Şimdi Ara

[ARŞİV] İnce Hesap Gaming Geceleri (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.570
Cevap
38
Favori
217.991
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ölü piksel garantileri var gibi yorumlar okumuştum, doğru değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperÇorapçıgil -- 22 Şubat 2020; 0:21:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.s.s

Hocam dediğim gibi bu iş biraz şüpheli bence. Biz en az 30 kez denedik.

Alıntıları Göster
    valla anlamadım.. neyse Va curved monitörlerde bleeding mleeding bişeyler çıkıyormuş zaten, iyi oldu ben flat istirem
  • Şimdi sayfaya girdim, sıfır ölü piksel garantisi yazıyor sayfanın en üstünde. Öyle küçükçe falan da değil, göze soka soka :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperÇorapçıgil -- 22 Şubat 2020; 0:24:38 >
  • AlperÇorapçıgil kullanıcısına yanıt
    Nereden bakıyorsunuz bilmiyorum ama ben n11'dekini diyorum. İlanda öyle bir şey yazmıyor.
  • Yine herşeyi tüketmişsiniz:)
  • tlhxyz kullanıcısına yanıt
    James donkey için İncehesap ın kendi sitesinde. Hatlar karıştı galiba :D ben Vodafone indirimi ile olan fiyattan bahsediyorsunuz zannettim. Şimdi anladım aoc için dediğinizi. Ölü piksel olsun istemiyorum. Görmüştüm o ilanları. Sağolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperÇorapçıgil -- 22 Şubat 2020; 0:46:52 >
  • Bu eşek olan SSDyi tavsiye eder misiniz

• Sharkoon TG5 aldım ama bunun fan ışıkları kapatılmıyormuş galiba kullanan var mı kapatılıyor mu?
  • Sabit Led kırmızı fan kapatılacağını düşünmüyorum. Belki kasada bir tuş varsa anca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen haftaki indirimlerde:
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/142011253

5700 almıştım, bu hafta aklımı çelecek birşey gelirse iade eder onu alırım diyordum, gelmedi 5700 kalıyor.

Bu arada her hafta konu açılıp durmasın diye bu konuyu ana konu yaptım.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • s.s.s kullanıcısına yanıt
    Garanti bonus hatta limit yoktu almak için 12k ya çıkardım limiti son kalanı aldım.

• Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    kesinlikle tavsiye etmiyorum madurlardan birisi de benim ilk önce kargolama rezalet bide m.2 nin okuma yazma hızı büyük dosyalarda 150 200 ye düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cApK1N -- 22 Şubat 2020; 18:21:40 >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    bence çok akıllıca bir şey ettiniz ben almadım cuma cuma bekliyorum bir şey almak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cApK1N -- 22 Şubat 2020; 18:18:51 >
  • Lucifer kullanıcısına yanıt
    Tavsiye ettiğiniz monitör 23.8 inch ve TN panel. James Donkey'in monitörüne niye bunu yeğlediniz? JD o kadar mı kötü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y-ZiyA

Tavsiye ettiğiniz monitör 23.8 inch ve TN panel. James Donkey'in monitörüne niye bunu yeğlediniz? JD o kadar mı kötü?
    jd monitörü için bende geçen sene niyetlendim. alan arkadaşlar burada çok sorun yaşadı. kimisi iade etti kimisi gönderdi tamir ettirdi vs. kimsenin mağdur olmasını istemem.
    benq en azından bilindik ve çok tercih edilen bir marka.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Az daha verin verileriniz daha güvenli kalsın. Isınıp performans düşmesin. Birkaç elektrik kesintisinde nalları dikerse veriler geri gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperÇorapçıgil -- 22 Şubat 2020; 14:21:10 >
  • AlperÇorapçıgil kullanıcısına yanıt
    O aralar başka uygun SSD olmadığı için yaklaşık 4 adet JD SSD aldım, 2 si 120 2 si 240'dı sanırım. Bir tanesi bir yıla yaklaşmıştır.

Henüz bir sıkıntı yaşamadım. Bu arada SSD, flash tip belleklerden veri kurtarmak sanırım mümkün olmuyor. O yüzden verileri HDD'de yedekliyorum ve cloudda.
  • Lucifer kullanıcısına yanıt
    Bir yukarı mesajda yazmıştım, SSD leri ile problem yaşamadım.

Monitörde de Samsung panel kullanılmış (zaten toplam 3-5 panel üreticisi var son kullanıcıya üretim yapan). İnternetteki yorumlarda da fimrware ile problemlerin düzeltildiği yazıyor.

144 Hz, 1ms, Samsung VA panel. Bu civardaki monitörlerin hepsi 6 bit + FRC, 300-350 nit, 3000 contrast vb.

Besleme kartı, plastiği veya anakartını ucuz kullanmış olabilirler bilemedim bunlar görüntü kalitesini ne kadar düşürür.

Bunları şu an 2011'de aldığım bir 23 inch INCA monitörden yazıyorum. Genel olarak muhteşem bir görüntü kalitesi veriyor diyemem ama o zaman muadil 23 lerin yüzde 65'ine almıştım, gayet de parasının hakkını verdi (malzeme kalitesi ve ayakları biraz basitti ama paneli iş görüyor hala).
  • İndirimlerin görüntüsünü alan varsa atabilir mi ?
  • exclbr kullanıcısına yanıt
    ss gerek yok balon gecesiydi zaten 15 tane rtx 2080 koydular millet 2 3 farklı kartdan satın almaya calıştı onay kodu gelmiyordu bankalardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cApK1N -- 23 Şubat 2020; 11:50:55 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.