Şimdi Ara

[ARŞİV] Grand Theft Auto V (ANA KONU) [ARŞİV] (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.467
Cevap
48
Favori
291.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: crypto81

quote:

Orijinalden alıntı: efkndmrz

GTA 6 'da ne yapcaklar acaba :) Uzay mekiği ile uzayda görevler marslı soyma öldürme filan :D

belkide 2 yada 3 ayrı şehir olur uçakla seyahat falan ederiz?? belkide koca amerika senin olur istediğin yere git. ama ben 10 sene sonra gerçek anlamda tüm dünyanın açık olduğu GTA bekliyorum tabi kaç GB olur bilmiyorum :D

o oyunun yapımı kaç sene sürer sen biliyormusun ? sadece los angeles şehrini baz alarak yaptıkları oyun 5 sene sürüyor sen diyorsun tüm dünya açık olsun hahhahah

• quote:

Orijinalden alıntı: hogcada

quote:

quote:

GTA 6 'da ne yapcaklar acaba :) Uzay mekiği ile uzayda görevler marslı soyma öldürme filan :D

belkide 2 yada 3 ayrı şehir olur uçakla seyahat falan ederiz?? belkide koca amerika senin olur istediğin yere git. ama ben 10 sene sonra gerçek anlamda tüm dünyanın açık olduğu GTA bekliyorum tabi kaç GB olur bilmiyorum :D

o oyunun yapımı kaç sene sürer sen biliyormusun ? sadece los angeles şehrini baz alarak yaptıkları oyun 5 sene sürüyor sen diyorsun tüm dünya açık olsun hahhahah

Öyle bir şey dediler açıklamaları vardı bi araştır.Olmayacak şey değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: -Airbus-

quote:

Orijinalden alıntı: 50kaan

saat kaçta yeni video?

son 90 dakika kaldığına göre hesapla. Azcık matematik çalıştırın be kardeşim.

• Online Videosu hayırlı ugurlu olsun dun aksam ızledım gercekten guzel
  • Gunler gecmek bilmiyor arkadas

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pc ye cikmamasini elestiren arkadaslara onerim cikar cikmaz ps4 almalari. Ben 3 yildir ps3 sahibiyim gram pismanlik duymadim. Hatta bu kadar gec aldigima pismanim. Pc 2 senede bi kasmaya baslar ps3 7 sene gitti halada oyun cikartiyorlar. Pcmin kastigi oyunlari direkt ps3e kuruyorum. Ayrica tahminimce gta4 teki optimizasyon sorunu olabilir yine. Ps te kafa rahat. Butceyide bahane etmeyin gta 5 i kaldiricak bi pc ps4 ten cok daha pahalidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: R-JeFF

Pc ye cikmamasini elestiren arkadaslara onerim cikar cikmaz ps4 almalari. Ben 3 yildir ps3 sahibiyim gram pismanlik duymadim. Hatta bu kadar gec aldigima pismanim. Pc 2 senede bi kasmaya baslar ps3 7 sene gitti halada oyun cikartiyorlar. Pcmin kastigi oyunlari direkt ps3e kuruyorum. Ayrica tahminimce gta4 teki optimizasyon sorunu olabilir yine. Ps te kafa rahat. Butceyide bahane etmeyin gta 5 i kaldiricak bi pc ps4 ten cok daha pahalidir.

Benim düşüncemde o yönde kesinlikle Ps4 alıcam... zaten Pc ye çıkarsa ki çıkacak :) Ps4 de çıkar çünkü aynı mimari zaten bu aralar malum dersler dolayısıyla çıksada rahat rahat oynayamıcam bari 8-9 ay sonra (ygs- lys den sonra) rahat rahat oynarım hemde ps4'e çıkan exlusive oyunlardan yanada derdim olmaz...
  • quote:

Pc ye cikmamasini elestiren arkadaslara onerim cikar cikmaz ps4 almalari. Ben 3 yildir ps3 sahibiyim gram pismanlik duymadim. Hatta bu kadar gec aldigima pismanim. Pc 2 senede bi kasmaya baslar ps3 7 sene gitti halada oyun cikartiyorlar. Pcmin kastigi oyunlari direkt ps3e kuruyorum. Ayrica tahminimce gta4 teki optimizasyon sorunu olabilir yine. Ps te kafa rahat. Butceyide bahane etmeyin gta 5 i kaldiricak bi pc ps4 ten cok daha pahalidir.

