Şimdi Ara

[ARŞİV] Grand Theft Auto V (ANA KONU) [ARŞİV] (293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.468
Cevap
48
Favori
291.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

Artık GTA 4 ek paketleri gibi paketler yapmayacaklarını söylemişlerdi. Ne karar verirler bilmiyorum tabi. Ama anladığım kadarıyla daha GTA Online ağırlıklı DLC'ler çıkartacaklar.

Haritanın büyümesi açısından geçen ki röportajlardan birinde GTA Online DLC planlarından bahsettiler. Yeni DLC'ler ile haritayı büyütmek bunların arasındaydı. Yeni şehir gelir mi? Söylemesi zor. Yinede haritanın büyüyeceği kesin gibi.

Edit:

Tam uymuş.
    [ARŞİV] Grand Theft Auto V (ANA KONU) [ARŞİV]

Gerçekten uymuş

• Online için inceleme yapmışlar.video bulunamadı yazıyor ama birazdan düzeltirler. buyrun link:

http://www.bolumsonucanavari.com/VideoIncelemeler-Video_Analiz__Grand_Theft_Auto_Online-6012.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-JeFF

quote:

Orijinalden alıntı: Destan47

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anayols

Yine başlanmış pc ps 3-4 muhabbetine isteyen ps 3 de çamur gibi grafikle oynar isteyen pc de yüksek grafikle.Gta5 de optimizasyon sorunu olcağınıda düşünmüyorum.(Pc ye çıkarsa.)

Hem sikayet edip hemde fanboylugunu bu kadar belli edeni ilk defa goruyorum Sen düsünmemeye devam et rockstarda dusunmuyodu gta 4 un oyle olacagini biz camur grafiklerle oynariz.

Ciddi olmaya calisicam alintiladigim arkadas ciddiye almasin yani. Ps4 un mimarisinin pc ile biraz daha uyumlu yapildigini okumustum. Sanirim konsoldan cevirilen oyunlar artik fazla problem olmayacak. Ama gta 5 ps3e geldigi icin sorun olabilir diye dusunuyorum.

ne sorunu olucak kardeş ? bizede anlatsana.

Optimizasyon sorunu diyorum kardes. Gta 4 oynamadinmi. Ciddimi soruyosun?

Oyun ps3 e geleceği için sorun olur diyosun sen benmi yanlış anladım ? veyada anlatmak istediğin şey bu cümleyle uyuşmuyomu ? senin dediğin şey ps3 gta v yi kaldırırmı anlamında bişey olmuş,Ha evet bütün rockstar ekibi kasacağını bile bile ps3 e yapıyor oyunu hey allahım ya bi tek sana değil böyle düşünen herkeze.

• Yanlis anlamissin. Konsol tabanli bi oyun olacagi icin pcde sorun olabilir dedim. Gta 4 ornegini niye veriyim yoksa. Ps te bi sorunmu vardi.

• Hümiyettin kardeş multiplayer videosundan sonra ne gelecek, yayınlanacak birşey var mı? Yoksa 17 eylülemi odaklanalım?

• Sanırım GTA Online GTA V'in cıkıs tarihinde degil de 1-2 ay sonra erisilebilir olacak.
  • Arkadaşlar bu Gta online ayrı bi oyunmu anlamadım ben yoksa oyun çıktıktan 2 hafta sonra güncelleme olup online seçeneğimi açılacak ?
  • GTA V'in online i iste de oyunun cıkıs tarihinden bir sure sonra GTA Online i oynayabilecegiz.Buyuk ihtimal bir guncellemeyle gelecek.
  • Evet 1 Ekim'de ufak bir güncelleme isteyecek ve GTA Online herkese açık hale gelecek.

• Bende 1 ekim diye biliyorum ama ayrı bi ücret filan verilmiyicekmi eminmisiniz?
  • Bu oyun gerçekten sarıcak gibi duruyor.
  • oyun Türkçe mi
  • quote:

Bende 1 ekim diye biliyorum ama ayrı bi ücret filan verilmiyicekmi eminmisiniz?

GTA 5 sahibi herkes bedava oynayabilecek. Ayrı ücret yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

oyun Türkçe mi

malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

oyun Türkçe mi

Maalesef hayır

Edit: 100. sayfa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Sniper- -- 18 Ağustos 2013; 16:53:50 >
  • 100. sayfanın bomba haberi de benden gelsin bari:

http://rockstarturk.com/2013/gta-v-sizdirildi-mi.html
  • GTA V sızdırılmış beyler
  • Gerçi hemen her oyun 1 hafta öncesinden XBOX360'larda kendini gösteriyor. GTA V için de farklı olmayacaktır ama 1 ay öncesinden sızdırılmışsa, işin boyutu biraz daha ciddi demektir. Ayrıca ufak sorunlar olabilir oyunda. Zira oyunun tamamlanıp tamamlanmadığı bilinmiyor.
  • İllaki problemli ve eksik yönleri olacaktır ama bizler için birinci elden oynanış videosu görmek için önemli.Umarım gerçektir.
  • 
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.