Şimdi Ara

[ARŞİV] Grand Theft Auto V (ANA KONU) [ARŞİV] (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.467
Cevap
48
Favori
291.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başka insanlar multiplayer'da polisten kaçarken TV'den haberlerde onları görebilecekmişiz.
  • Oyun içinde oyun
  • sürüş dinamiklerine takılan yokmu benden başka ?
  • Aynen, umarım Gta IV'deki dinamikler olur yoksa şu görünen pek hoş değil.Oynamadan bilemeyiz tabi.
  • GTA 6 'da ne yapcaklar acaba :) Uzay mekiği ile uzayda görevler marslı soyma öldürme filan :D
  • gta 5 dlclerinde de 3 karakter olsa cj sweet ve cesar
    cesa ile yarış
    sweet ile çete savaşları
    cj ile eski defterleri açmak falan
    vallahi nefis olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: efkndmrz

GTA 6 'da ne yapcaklar acaba :) Uzay mekiği ile uzayda görevler marslı soyma öldürme filan :D

belkide 2 yada 3 ayrı şehir olur uçakla seyahat falan ederiz?? belkide koca amerika senin olur istediğin yere git. ama ben 10 sene sonra gerçek anlamda tüm dünyanın açık olduğu GTA bekliyorum tabi kaç GB olur bilmiyorum :D
  • Araç sürüş fiziği dışında bütün konularda güvenim tam ancak araç sürüş fiziği düşündürmüyor değil. Her güzelin bir kusuru vardır, bu güzelin kusuru bu olmaz umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

quote:

GTA 6 'da ne yapcaklar acaba :) Uzay mekiği ile uzayda görevler marslı soyma öldürme filan :D

belkide 2 yada 3 ayrı şehir olur uçakla seyahat falan ederiz?? belkide koca amerika senin olur istediğin yere git. ama ben 10 sene sonra gerçek anlamda tüm dünyanın açık olduğu GTA bekliyorum tabi kaç GB olur bilmiyorum :D

uçakla seyahat san andreasda vardı sanırım :) gezegenler arası dolaşma en güzeli :) yada paralel evrene geçeriz

• quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

quote:

GB, çok iyimser

Başarılı

• Bu oyun pcye çıkmazsa hem biz oyuncular hem de rockstar çok şey kaybetmiş olur. Hiç tartışmasız goty geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red Dead Redemption ile Max Payne 3'ü karıştırıp bir online mod yaratmışlar. Harika olmuş. Umarım RDR'da ki adam öldürdükçe başına ödül konma olayı da olur ki insanlar gelen geçeni öyle kolayca öldüremesin. Ya da sağlam bir polis ekibi peşine takılmalı.
  • Oyun PC ye çıkacak arkadaşlar merak etmeyin. Tahminim 2014 Mart yada Nisan. Ama bir sürpriz de yapabilirler. Kasım 2013 te çıkarmak gibi. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord De Seis

Oyun PC ye çıkacak arkadaşlar merak etmeyin. Tahminim 2014 Mart yada Nisan. Ama bir sürpriz de yapabilirler. Kasım 2013 te çıkarmak gibi. :)

Merhaba. Bende sizin gibi bu sene içinde çıkabileceği yönünde umut besleyenlerdenim. Gerçi ben bu sene Rdr'yi çıkarmalarını, önümüzdeki sene mart gibi de Gta V'i çıkarmalarını istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

Oyunlardan ne zamandır uzağım sorayım dedim ama forumun düzgün cevap veremeyen bebelerle dolu olduğunu unutmuşum.

Sen ne diyorsun değişik

• Bloklulardan alıntıda gelmese keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

quote:

Orijinalden alıntı: Lord De Seis

Oyun PC ye çıkacak arkadaşlar merak etmeyin. Tahminim 2014 Mart yada Nisan. Ama bir sürpriz de yapabilirler. Kasım 2013 te çıkarmak gibi. :)

Merhaba. Bende sizin gibi bu sene içinde çıkabileceği yönünde umut besleyenlerdenim. Gerçi ben bu sene Rdr'yi çıkarmalarını, önümüzdeki sene mart gibi de Gta V'i çıkarmalarını istiyorum.

Keşke öyle bişey yapsalar kardeş. Varımı yoğumu rockstara yatırmaya hazırım.iki efsanede pcye çıksa sevinçten yıkılırım.

• Ben daha 4'ü oynayamadan 5 çıkıyor vay be
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Airbus-

quote:

Orijinalden alıntı: Gun Strike

quote:

Orijinalden alıntı: -Airbus-

saat 5 de gelecek yeni video herhalde.

hangi video ???

[ARŞİV] Grand Theft Auto V (ANA KONU) [ARŞİV]

Kardeş bende yeni ögrentim çok hoştu online

• 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.