Şimdi Ara

[ARŞİV] Grand Theft Auto V (ANA KONU) [ARŞİV] (294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.468
Cevap
48
Favori
291.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben artık çok da kasmıyorum. 1 ay kaldı zaten. Hatta 29 gün. Tabi bekleme konusunda zaman azaldıkça insanın sabrı kalmıyor, orası ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M@U -- 19 Ağustos 2013; 0:59:53 >
  • Ben de bekler pcde oynarım diye düşünüyordum şimdiye kadar ama herhalde dayanamaz annemlerdeki ps3'e bir süreliğine el koyarım Daha burada 1 ay bekleyemiyorum pcye çıkmasını hiç bekleyemem valla
  • merakla bekliyorum valla :)
  • optimisazyonu inşallah güzel yapmışlardır inşallah 1 fps kaybı bile olmaz
  • çıktımı gta v ? arkadaşım bugün teknosada görmüş. gta v 199 tl dedi. sordum kaç defa daha 1 ay var çıkmasına başka olmasın dedim ısrarla yok gta v dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawtestere

çıktımı gta v ? arkadaşım bugün teknosada görmüş. gta v 199 tl dedi. sordum kaç defa daha 1 ay var çıkmasına başka olmasın dedim ısrarla yok gta v dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vustic kullanıcısına yanıt
    anlaşılıyorki çıkmadı @Vustic
  • quote:

çıktımı gta v ? arkadaşım bugün teknosada görmüş. gta v 199 tl dedi. sordum kaç defa daha 1 ay var çıkmasına başka olmasın dedim ısrarla yok gta v dedi.

Sadece kutularını koyuyolar içi boş ön siparis gibi birsey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn~

quote:

Sadece kutularını koyuyolar içi boş ön siparis gibi birsey.

evet. Aralığın 23-24 olması lazım, isveç stockholm de görmüştüm kutulu ön sipariş. Abi adamlar bir avm ye iki tane sırf game bilmemne diye dükkan açıyorlar içi sırf oyun dolu. Türkiyede olsa "kanka o neymiş silah oyunu kanka ooo gidince hemen torrente koyalım"

• GTA V Trophy/Achievements

http://www.xbox360achievements.org/game/grand-theft-auto-v/achievements/

Trophy listesi sızdırılmış diyorlar, dogru mudur bilmiyorum ama site de guvenilir bir site bakmaya deger.
  • edittttt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawtestere -- 20 Ağustos 2013; 14:19:42 >
  • Burn~ kullanıcısına yanıt
    @Burn~ şimdi oldu o zaman.
  • röportajdan gelen bilgiler .

Kameranın zoom yapması ile beraber karakterinizi pürüzsüz bir biçimde görebileceksiniz. GTA grafikler konusunda çok iddialı.
    GTA Online’da eşleştirme yapılırken, eşleştirme sistemi sizin seviyenize uygun karakterler ile yapılacak.
    GTA Online’da Single Player‘da yapabildiğiniz neredeyse her şeyi dikkat etmek gerekiyor, her şeyi burada yapabileceksiniz.
    Her görevin seviyeniz ilerledikçe daha zorlaşacağını ve karışık hal alacağını unutmamanız gerekiyor.
    Yaklaşık 700 adet GTA Online görevi mevcut.
    Online oynarken görevler rastgele seçilecek.
    Soygun yapmak artık eskisi kadar kolay değil, takım halinde ve belirli görevlerde çalışmanız gerekiyor. Bir Sniper’a ihtiyacınız olabilir, ya da bir sürücüye, normal silahlar ve bir araçta cabası.
    Ayrıca bir görev yaratıcı bulunacak, Social Club‘tan görev seçebilecek ve bunu kullanabileceksiniz
    Bazı görevler o kadar karışıkmış ki, arkadaşlarınız ya da birlikte oynadığınız insanlar ile çok iyi iletişim içinde beraber çalışmanız gerekecekmiş.
    Soygunlar konusunda her zaman bir açıklama metni yer alacakmış. Görünüşe göre GTA Online‘da soygun kısmına çok önem veriyorlar.
    Havayı ve günün saatini değiştirme imkanınız olacak.
    ”Takım hayatı” adında bir özellik var. Açıklamak gerekirse 4 kişilik takımınızın 4 canı olduğunu varsayalım.Herkes ölürse can hakkınız sıfırlanıyor.Ama tek bir kişi 4 kez ölürse,takımın canı da sıfırlanıyor.Yani her şey ortak. Dikkatli oynayın. Yoksa göreviniz iptal olabilir.
    Yarışları ve ölüm maçlarını apartmanınızda ki TV‘den izleyebilirsiniz
    Maskeler polislerden saklanabilmek ve tanınmamak için kullanılabilecek.
    Online özelliklik Social Club serverları üzerinde çalışacak ve data, cloud destekli bir sistem ile San Diego’da ki Rockstar Stüdyolarında depolanacak.

• Arkadaşlar bu oyunu spotçulardan bulabilir miyim uygun fiyata oyun çıkmadan önce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım Division'da olduğu gibi bunda da yeterli imza toplanır da Rockstar da Ubi gibi ikna olur
  • Rockstar okadar güzel bilgiler okadar güzel resimler paylaşıor ki inşallah doğrudur, inşallah kötü çıkmaz.
  • Can olayı saçma olmuş. 4 kişiden 1'i ölse bile görev bitiyor ne demek ya iyi o zaman dengesizin biri ölüp dursun olan bize olsun. GTA IV'te ne güzel tek kişi kalana kadar devam ediyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 20 Ağustos 2013; 22:23:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Can olayı saçma olmuş. 4 kişiden 1'i ölse bile görev bitiyor ne demek ya iyi o zaman dengesizin biri ölüp dursun olan bize olsun. GTA IV'te ne güzel tek kişi kalana kadar devam ediyordu.

Troll falan olmadıkça sorun olmaz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed Style

quote:

Can olayı saçma olmuş. 4 kişiden 1'i ölse bile görev bitiyor ne demek ya iyi o zaman dengesizin biri ölüp dursun olan bize olsun. GTA IV'te ne güzel tek kişi kalana kadar devam ediyordu.

Bir de GTA IV'te 10. (son) seviyeye gelip de doğru düzgün oynayamayanlar da vardı. Bunda da öyle olursa işimiz var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Speed Style

quote:

Bir de GTA IV'te 10. (son) seviyeye gelip de doğru düzgün oynayamayanlar da vardı. Bunda da öyle olursa işimiz var.

Zaten arkadaş çevresiyle skype ile yada oyun içi konuşma varsa oyun içi konuşarak oynamak en iyisi olur. Bende hiç 10 lvl adamın kötü oynadığını görmemiştim GTA IV'te hava limanında sniperi alıf kafadan vuruyum derken adam sana keleşle kafa atıyodu. Bu arada GTA V'te 100. seviyeye kadar gelinebilmesi iyi olmuş. Şu anda benim için tek ve en büyük sorun LYS YGS sınavları, büyük ihtimalle oyunu çıktığı gün alıcam ama sınavlar bitene kadar kutusunu açmıycam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Speed Style -- 20 Ağustos 2013; 23:51:26 >

• 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.