Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.736
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: PetrovaFire

Bu diziyi izleyenler The Vampire Diaries'e laf atmasınlar bence. Yanlış anlaşılasın Arrow'a kötü demiyorum ben de izleyeceğim bugün ilk bölümünü. Laf atmasınla derken demek istediğim ikisi de CW dizisi.Kategorisi belii bütçesi belli sınıfı belli. Ki The Vampire Diaries şuan CW'nun en çok izlenen dizisi.

Hocam ben vampir diaries in ilk 2 sezonunu izledim daha sonra ise icimden istek gelmedi devam etmedim sence bunu izlemeye deger mi ?

Gecen sene 10 dizi takip ederken su an sadece dexter ve how i met izliyorum diger 8 i noldu bilmiyorum ( spartacus , game of thrones daha baslamadi )

House bitti daha dizi takip edesim bile gelmiyor.
  • Yarın yeni bölüm var.
  • Yeni bölüm bugün yayınlandı. Yarın düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

quote:

Orijinalden alıntı: PetrovaFire

Bu diziyi izleyenler The Vampire Diaries'e laf atmasınlar bence. Yanlış anlaşılasın Arrow'a kötü demiyorum ben de izleyeceğim bugün ilk bölümünü. Laf atmasınla derken demek istediğim ikisi de CW dizisi.Kategorisi belii bütçesi belli sınıfı belli. Ki The Vampire Diaries şuan CW'nun en çok izlenen dizisi.

Hocam ben vampir diaries in ilk 2 sezonunu izledim daha sonra ise icimden istek gelmedi devam etmedim sence bunu izlemeye deger mi ?

Gecen sene 10 dizi takip ederken su an sadece dexter ve how i met izliyorum diger 8 i noldu bilmiyorum ( spartacus , game of thrones daha baslamadi )

House bitti daha dizi takip edesim bile gelmiyor.

3.sezonu 2.sezon kadar mükemmel olmasa da izlemeye kesinlikle değer. Ki bana göre böyle. İzleyenlerin %70'i 3.sezonun en iyi sezon olduğunu söylerler Bence devam et. Zaten pek fazla dizi takip etmiyormuşsun iyi olur
  • 1. bölüme bakalım bi.
  • ilk sezon 8 bölümmü . yav bizim Türk dizilerini izleyip biraz feyz almaları lazım bunların . bu ne böyle hem 40 dakklık dizi hemde sezonda 8 bölüm böyle dizimi olur
  • Pilot bölümü az önce izledim de harika bir dizi. Bunu ilk bölümden rahatlıkla söyleyebilirim. Başrol oyuncusuna kanım ısındı birden. Senaryo, kurgu ve aksiyon çok iyi oturtulmuş diziye. Şehir ortamı da çok güzel. Hadi bakalım ikinci bölümü bekliyoruz.

Twilight muhabbeti çok gerçekçiydi ve güldürdü.

• ben daha çok madde madde dizinin güzel yerlerine değinmek istiyorum

-muhtemelen hiçbir zaman tam olarak iyileşemeyecek 12 kemik

-black president. thats new

-Lost. They were all dead

- kız kardeşinin ne kadar ateşli hale geldiğini farkettin mi ? çünkü ben farketmedim

-Mercedes SLR Mc Laren

- Diggle is good

- Aman o barfiksler nedir koçum be

- Robin Hood'a arama emri ?

- En iyisini en sona sakladım beyleeeeeeeeeeer AVICIIIIIIII

bundan böyle her bölümden sonra ben sadece güzel yönlerini yazıyorum bütün forum böyle bilsin bunu
  • Sabaha karşı yeni bölüm torrente düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

ilk sezon 8 bölümmü . yav bizim Türk dizilerini izleyip biraz feyz almaları lazım bunların . bu ne böyle hem 40 dakklık dizi hemde sezonda 8 bölüm böyle dizimi olur

yapma bunu yapma..boyle kotu bır haber verılırmı

• Ilk bölümü güzeldi kahramanimiz iyi oynuyor hikayede fena degil ama o becerileri nasil öğrendigini göstermeleri lazm yoksa tadi kaçar her bölüm kahramanlik sıkar insani
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

ilk sezon 8 bölümmü . yav bizim Türk dizilerini izleyip biraz feyz almaları lazım bunların . bu ne böyle hem 40 dakklık dizi hemde sezonda 8 bölüm böyle dizimi olur

yapma bunu yapma..boyle kotu bır haber verılırmı

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: esrar006

Ilk bölümü güzeldi kahramanimiz iyi oynuyor hikayede fena degil ama o becerileri nasil öğrendigini göstermeleri lazm yoksa tadi kaçar her bölüm kahramanlik sıkar insani

Zaten diziyi güzelleştirecek olanda adada neler yaşadığı, flashbacklerle devamlı adada neler olduğunu göreceğiz ve dizi tadından yenmez bir hal alacak..
  • bu dizi smallville nin devamı mı? Yani ben onu izlemedim izlemem mi gerekiyor illa 10 sezon da bi çırpıda izlenmez ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mo_Cuishle`

bu dizi smallville nin devamı mı? Yani ben onu izlemedim izlemem mi gerekiyor illa 10 sezon da bi çırpıda izlenmez ki

devamı değil izlemen gerekmiyor bende izlemedim hiç.
  • quote:

bu dizi smallville nin devamı mı? Yani ben onu izlemedim izlemem mi gerekiyor illa 10 sezon da bi çırpıda izlenmez ki

ewt devamı..superman ıle okcu eleman kankıler.adada supermanın hayatını kurtardı.10 sezonuda ızle aralarda bızım yenı elemanı goreceksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

quote:

ewt devamı..superman ıle okcu eleman kankıler.adada supermanın hayatını kurtardı.10 sezonuda ızle aralarda bızım yenı elemanı goreceksın.

Dalgamı geçiyorsun ?
  • Yeni bölüm bugün düşüyor herhalde...
  • 2. bölümün altyazısı %50'de bekliyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.