Şimdi Ara

Artan Güncel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen ayın 23 ünde hattıma tanımlanmış olan 29 tl ücretli 4gb iphone özel net paketi var.Daha düne kadar 9.78 tl olan güncelim bugün itibariyle 38.78 olmuş müşteri hizmetleri hesap kesim tarihim olan 10 Mayıs gelmediği için bana açıklayıcı cevap veremedi.
    Hesap kesimime daha 3 gün var,acaba 23 Nisanda hattıma tanımlanan paketmi güncele eklendi?Eğer eklendiyse neden kesim tarihinde değilde net paketimi tanımladıkları günden iki hafta sonra güncelime ekleme yaptılar?
    Kafam çok karıştı
    Ama hesaplayınca doğru gibi 9.78 + 29 Net paketi 38.78 yapıyor.Genede güvenemedim,bunca faturası şişirilen abonelerin başına gelenlerden sonra
    Sizlerinde fikrini almak isterim bu artışın sebebi ne olabilir?

• güncel kısım tutarsız sonuçlar gösterebiliyor.

fatura kesilince herşey netleşiyor.

ayrıntıları incelediğinde hata varsa, itiraz edersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4638581F3 -- 6 Mayıs 2010; 14:54:44 >
  • Birde eklemek isterim sabit hattan 440532 ile 17 dakika görüştüm.Bunun ücretlendirmesi ne kadar olur ?Temsilciye sordum sistem yanıt vermiyor diyip kestirip attı sağolsun
  • cepten arasaydın, arama başı 40 kuruştu.

sabit hatta tarifenize göre değişir.
  • Sabitim standart paket aylık 15 tl.Acaba görüşmem şehirlerarası olarak mı , şehiriçi yada sabit ten cep araması olarak mı ücretlendirilecek?
  • 444ler şehiriçi olarak ücretlendiriliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.