Şimdi Ara

[ARŞİV] İnce Hesap Gaming Geceleri

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
2.569
Cevap
49
Favori
164.929
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> [ARŞİV] İnce Hesap Gaming Geceleri
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    75 Mesaj
    Bu konu 'çift başlık' sebebiyle kilitlendi. Arşiv olarak tutulacak.
    15 Mayıs 2020 itibariyle devam edilecek konu:

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/140334038
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |

• Bak bu, gerçekten ayıp işte. Hafta içi bu kasa aynı sitede 480 TL idi.
    Kaça düşürecekseniz 480'den düşürün, alacak olan yine alır ama bu gerçekten ayıp. Sonra insanlar "önce indirip sonra bindiriyorlar" deyince kızıyorsunuz. Hayır, ben de sağda solda incehesap övdüğümle kalıyorum...

bu işlemci 1500'e yakındı, şimdi 1750. Hayır, siz 1500'den yapın indirimizi?

En nihayetinde piyasadaki en uygun fiyattan daha uyguna satacak olmanız sorun değil. Sorun olan şimdi bunu atıyorum 1750'den 1400'e düşürmeniz. Az çok takip eden insanlarız. Etmeyin, eylemeyin, aptal yerine koymayn. E bir de bunların üstündeki üstü çizili 2370 TL ibaresi var.

Utanıyorum, diğer parçalara bakmayacapım.
    Merhaba arkadaslar incehesap uzerinden yaptigim alisveriste yasadigim bir sikintidan bahsedicem .Gecen hafta cuma gunu aldigim 27 inc jd monitorun kutu icerigin buyuk kismi eksik cikti ( koruma kilifi yirtik , ekran uzerinde jelatin yok, ayaklarin baglanti vidalari yok, kullanici ,kurulum kitapcigi yok, power kablosunun adaptorden sonraki kismi yok, kablo toplayici kirmizi aparati yok.) . Bu monitorun bu sekilde ureticiden cikmasinin imkani yok , ya kullanilmis iade edilmis ya da biri tarafindan acilip tekrar kutusuna konulmamis. Araya haftasonu girdigi icin p.tesi gunu urunu geri yolladim. Sali sabahi ellerine ulasan urun teknik serviste inceleniyormus bugun cuma 4 gundur neyini inceliyorlarsa bana 20 is gununde problemin cozulecegini bilgisini veriyorlar . 10bin tl verip pc topladim ancak incehesabin keyfini bekliyoruz kullanmak icin yerine alacagim monitorde 200 tl zamlandi bu arada. Teknoloji sans isidir ancak benim olayimda sansin alakasi yoktur, tamamen kurumun hatalarindan kaynaklanmaktadir .

Edit: Musteri hizmetlerinden Giray Bey aradi, derdimi duzgunce anlatabildim gerekli kisilerle gorusup iademi sagladilar ayrica maduriyetim icin hediye ceki tanimladilar , Giray Bey yardimlari icin tesekkur ederim.
    Malesef bindirim indirim olayını abartıyorlar. Halbuki bu gaming gecesini bekleyen ve kullanan insanlar zaten farkında piyasa fiyatlarının ne oldugundan, gün gün sitede kaça satıldıgını dahi takip edenler var. Böyle yaparak kendi müşterilerini kendilerinden soğutuyorlar.

@incehesap
    Umarım burayı okuyorsunuzdur. Siz o anakartı 800 den 700 e indirdiginizde kimse size aa az indirmiş demeyecek %15 indirim oldugunun herkes farkında. 800 850 liralık karta 1200 tl yazınca kimse vay 500 tl indirime girmiş demiyor. Git gide trendyol gibi indirim yapmaya başladınız, yakışmıyor.
    İndirimler bes para etmez. Bir de su ürünler tükendi yazmaları beni bitiriyor. Kimo legion kasaya 11.5k verdi mesela? Bu indirimleri takip edenleri keriz sanıyorlar galiba.
    Anlam veremediğim şeylere bir yenisi daha eklendi 1. si abi öğrenciyim deyip 3000 liralık eğlenmek için alacağı ürün de indirim istemesi bazıları yapmayınca kızıyor 2. side bu bir sürü şehit vermişiz millet eğlencesine 50 100 tl az para vermek için bahaneye bakarmısınız vs. deyip her insanın şehit vermemize kendisi gibi bakmayanları yaftalaması..
  • Yüzbaşı
    259 Mesaj
    Amd anakart bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1723 Mesaj
    hdd indirim bekliyorum 4-8 tb
    |
    |
    Ryzen 5 3600 Gigabyte B450 Aorus PRO Predator 16 GB RAM 3000 Mhz 2x8GB (hynix) Adata 16 GB RAM 3000 Mhz 2x8GB (samsung) Sapphire Vega 56 8 GB 2048 Bit Transcend 220S 512 GB PCI SSD NVME Kingston A2000 500 GB PCI SSD NVME Samsung 750 Evo 250 GB WD 2 TB HDD WD 8 TB HDD Samsung LC24F390FHMXUF 23.5" 4ms (Analog+HDMI) Full HD FreeSync Curved Monitör 700 Watt FSP Güç Kaynağı Zalman Z3+ Kasa FSP Windale 6 CPU Soğutucu SilverStone 12cm 5 Adet Fan Miras değil alınteri maaş asgari ücret

