Şimdi Ara

[ARŞİV] Grand Theft Auto V (ANA KONU) [ARŞİV] (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.467
Cevap
48
Favori
291.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: archVillain

quote:

Orijinalden alıntı: *Metin

quote:

Orijinalden alıntı: R-JeFF

Pc devam kardeşim sen gtx bilmem kaç ekran kartıyla gta kasıyo diye başlık açarsan beni an. Ps3 ün ben daha bırak kasmasını oyunun takıldığına bile denk gelmedim hangi oyundan bahsediyosun sen?

Bırak trolü ps3e çamur atmaya çalışıyo.Bende makinenin kasdığını görmedim.

Ben görmedim = hiç kimsede olmamıştır mantığı. Hangi oyunlar kasıyor? GTA IV, RDR, MGS 4. Hemen aklıma gelenler. He siz kasmanın ne olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Ben 30 fps üstüne alışık olduğumdan frame düşüşlerini anlayabiliyorum. Trollmüş. PS3'üm olmasa inanacağım neredeyse.

Ben görmedim dedim.Herkesde kasmaz olayını nereden çıkardın?GTA IV da bende hiç kasma takılma olmadı 60 saatlik oyun süresi olduğu halde.Kasmanın ne olduğunuda biliyorum merak etme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunu yapmak isteyen var mı?

@Hümiyettin Hazırlan gidiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: anayols

Yine başlanmış pc ps 3-4 muhabbetine isteyen ps 3 de çamur gibi grafikle oynar isteyen pc de yüksek grafikle.Gta5 de optimizasyon sorunu olcağınıda düşünmüyorum.(Pc ye çıkarsa.)

Hem sikayet edip hemde fanboylugunu bu kadar belli edeni ilk defa goruyorum Sen düsünmemeye devam et rockstarda dusunmuyodu gta 4 un oyle olacagini biz camur grafiklerle oynariz.

Ciddi olmaya calisicam alintiladigim arkadas ciddiye almasin yani. Ps4 un mimarisinin pc ile biraz daha uyumlu yapildigini okumustum. Sanirim konsoldan cevirilen oyunlar artik fazla problem olmayacak. Ama gta 5 ps3e geldigi icin sorun olabilir diye dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vustic

Bunu yapmak isteyen var mı?

Çok güzel bi live-action videosu hazırlamışlar, keyifle izledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Sniper- -- 16 Ağustos 2013; 20:28:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -Sniper-

quote:

Oyunu açarkenki ciddiyet çok iyiydi

• quote:

quote:

Yine başlanmış pc ps 3-4 muhabbetine isteyen ps 3 de çamur gibi grafikle oynar isteyen pc de yüksek grafikle.Gta5 de optimizasyon sorunu olcağınıda düşünmüyorum.(Pc ye çıkarsa.)

Hem sikayet edip hemde fanboylugunu bu kadar belli edeni ilk defa goruyorum Sen düsünmemeye devam et rockstarda dusunmuyodu gta 4 un oyle olacagini biz camur grafiklerle oynariz.

Ciddi olmaya calisicam alintiladigim arkadas ciddiye almasin yani. Ps4 un mimarisinin pc ile biraz daha uyumlu yapildigini okumustum. Sanirim konsoldan cevirilen oyunlar artik fazla problem olmayacak. Ama gta 5 ps3e geldigi icin sorun olabilir diye dusunuyorum.

Söylediğim yanlış olmuş aslında şimdi okuyunca banada garip geldi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Sniper-

quote:

Oyunu açarkenki ciddiyet çok iyiydi

Bi an bende kendimi kaptırdım oynayacaklar diye

• quote:

Başarılı olmuş :)

• rockstar öyle tahmin ediyorum ki oyun çıkışından en geç 2 ay sonra , pc ye çıkış tarihinin duyurusunu yapacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanerşen

rockstar öyle tahmin ediyorum ki oyun çıkışından en geç 2 ay sonra , pc ye çıkış tarihinin duyurusunu yapacaktır

Banada öyle geliyor hatta hem Pc hemde yeni nesil konsollar için duyuru yapacaktır
  • Heyecandan yeni bilgi olmadığında bile foruma bakıyorum.Son günler geçmek bilmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@U

Achievement listesi de gelmiş:

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-GTA_Vin_Achievement_Listesi_Yayinlandi-40899.htm

Spoiler denilebilecek bilgiler tasiyormus. Uyarmis BSC ben okumadim. Heyecani kacmasin.

• Harita neredeyse tamam diger bolumler ise dağlık kesim.