PC 2 senede kasmaya başlıyormuş sanki PS3 kasmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

quote:

Pc devam kardeşim sen gtx bilmem kaç ekran kartıyla gta kasıyo diye başlık açarsan beni an. Ps3 ün ben daha bırak kasmasını oyunun takıldığına bile denk gelmedim hangi oyundan bahsediyosun sen?

• Bu 2 senede pc kasıyor diyenler Casper mağduru sanırım benim 5 yıllık kart(HD4850) bile hala günümüz oyunlarının düşük ayarlarda akıcı bir şekilde oynatıyor.(Crysis 3 gibi DX11`i şart koşan oyunlar hariç)
  • Halla halla silah dayamıyorum ya ps3 alın diye. Ps3 zaman diliminde kaç pc toplattın. Sonuçta oyun konsolu hata verme gibi bi olay yok uyumsuzluk olayı yok şu yamayı indir fps artıyomuş gibi şeyler yok. Ps3 ten örnek veriyorum 7 sene oldu dahada desteği kesmiyolar. Sen zamanında servet verdiğin 5 yıllık kartının optimizasyonları iyi oyunları düşük ayarda açmasından memnunsan bişey diyemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S-AINT -- 16 Ağustos 2013; 17:59:19 >
  • Neden hala insanlarda şüphe var PC konusu ile ilgili. %100 çıkacak neyin paniği bu ? R* PC konusunda biraz nazlıdır ama en en geç 2014 mart'ta geleceği kesin. Tabi o zamana kadar spoiler'lar havada uçuşacak.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

quote:

Pc devam kardeşim sen gtx bilmem kaç ekran kartıyla gta kasıyo diye başlık açarsan beni an. Ps3 ün ben daha bırak kasmasını oyunun takıldığına bile denk gelmedim hangi oyundan bahsediyosun sen?

Bırak trolü ps3e çamur atmaya çalışıyo.Bende makinenin kasdığını görmedim.

• Optimizasyonu en kötü olan oyunlardan biri olan Hitman Ab.. ını bile düşük ayarlarda akıcı bir şekilde oynata biliyor.Ayrıca konsollarda da oyunlar kasıyor(frame düşüşleri oluyor) AC3 oynamanı tavsiye ederim o zaman bana hak vereceksin.
    Şunu da belirteyim yüksek donanımlı bilgisayarı olan arkadaşların hepsinin eminin ol konsol alacak parası vardır benimde konsollarım var.

NOT:Senin servet verdiğin demişsin 1.500 TL servetse o zaman fazla bir şey konuşmaya gerek yok.Ayrıca serveti oyunlara veriyorsunuz pc de oyun fiyatları konsollara göre çok daha uygun ayrı HB gibi kampanyalar sayesinde 1 dolara 5 oyun alabiliyoruz Steam`den çok ucuza oyunlar alabiliyoruz.
    Neyse fazla uzatmanın anlamı yok iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yagami Iori -- 16 Ağustos 2013; 18:47:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -YAGAMİ-

Optimizasyonu en kötü olan oyunlardan biri olan Hitman Ab.. ını bile düşük ayarlarda akıcı bir şekilde oynata biliyor.Ayrıca konsollarda da oyunlar kasıyor AC3 oynamanı tavsiye ederim o zaman bana hak vereceksin.
    Şunu da belirteyim yüksek donanımlı bilgisayarı olan arkadaşların hepsinin eminin ol konsol alacak parası vardır benimde konsollarım var.

NOT:Senin servet verdiğin demişsin 1.500 TL servetse o zaman fazla bir şey konuşmaya gerek yok.Ayrıca serveti oyunlara veriyorsunuz pc de oyun fiyatları konsollara göre çok daha uygun ayrı HB gibi kampanyalar sayesinde 1 dolara 5 oyun alabiliyoruz Steam`den çok ucuza oyunlar alabiliyoruz.

