Şimdi Ara

[ARŞİV] İnce Hesap Gaming Geceleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.570
Cevap
38
Favori
217.630
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konu 'çift başlık' sebebiyle kilitlendi. Arşiv olarak tutulacak.
    15 Mayıs 2020 itibariyle devam edilecek konu:

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/140334038
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bak bu, gerçekten ayıp işte. Hafta içi bu kasa aynı sitede 480 TL idi.
    Kaça düşürecekseniz 480'den düşürün, alacak olan yine alır ama bu gerçekten ayıp. Sonra insanlar "önce indirip sonra bindiriyorlar" deyince kızıyorsunuz. Hayır, ben de sağda solda incehesap övdüğümle kalıyorum...

bu işlemci 1500'e yakındı, şimdi 1750. Hayır, siz 1500'den yapın indirimizi?

En nihayetinde piyasadaki en uygun fiyattan daha uyguna satacak olmanız sorun değil. Sorun olan şimdi bunu atıyorum 1750'den 1400'e düşürmeniz. Az çok takip eden insanlarız. Etmeyin, eylemeyin, aptal yerine koymayn. E bir de bunların üstündeki üstü çizili 2370 TL ibaresi var.

Utanıyorum, diğer parçalara bakmayacapım.
    Merhaba arkadaslar incehesap uzerinden yaptigim alisveriste yasadigim bir sikintidan bahsedicem .Gecen hafta cuma gunu aldigim 27 inc jd monitorun kutu icerigin buyuk kismi eksik cikti ( koruma kilifi yirtik , ekran uzerinde jelatin yok, ayaklarin baglanti vidalari yok, kullanici ,kurulum kitapcigi yok, power kablosunun adaptorden sonraki kismi yok, kablo toplayici kirmizi aparati yok.) . Bu monitorun bu sekilde ureticiden cikmasinin imkani yok , ya kullanilmis iade edilmis ya da biri tarafindan acilip tekrar kutusuna konulmamis. Araya haftasonu girdigi icin p.tesi gunu urunu geri yolladim. Sali sabahi ellerine ulasan urun teknik serviste inceleniyormus bugun cuma 4 gundur neyini inceliyorlarsa bana 20 is gununde problemin cozulecegini bilgisini veriyorlar . 10bin tl verip pc topladim ancak incehesabin keyfini bekliyoruz kullanmak icin yerine alacagim monitorde 200 tl zamlandi bu arada. Teknoloji sans isidir ancak benim olayimda sansin alakasi yoktur, tamamen kurumun hatalarindan kaynaklanmaktadir .

Edit: Musteri hizmetlerinden Giray Bey aradi, derdimi duzgunce anlatabildim gerekli kisilerle gorusup iademi sagladilar ayrica maduriyetim icin hediye ceki tanimladilar , Giray Bey yardimlari icin tesekkur ederim.
    Malesef bindirim indirim olayını abartıyorlar. Halbuki bu gaming gecesini bekleyen ve kullanan insanlar zaten farkında piyasa fiyatlarının ne oldugundan, gün gün sitede kaça satıldıgını dahi takip edenler var. Böyle yaparak kendi müşterilerini kendilerinden soğutuyorlar.

@incehesap
    Umarım burayı okuyorsunuzdur. Siz o anakartı 800 den 700 e indirdiginizde kimse size aa az indirmiş demeyecek %15 indirim oldugunun herkes farkında. 800 850 liralık karta 1200 tl yazınca kimse vay 500 tl indirime girmiş demiyor. Git gide trendyol gibi indirim yapmaya başladınız, yakışmıyor.
    Anlam veremediğim şeylere bir yenisi daha eklendi 1. si abi öğrenciyim deyip 3000 liralık eğlenmek için alacağı ürün de indirim istemesi bazıları yapmayınca kızıyor 2. side bu bir sürü şehit vermişiz millet eğlencesine 50 100 tl az para vermek için bahaneye bakarmısınız vs. deyip her insanın şehit vermemize kendisi gibi bakmayanları yaftalaması..
    araştırmadınız sanırım.

msi'in giriş segment x570'leri inanılmaz facia. 120 dereceleri görüyor bunun vrm'leri şekline bakıp aldandınız sanırım?

asus x570-p gibi sapsade bir kartın bile bundan iyi performansı var.

bu fiyat segmentinde x570 tuf plus wifi en iyi seçenek.

ayrıca o ekran kartına tam 5500tl vermişsiniz, aynı fps'i veren gtx 1080ti ikinci elde 2500tl.
    corsair mp510 aynı hızlarda bir ürün daha pahalıya benzer mal almışsınız.