• quote:

quote:

ne sorunu olucak kardeş ? bizede anlatsana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Destan47

quote:

quote:

ne sorunu olucak kardeş ? bizede anlatsana.

Optimizasyon sorunu diyorum kardes. Gta 4 oynamadinmi. Ciddimi soruyosun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S-AINT -- 17 Ağustos 2013; 10:04:10 >

• quote:

Harita neredeyse tamam diger bolumler ise dağlık kesim.

Oyuna gelecek ek paketlerle birlikte haritanın genişleyeceğini (las venturas ve san fierro) düşünen bir tek ben miyim?

Gta 4'te bunu yapamazlardı çünkü oyun Liberty City'de geçmişti. Ama GTA V, bence Rock*'ın risk almak istememesi ve birazda GTA ruhuna geri dönmek istemesinden (GTA 4'ü ayrı tutuyorum bundan, gerçekçiliğe abanılıp eğlence kısmından kırpılmıştı) dolayı, başarılı olmuş ve biz GTA severlerce San Andreas'ın velieahtı gibi algılanan bir oyun yapıyorsa eğer, bunu yalnızca Los Santos ile sınırlandırmaz.

Tamam yeni şehir tasarlamak vs. bunlar zor işler. Ama bir oyunun yapım süresinin yaklaşık 4 seneye ulaştığını da düşünürsek, ileride Rock* güzel bir sürpriz yapabilir bizlere.

Aslında düşününce, Los Santos, San Fierro ve Las Venturas.. bunların hepsini ayrı ayrı bir gta oyunu olarak bile düşünebiliriz. Çünkü oyunda şehirden şehire geçtiğimizde oyunun tarzı, havası değişiyordu.

Keşke grafiklere sağlam bir cila çekip, uzun ve eskisiyle bağlantılı bir hikaye ile yeniden yapsa.. ne sistem yetmiyor ne de kasma var sorunu. Deli gibi de satış rakamı yakalarlar. Ama "keşke" işte..

• quote:

Orijinalden alıntı: jansdkaun

quote:

Harita neredeyse tamam diger bolumler ise dağlık kesim.

Oyuna gelecek ek paketlerle birlikte haritanın genişleyeceğini (las venturas ve san fierro) düşünen bir tek ben miyim?

Gta 4'te bunu yapamazlardı çünkü oyun Liberty City'de geçmişti. Ama GTA V, bence Rock*'ın risk almak istememesi ve birazda GTA ruhuna geri dönmek istemesinden (GTA 4'ü ayrı tutuyorum bundan, gerçekçiliğe abanılıp eğlence kısmından kırpılmıştı) dolayı, başarılı olmuş ve biz GTA severlerce San Andreas'ın velieahtı gibi algılanan bir oyun yapıyorsa eğer, bunu yalnızca Los Santos ile sınırlandırmaz.

Tamam yeni şehir tasarlamak vs. bunlar zor işler. Ama bir oyunun yapım süresinin yaklaşık 4 seneye ulaştığını da düşünürsek, ileride Rock* güzel bir sürpriz yapabilir bizlere.

Aslında düşününce, Los Santos, San Fierro ve Las Venturas.. bunların hepsini ayrı ayrı bir gta oyunu olarak bile düşünebiliriz. Çünkü oyunda şehirden şehire geçtiğimizde oyunun tarzı, havası değişiyordu.

Keşke grafiklere sağlam bir cila çekip, uzun ve eskisiyle bağlantılı bir hikaye ile yeniden yapsa.. ne sistem yetmiyor ne de kasma var sorunu. Deli gibi de satış rakamı yakalarlar. Ama "keşke" işte..

Dlc olarak şehirlerin gelmesi çok zor.Muhtemelen Gta 4 deki gibi dlc'ler gelecektir + Multiplayer dlc'leri.Benim istediğim Undead Nightmare gibi bir dlc hadi hayırlısı

• Artık GTA 4 ek paketleri gibi paketler yapmayacaklarını söylemişlerdi. Ne karar verirler bilmiyorum tabi. Ama anladığım kadarıyla daha GTA Online ağırlıklı DLC'ler çıkartacaklar.

Haritanın büyümesi açısından geçen ki röportajlardan birinde GTA Online DLC planlarından bahsettiler. Yeni DLC'ler ile haritayı büyütmek bunların arasındaydı. Yeni şehir gelir mi? Söylemesi zor. Yinede haritanın büyüyeceği kesin gibi.

Edit:

Tam uymuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 17 Ağustos 2013; 16:24:23 >

• Çok sağlam geliyor beyler.
  • 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.