Şimdi Ara

[ARŞİV] İnce Hesap Gaming Geceleri (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.570
Cevap
38
Favori
217.960
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes çöp demiş ama James Donkey hariç pek ürün de kalmamış.
  • 512 GB SSD bekliyordum çıkmadı 360 soğutma da çıkmadı. Bu hafta al satcilar için 2080 alma haftasiydi gerisi çöp .
  • s.s.s kullanıcısına yanıt
    Bende klavye aldım sorun çıkmadı. Direk verdim siparişi. Reklam engelleyici bazen sorun çıkarabiliyor. Kapatın öyle deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.s.s

Hocam nasıl aldınız ? Biz farklı kartlar farklı bilgisayarlar bir türlü 3d mesaj ekranına gelemedik.

Alıntıları Göster
    hocam valla saat 8 olmadan önce sepete ekledim hepsini.İndirim başlayınca hızlıca fiyatlara göz gezdirdim hemen kart bilgilerini girdim aldım geldi benim 3d ekranı.
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Sipariş verdim umarım pişman olmam bu kurda bu fiyat iyi geldi bana.
  • İnce hesap sağolsun PC’yi topladım 😀🤣
  • Bir de peşin fiyatına taksitli olsalar ne güzel olur.
    Ben tüm Bilgisayarı topladım bu kampanyadan.
  • Hiçbirşey almadım Güzel para cepte kaldı bir hafta daha 60 HZ HP2311GT ile devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 21 Şubat 2020; 22:10:55 >
  • ben de almadım.

vatandan falan bi inceleyeyim hepsini görerek. Msi ise msi samsungsa samsung artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

https://www.incehesap.com/razer-blackwidow-rgb-green-rz03-02861700-r3l1-gaming-klavye-fiyati-44358/

Klavye arayana güzel fiyat.

Ayrıca şu psuda iyi inmiş. 280e almıştım..

https://www.incehesap.com/sharkoon-shp650-v2-650w-power-supply-fiyati-44665/
    Ben bugün hb'den aynı fiyata aldım.fiyat konusu bir tarafa da,bu psu'mu kaliteli?ilk defa para verdiğim bir psu'ya pişman oldum.geri iade et, parayı bekle,tekrar bir psu al,kargo bekle vs vs vs üşenmesem yapicamda.bide forumda konusu vardı,kaliteli şöyle böyle diye,okuduk inandikta aldık mal gibi.

• ürünlerin sayılarını kendileri indiriyor yoksa deli gibi satılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: abyss_ati

Ben bugün hb'den aynı fiyata aldım.fiyat konusu bir tarafa da,bu psu'mu kaliteli?ilk defa para verdiğim bir psu'ya pişman oldum.geri iade et, parayı bekle,tekrar bir psu al,kargo bekle vs vs vs üşenmesem yapicamda.bide forumda konusu vardı,kaliteli şöyle böyle diye,okuduk inandikta aldık mal gibi.

Alıntıları Göster
    Evet o psu kaliteli..
    Bak bf konusuda 3 5 kişi aldık memnun olmayanımız yok. Sorunlu ürün denkgelmiş olabilir. Zamanınız bu kadar kıymetliyse fiziksel mağazalar var gidip deneyip alabilesiniz diye..

Ayrıca bu ürünler ne zaman indirime girdi siz ne zaman aldınız. Şuanki fiyatları indirimli fiyar değil

• quote:

Orijinalden alıntı: cApK1N

ürünlerin sayılarını kendileri indiriyor yoksa deli gibi satılmıyor
    aynen öyle heleki rtx 2080 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: SturmpioneeR

Hiçbirşey almadım Güzel para cepte kaldı bir hafta daha 60 HZ HP2311GT ile devam
    monitör arıyorsunuz galiba.
    hepsiburadayı takip etmenizi öneririm.
    geçen sene benq xl2411 almıştım güzel bir fiyata, xl2411p modeli var şuan orada düşerse fiyatı tavsiye ederim.
    tek farkları p modelinde display port olması.
    Düzmece değil ben aldım 2080
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.sins

Düzmece değil ben aldım 2080
    Hangi kart ile aldınız hocam. Denemediğim kart kalmadı. İndirim biter bitmez ne hikmetse 3d mesaj geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.s.s

Hangi kart ile aldınız hocam. Denemediğim kart kalmadı. İndirim biter bitmez ne hikmetse 3d mesaj geldi.

Alıntıları Göster
    evet bende msi monitörü alamadım

pop up yüklenmiyor, sunucu geç cevap veriyor dedi bende.. abv
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alioreh

evet bende msi monitörü alamadım

pop up yüklenmiyor, sunucu geç cevap veriyor dedi bende.. abv

Alıntıları Göster
    Hocam dediğim gibi bu iş biraz şüpheli bence. Biz en az 30 kez denedik.
  • AlperÇorapçıgil kullanıcısına yanıt
    1100 liraya ölü pikselli satılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.