 6 Nisan 2013; 16:44:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gz

Vatan da %30 kampanya devam ediyor mu? 448 tl filan geliyor haliba

az evvel baktım:

465 TL - %25 İndirim
    WorldCard 10 Taksit, Axess 10 Taksit, Bonus 12 Taksit, Maximum 12 Taksit, Kredi Kartı Tek Ödeme, AsyaCard 10 Taksit, Paraf 10 Taksit

Fiyat konusunda karar senin ben de kargoyla uğraşmamak için vatandan aldım.
    Cihaz hakkında pek yazı çizi yok ama bu seni yanıltmasın.Buraya az uğramalarının sebebi cihazda sorun olmaması :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.Kaan

quote:

Vatan da %30 kampanya devam ediyor mu? 448 tl filan geliyor haliba

az evvel baktım:

465 TL - %25 İndirim

Fiyat konusunda karar senin ben de kargoyla uğraşmamak için vatandan aldım.
    Cihaz hakkında pek yazı çizi yok ama bu seni yanıltmasın.Buraya az uğramalarının sebebi cihazda sorun olmaması :)

Yani bende öyle düşünüyorum. Şikayeti olsa millet yazardı
  • Bu model ile casper arasında kaldım sizce hangisi? Vatanda artes 1 adet var ve açık ambalajda casper ar ve fiyatı 530 tl yani fazla fark yok?
  • quote:

Bu model ile casper arasında kaldım sizce hangisi? Vatanda artes 1 adet var ve açık ambalajda casper ar ve fiyatı 530 tl yani fazla fark yok?

casper ın çözünürlüğü 1024*600, artesten daha düşük gözünden kaçmış heralde:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tetveli

quote:

Bu model ile casper arasında kaldım sizce hangisi? Vatanda artes 1 adet var ve açık ambalajda casper ar ve fiyatı 530 tl yani fazla fark yok?

Herkese bol tabletli günler...

Bende yakında bir ARTES D1002 kullanıcısı olacağım...

İleride bende fikirlerimi sizlerle paylaşırım...

Casper'da ayrıca Mini HDMI çıkışı yok. ARTES D1002'de var, bu da önemli bir ayrıntı bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimt

quote:

Orijinalden alıntı: tetveli

quote:

Herkese bol tabletli günler...

Bende yakında bir ARTES D1002 kullanıcısı olacağım...

İleride bende fikirlerimi sizlerle paylaşırım...

Casper'da ayrıca Mini HDMI çıkışı yok. ARTES D1002'de var, bu da önemli bir ayrıntı bence...

aynen görünüşe göre her ihtiyaca cevap verebelicek donanıma sahip bir tablet, birde canlı canlı görme şansım olsaydı hiç tereddütüm kalmayacaktı. en hesaplı nerede gördüğümüz yeri burada paylaşalımda birbirimize faydamız olsun, ben hızlıaldan peşin 440 diye planlıyordum ama şimdi baktım stok yok:(

edit: şimdi öğrendiğime göre d1002 nin yeni versiyonu geliyor d1003:) pil 7600mah, kamera 2mp/5mp, titreşim yok, kalem hediye:) merakla bekliyorum fiyatını.

http://www.ucuzcity.com/asp/product/38551/Artes-10-1-ARTES-D1003-DC-IPS-1GB-RAM-16GB-Hafiza-Bluetooth-KILIF-EKRAN-KORUYUCU-KALEM-HEDIYELI

http://www.artescorp.com/store/ProductDetails.aspx?productid=86093

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tetveli -- 8 Nisan 2013; 13:20:36 >
  • Evet bende şimdi inceledim, bilgilendirdiğiniz için teşekkürler...

d1002'nin özellikleri zaten beni tatmin ediyordu özellikleri, bu yeni model extra oldu benim için, daha siparişini vermemiştim d-1002'nin...

Bu hafta d1003'ün fiyatı belli olur, arada çok fark olmadığı sürece kesinlikle d-1003'ü tercih edeceğim.... Merakla bekliyorum bende yeni modelin fiyatını...
  • Artes D1002 modelini 470 TL'ye alacaktım, Artes D1003 modelin (10 nokta dokunmatik, Ön Kamera 2.0 Megapiksel, Arka Kamera 5.0 Megapiksel, 7600 mAH Polimer pil, Ekran Koruyucu, Tablet Kalemi) seçenekleri olduğundan;

Artes D1003 540 TL'ye bugün yerel bayii bilgisayarcıdan sipariş verdim, 2 gün sonra elimde kısmetse...

Elime geçtiğinde artısını, eksisini(inşallah olmaz) :) sizlerle paylaşırım...
  • Hayırlı olsun arkdaşım. İnşallah fazla parayı hakediyordur.

Hemen bende sendne gelecek haberi bekliyorum.

Zaten haftasonu vatanın tüm şubelerini gezdim bulamadım kısmet belki 1003 içindir
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.