Sincan Telekom Müdürlüğü 6 Aydır Fiberi Tamamlayamadı | Konum
  • 8-16 GB Laptop ram
    2.5 inch 1 TB HDD 7200 rpm
    128-256 GB hafiza kartı
    Laptop cantasi 15.6
    Laptop kılıfı 15.6
    Laptop Soğutucu

Bekleniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

edit:https://www.incehesap.com/logitech_mouse-fiyatlari/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByBaterist -- 12 Aralık 2019; 19:1:53 >
    |
    |

don't cry....
    soldier of fortune...
    ..but why why why can't it be oh can't it be mine..
    ...and I still wonder if you ever wonder the same and I still wonder...
  • Yarbay
    5422 Mesaj
    şöyle 2500 tl bandında toplayacağım giriş seviyesi kasa olur muki?
    Ram ssd sıkıntı olabilir.

https://www.incehesap.com/clutch-2616-oyun-fatih-i-r5-2600-fiyati-44441/1

|
    |
    • Viewsonic 23.6" VX2458-MHD 144Hz 1ms ASUS TUF K7 mekanik klavye Rampage Lunatic 7.1 Surround
    • Steelseries Rival700 SteelSeries QcK Heavy Mouse Pad
  • Teğmen
    155 Mesaj
    burayı okuduklarını sanıyorum. corsair vengeance 3000 mhz 8 gb ram'e 169,99 lira çalışır:)
    |
    |
    bfden sonra pek umudum yok incehesaptan
    sepette bi değişiklik yok. indirim nerde ki?
    https://forum.donanimhaber.com/sharkoon-ince-hesap-ayipli-kasa-bw9000-w--140890763#140890763

ürün sıkıntılı gelirse iade problem ince hesap ta dikkat edin, 3 kuruş ucuza alıyoruz diye elinizde patlamasın.
    James donkey m2 500gb ssd İçin sağlam bir indirim bekliyorum :)

|
    |
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj

23 saat sonra.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    holmi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

tşk ederim. Güne dikkat etmemişim
    |
    |
    storm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok geçmiş olsun hocam. Umarım sorununuz halledilir. Ben de bu linkteki kasayı aldım.

https://www.incehesap.com/union-2200-bafir-adam-r3-2200g-fiyati-39297/

Sizin konunuzdan sonra biraz tedirgin oldum. İnşallah sıkıntı çıkmaz.

|
    |
    Christopher Moltisanti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: strongergo

Çok geçmiş olsun hocam. Umarım sorununuz halledilir. Ben de bu linkteki kasayı aldım.

https://www.incehesap.com/union-2200-bafir-adam-r3-2200g-fiyati-39297/

Sizin konunuzdan sonra biraz tedirgin oldum. İnşallah sıkıntı çıkmaz.
    hayırlı olsun hocam. Sıkıntılı ürün çıkmaz inşallah.
    |
    |
    internet bu site için şikayet dolu ucuz diye satıyorlar ürünü göndermiyorlar parasını fatura kesmişiz ürün depoda bulunca veririz diyorlar 15 gün oldu hala para iademi bekliyorum artık mh ile akraba olduk beni tanıyorlar ooo sizin iş bu akşam en geç yarın hallolacak diyorlar 1 haftadır
    |
    |
SEO
bankalar.org
Sohbet
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.