Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.736
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tremonti

quote:

Orijinalden alıntı: Ali Sami Yen

Gün geçtikçe Alcatraz'a benziyor dizi.
    Gerçi alcatrazı da izlemiştim. O da hoşuma gitti.

Açıkçası bu tür dizilerde bir bölüm kaçırsanız çok büyük bişey kaçırmış olmuyosunuz o yüzden rahat kafayla izliyorum.

He her bölüm bi kişiyle uğraşmazlarsa çok daha güzel olur ayrı konu..

Dizilerde gerçekçiliğe takılmam pek ama burda resmen adamı tarıyorlar dar bir koridorda bi tane bile kurşun gelmiyor ona çok takıldım bide bugünkü bölümde bodyguard nasıl girdi eve nerden anladı baskın yapacaklarını.. Bunlar çok bariz olduğu için söylüyorum.

bodyguard meselesi
    adam zaten oliver'ın peşinde kuyruk gibi ki zaten laurel'ın babasına anlatıyor "aşağıdaki polislerden çakmak istemek için gitmiş yanlarına ve ikisininde ölü olduğunu görüp yukarı çıkmış" ki okadar taramalı tüfek sesini duymamasıda imkansız

Edit:İmla

Tamam hadi onu anladımda iki bölümde dahi adamın üstüne 200den fazla mermi sıktılar bi tanesi de gelmez mi
  • Bence diziyi ziyan etmişler ya da dizi yerine film çekelim demişler sonra bölüp dizi yapmışlar

Başrol oyuncusunun hakkını vereyim role cuk diye oturmuş.Ancak üzülerek söylüyorum ki böyle oyuncular sağlam senaryolu bir dizide uzun soluklu durmuyorlar .Umarım böyle birşey olmaz.

Çok rahat 3 sezon çekilir sanırım eğer dizi ilk iki bölümdeki gibi "Gotham city" tarzında karanlık bir şehir olarak ilerlerse.Daha şehiri tam göremedik çok yoğun bir şekilde senaryo işliyorlar.Umarım arada senaryonun solukanması için rahat bir iki bölüm koyarlar.

Şimdiye kadar gördüğümüz karaktlerin hepsi kendine verilen rolde oldukça iyi iş çıkardı.

adada ki robin hood oranın yerlisi değil belli ki.Herhangi bir merhamet belirtisi göstermeden ama temkinli olarak oliveri ok ile mıhlaması o adaya kendini geliştirmek amaçlı geldiğini gösteriyor gibi.Muhtemelen daha önce belirttiğim gibi rus asker olabilir ya da Oliver çok çok iyi eğitecek bir asker.Ayrıca oliverin ikinci bir dil bildiğini daha gördük uzak doğulu kızla kapışırken
  • Aksiyon filan güzel ama Alcatraz gibi her bölüm ayrı ayrı konuyu işlemektense PoI gibi arkadanda bi ana konu ilerletirlerse çok iyi olur.
  • 1x02

İyi bir şekilde tam gaz ilerliyor.

• Herkes Alcatraz konusunu açıyorda ulan ne alaka? Alcatraz'da her hafta bir suçlunun peşinden gidilip, bölüm sonu tamamlanıyordu. Ana konu buydu. Başka bir konu yoktu ki zaten. Bu dizide öyle değil.. Oliver karakterinin öldürdüğü adamlar dışında adada yaşadıkları ve annesinin bildiği daimi gizliliklerde mevcut. Sen gel bu diziyi Alcatraz ile kıyasla. Gerçekten yuh.
    • Bu bölümde adada bir başka kapşonlu kahraman bulduk. Bakalım nasıl oldu bu geçiş süreci.
    • Spider-Man tarzı bir öpüşme beklemiyorum değil. Laurel'i kapşonlu kahramanımız bir şeyden kurtarıp kendisine aşık ettirebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ed Wood -- 18 Ekim 2012; 22:51:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