Anlatmak istediğimde o zaten 1500 lirayı bi ekran kartına veriyosan zaten sürekli pc ni güncel tutabilirsin senin için sorun değildir bu. Ben sürekli yeniliyemem sistemimi o kadar param yok. 3 yıl önce 700 liraya aldığım ps3 beni paşalar gibi götürdü.

Steam örneğine ise katılmıyorum o 1 dolarlık oyunlar ya tutulmamış yada zamanı çoktan geçmiş oyunlar oluyo yada ben adam akıllı bi oyuna 5 dolar gibi bi fiyata rastlamadım.

AC serisini sevmediğim için oynamadım hiç. Kasma yapıyo diyosan doğrudur ama inan bana hiç birisi denk gelmedi ve çok oyun oynamışımdır yani bilgisayar ile karşılaştırırsan bu sorun 0 kalır bence. Tek tek oyun örneği vericeksek gta 4 2008 çıkışlı bi oyun. Ben 2012 de aldığım sistemimle rahat oynayamıyosam bi sorun vardır ortada.

Ayrıca aldığın ps3 ün 2 katı fiyata sahip olan (sistemin tamamı kaç para tahmin edemiyorum) 5 yıllık bi kartla düşük ayarlarda oynamak zorunda kalıyosun. Bunu savunmak hala mantıksız bence. Ha paran var sürekli kartını işlemcini ramini yükseltiyosan benle tartışman anlamsız benim öyle bi imkanım yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S-AINT -- 16 Ağustos 2013; 18:54:09 >

• Ne PC'ciyim nede konsolcuyum ama benim tercihim konsol çünkü sony yapıyor.ps3 donanımını bi inceleyin derim ozaman konsol neymiş anlarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hogcada

quote:

quote:

Rockstar açıklama yaptı saten bizim oyunlarımız en az 2 yıl geçtikten sonra duyurulur diye.bak duyurulur! sonra 3-4 yıl sonra çıkartıyolar.Kısacası nutellanın gizli bi tarifi varsa rockstarında gizli bi tarifi var bence En iyi yapımcı rocstar diye düşünüyorum.Ubisoftun çok oyunu var hepside güzel fakat bi zaman sonra sıkıyor,fakat rocsktar? siz düşünün...

• Hocam ben sistemden bahsediyorum ben sisteme 1500 lira verdim kart 300-400 lira civarındaydı yanlış yazmışım.
    Ayrıca 1 dolarlık oyunların içerisinde dead space,dead space 3,Crysis 2 ME,Burnout p.,mirrors edge,moh gibi oyunlar vardı.
    Ayrıca geçen steam indirimlerinde Hitman ab. 7,5 dolar düşmüştü bunun gibi bir çok kaliteli yapımı çok uygun fiyatlara alabiliyoruz.
    Gta4`ün konsol versiyonları da berbattı oyun 640p idi ve frame düşleri oluyordu bunun gibi bir çok örnek daha var mesela mafia 2`de çim yoktu
    Evet,PC`de de belli başlı sorunlar oluyor bu sorunlar güncellemelerle gideriliyor benim için sorun değil.
    PC nin tek sorunu oyun mesela hem ps3`e hemde X360 çıkan bazı kaliteli oyunlar pc`ye çıkmıyor RDR,MC:LA,D.Dogma gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: *Metin

quote:

Bırak trolü ps3e çamur atmaya çalışıyo.Bende makinenin kasdığını görmedim.

Ben görmedim = hiç kimsede olmamıştır mantığı. Hangi oyunlar kasıyor? GTA IV, RDR, MGS 4. Hemen aklıma gelenler. He siz kasmanın ne olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Ben 30 fps üstüne alışık olduğumdan frame düşüşlerini anlayabiliyorum. Trollmüş. PS3'üm olmasa inanacağım neredeyse.

• Yine başlanmış pc ps 3-4 muhabbetine isteyen ps 3 de çamur gibi grafikle oynar isteyen pc de yüksek grafikle.Gta5 de optimizasyon sorunu olcağınıda düşünmüyorum.(Pc ye çıkarsa.)
  • 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.