1350watt power supply almışsınız ve çöp çin markası... neden abi? amaç neydi ki, hiçbir zaman 600-700 watt'ı geçmeyecek bir şey bilgisayar kasası, crossfire yapmak aşırı saçma onun yerine tek güç tüketen bir üst model alınır çünkü oyunlar da buna uygun değiller. güç kaynağı en önemli şeyininiz, 12 volt kanalında yük altında 11-14 arası dalgalı güç gönderecek bu markasız psular, watt'ı yüksek olmasının hiçbir artısı yok yani 700 watt olsun japon kapasitörlü güvenilir marka olsun. bu paraların hafif üstüne seasonic bulunurdu. gold bronz sertifikası sadece çekilen güç harcanan güç oranına bakar, kaliteyi söylemez. insanlar buna çok takıldıkları için bu firmalar da güç verimi iyi olsun da ne olursa olsun diyip bileşenlerde çok ucuza kaçıyorlar. sonra bir bakmışsınız sistem pert, hard diskiniz yanmış ilk dalgalanmada...

3600x in 3600 ile hiçbir farkı yok, biosa giriyorsunuz, çarpanı 42 yapıyor voltu 1.325 yapıyorsunuz 3600x in stok halinden iyi oluyor, zaten o işlemci de en fazla bu değerlere oc olacak? amaç ne ki.. aradaki farkı harika bir hava soğutma alınırdı. bu parayla sistem toplanıyor ve işlemci stok fan kalıyor, gözlerim acıdı.

ben anlayamıyorum insanları...
  • Amd anakart bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hdd indirim bekliyorum 4-8 tb
  • 8-16 GB Laptop ram
    2.5 inch 1 TB HDD 7200 rpm
    128-256 GB hafiza kartı
    Laptop cantasi 15.6
    Laptop kılıfı 15.6
    Laptop Soğutucu

Bekleniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gaming geceleri başlamadan mouse fiyatlarına bakayım dedim. bu nasıl fiyat arkadaş. keriz silkeleme. sıra gecelerinde bir şeyler iniyor mu hakikaten.

edit:https://www.incehesap.com/logitech_mouse-fiyatlari/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByBaterist -- 12 Aralık 2019; 19:1:53 >
  • şöyle 2500 tl bandında toplayacağım giriş seviyesi kasa olur muki?
  • Bu kasa fena değil ama ana parçalar hariç bilinmeyen markalar..
    Ram ssd sıkıntı olabilir.

https://www.incehesap.com/clutch-2616-oyun-fatih-i-r5-2600-fiyati-44441/1

• burayı okuduklarını sanıyorum. corsair vengeance 3000 mhz 8 gb ram'e 169,99 lira çalışır:)
  • 50-100 tl bandında klavye ve mouse bekliyorum.
  • bfden sonra pek umudum yok incehesaptan
  • sepette bi değişiklik yok. indirim nerde ki?
  • https://forum.donanimhaber.com/sharkoon-ince-hesap-ayipli-kasa-bw9000-w--140890763#140890763

ürün sıkıntılı gelirse iade problem ince hesap ta dikkat edin, 3 kuruş ucuza alıyoruz diye elinizde patlamasın.
  • James donkey m2 500gb ssd İçin sağlam bir indirim bekliyorum :)

• holmi H kullanıcısına yanıt
    23 saat sonra.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • storm kullanıcısına yanıt
    tşk ederim. Güne dikkat etmemişim
  • Christopher Moltisanti kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun hocam. Umarım sorununuz halledilir. Ben de bu linkteki kasayı aldım.

https://www.incehesap.com/union-2200-bafir-adam-r3-2200g-fiyati-39297/

Sizin konunuzdan sonra biraz tedirgin oldum. İnşallah sıkıntı çıkmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: strongergo

Çok geçmiş olsun hocam. Umarım sorununuz halledilir. Ben de bu linkteki kasayı aldım.

https://www.incehesap.com/union-2200-bafir-adam-r3-2200g-fiyati-39297/

Sizin konunuzdan sonra biraz tedirgin oldum. İnşallah sıkıntı çıkmaz.
    hayırlı olsun hocam. Sıkıntılı ürün çıkmaz inşallah.
  • internet bu site için şikayet dolu ucuz diye satıyorlar ürünü göndermiyorlar parasını fatura kesmişiz ürün depoda bulunca veririz diyorlar 15 gün oldu hala para iademi bekliyorum artık mh ile akraba olduk beni tanıyorlar ooo sizin iş bu akşam en geç yarın hallolacak diyorlar 1 haftadır
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.