1x02

• Herkes Alcatraz konusunu açıyorda ulan ne alaka? Alcatraz'da her hafta bir suçlunun peşinden gidilip, bölüm sonu tamamlanıyordu. Ana konu buydu. Başka bir konu yoktu ki zaten. Bu dizide öyle değil.. Oliver karakterinin öldürdüğü adamlar dışında adada yaşadıkları ve annesinin bildiği daimi gizliliklerde mevcut. Sen gel bu diziyi Alcatraz ile kıyasla. Gerçekten yuh.
    • Bu bölümde adada bir başka kapşonlu kahraman bulduk. Bakalım nasıl oldu bu geçiş süreci.
    • Spider-Man tarzı bir öpüşme beklemiyorum değil. Laurel'i kapşonlu kahramanımız bir şeyden kurtarıp kendisine aşık ettirebilir.

Ben de hala kimin neden Alcatraz a benzettiğini ve bu furyanın nereden çıktığını bilmiyorum dizinin konusunu Alcatraza benzeteler sanırım Alcatraz'ı izlemediler ya da Arrow isimli başka bir diziye baktılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: logann

Bölüm yine güzeldi
    .Bana göre son sahnede gördüğümüz kişi Olivere okçuluğu öğreten kişi.Annesinin de otomobilin içinde kiminle konuştuğunu merak ettim.Umarım önümüzdeki bölümlerde ada hayatı daha çok gösterilir.

Aslında çok basit, bence Walter ile konuşuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

1x02

Ben de hala kimin neden Alcatraz a benzettiğini ve bu furyanın nereden çıktığını bilmiyorum dizinin konusunu Alcatraza benzeteler sanırım Alcatraz'ı izlemediler ya da Arrow isimli başka bir diziye baktılar

Hakikaten öyle hocam ya.. Her yerinden kalite fışkırıyor bu dizinin. Üzülüyorum da bu yorumları okurken.
  • Yeni bölüm bugündü simdi aklıma geldi ama yarın izleyeceğim baya merak etmiştim 2 bölümü yarın a kaldı artık.
  • sayenizde başladık bakalım, adamın kasları aşağılık kompleksine sokuyor ama olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WHISPERZ-

şu sıralar dizi yokluğunda izlenilicek mükemmel bir dizi. 2. Bölümde tam anlamıyla mükemmeldi.

dizi yokluğu mu?

dexter ve person of interest bu sezon resmen yardırıyor. walking dead'de güzel başladı. ama arrow'da çok başarılı olacak.

2. bölümde güzeldi acaba ilk kim öğrenecek merak ediyorum kız mı koruması mı.
  • çok iyi gidiyor dizi gerçekten bu seneki favorim büyük ihtimal uzun yıllar oynar aksilk çıkmaz ise smallvlle nin boşluğunu dolduracak gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Aksiyon filan güzel ama Alcatraz gibi her bölüm ayrı ayrı konuyu işlemektense PoI gibi arkadanda bi ana konu ilerletirlerse çok iyi olur.

Zaten öyle yapıyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DC's Joker

quote:

Aksiyon filan güzel ama Alcatraz gibi her bölüm ayrı ayrı konuyu işlemektense PoI gibi arkadanda bi ana konu ilerletirlerse çok iyi olur.

Zaten öyle yapıyorlar?

Kötü adamlar her bölüm değişiyor, arkadaş onu kastetmiş. Bencede haklı
  • süperdi bölüm.sıkılmadan izliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin `

quote:

quote:

Zaten öyle yapıyorlar?

• Oyuncular güzel oynuyor başrol özellikle güzel oynuyor ve aksiyon sahneleri gerçekten güzel ve izletiyor ins tutar güzel gidiyor
  • Bu senenin bomba dizisi budur bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. bölümde çok iyiydi. İzlediğim diziler arasına girdi artık
  • Bende ilk iki bölümü seyrettim ve gayette beğendim doğrusu güzel dizi bozmadan devam eder umarım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin `

quote:

quote:

Zaten öyle yapıyorlar?

Alışma süreci bence, Person of Interest'te böyleydi hatırlarsanız.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.