Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (674. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.734
Cevap
111
Favori
389.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 672673674675676
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mcuk

quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

Orijinalden alıntı: Mcuk

Arkadaslar willa holland'in instagram sayfasinda son paylastigi fotografi gordunuz mu aşmiş ablamiz

Şu suyun altındaki fotoğraf mı ?

Yok hocam daha farklı benzeri

Silmiş galiba. Yok şu an o tarz bi fotoğraf
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Colton Haynes, eşcinsel olduğunu açıkladı. Ayrıca Arrow'dan sağlık sorunları nedeniyle ayrıldığını anlattı.

Arrow (2012 -2020 ) Bitti

aids var galiba. yoksa apar topar niye ayrılsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Colton Haynes, eşcinsel olduğunu açıkladı. Ayrıca Arrow'dan sağlık sorunları nedeniyle ayrıldığını anlattı.

Ulan bende diyordum bi insan Felicity ile nasıl bu kadar samimi olup etkilenmez. Dizideki Malcolm Merlyn de eşcinsel adamlar efsane yakışıklı ama gel gelelim eşcinsel vay anasını be.
  • 4x19'u izlemeyi yeni bitirdim.

Diziyi ilk 4 bölümden itibaren izliyorum resmen yıllar geçti izlerken. Bu sezon biraz sıkılıp arada bir topluca izliyordum yine aynı şekilde yaptım ve Laurel'ın öldüğünü gördüm. Bilmiyorum dizi belki saçmaladı falan ama Laurel ölünce çok duygulandım. Belki ilk sezonlarda saçma sapan hareketler yaptı ama son sezon iyi gidiyordu dizide Felicity gibi bir saçmalık hala daha ölmezken Laurel'ı öldürmeleri zoruma gitti açıkçası. Sonlardaki flashbackler olsun Oliver'a sen hep hayatımın aşkıydın demesi olsun bilmiyorum beni duygulandırdı. Keşke dizi o ilk sezon ki havayı verebilse. Birde şu sahnedeki müzik falan çok hoştu sanıyorum 2. sezondan kalma bir müzik.
    https://youtu.be/Z6wr2eumQ7w?t=3m32s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simos35 -- 9 Mayıs 2016; 17:59:43 >
  • simos35 kullanıcısına yanıt

Hocam bu sezon düzeltmişti. Çok daha iyi olmaya gidiyordu. Bazıları sinema evreni diyor ama ben öyle düşünmüyorum. Bu mezar 4x01 de belliydi. Belki kim olacağı o zaman belli değildi ama sonuçta bir büyük ölüm olacaktı. Keşke felicity olsaydı. Dizi çok saptı çok. Yeni yeni düzelen, takım bilinci oluşan, kahramanlaşan bir karaktere bu yapılmamalıydı. Herhalde bunlar olicity de geri dönerler. Orijinalinde yeri olmayan bir karakterle bir ayrılıp bir barışmaya devam ederler. Ne güzel işte biz de çekirdeğimizi elimize alıp yanımıza gözümüzü silmek için mendil koyar, oturur pembe dizi izleriz. Aşk hiç olmasın demiyorum ama belli bir ölçüde olmalı. Bu söylediklerim ileride olsaydı Lauriver için de geçerli olurdu. Onlar ne yaptılar? 3-5 ergenin isteğine uyup önce olmayan bir karakter yarattılar, eyvallah dedik. Diziye ilk 2 sezon renk de kattı ama son iki sezon efendilik taslayınca ve büyük aşkı bozunca hem karakter hem de senaristler büyük eleştiri aldı. En sonda da Laurel'i öldürüp 4 yıl boyunca emek verdikleri dizinin kafasına kendileri sıktılar. Ya bu sezon sonu veya gelecek sezonun hemen ilk 1-2 bölümünde Laurel'i diriltsinler ya da diziyi bitirsinler. Yoksa 5. sezona Olicity fanları dışında pek fazla izleyicileri kalmaz. Ah ah! Ben 2 yıl önce başlarken böyle miydi bu dizi? Ve o dirilmenin nasıl olabileceğini biliyorum. Geçen yıl Ra's, Oliver'a Darhk'ın Lazarus'tan su çalarak Suikastçiler Birliğinden kaçtığını söylemişti ama bu herhalde senaristlerin aklına gelmez. Gelse de yapacaklarını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 9 Mayıs 2016; 19:45:45 >
  • Haklısınız dizi seyircinin isteğine göre yazılmaya baslandığı andan itibaren sıçmaya başladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba çizgi romanları nasıldır? Dizideki saçmalıklar var mıdır ve zevk verir mi?

• Black Canary'e ''Canary Cry'' efekti yapmayan saflar Flash dizisindeki haline yaptılar.
    5.sezon birkaç bölüm sonra Felicity kahramanlık yaparken ölsede dizi bitse keşke..
  • bölümün özeti
  • Tamam sıkıcı olur ama yine de kendini izletirdi bu bölüm resmen uykum geldi izlerken ya böyle giderse 5.sezonu izlemeyi düşünmüyorum ulan ilk 2 sezonu efsane olan diziyi ne hale çevirdiniz be
  • Son bölümü izledim ama özetini çıkartamam herhalde ne izlediğimi hatırlamıyorum o kadar sıkıcı
  • yok mu koskoca abd'nin
    bir füzesavarı ?

• Dizi resmen power rangers a döndü yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

yok mu koskoca abd'nin
    bir füzesavarı ?

Dizi 1 hackerin tüm dünyayı yok edebilceğini gösterdi. Tüm dünyayı dolaşan bir füzenın radara takılmaması yada onu vurucak başka bir füze atılmaması. Uzaktan imha edilmeye çalışması kadar saçma bi şey yok
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu dizide zaten polis,ordu ne işe yarar anlamıyorum zaten polisler figüran gibi duruyorlar koca şehirde önüne gelen kolayca basıyor o karakolu istediğini yapıp gidiyor,sehirde o kadar olay oldu etti isyan vs oldu ordunun o su yok arkadaş illaha bizim arrow ve saz arkadaşları halledicekler ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ugurhasgul1903 -- 13 Mayıs 2016; 1:15:31 >
  • Bölüm çok iyiydi dizi artık kendini aştı geri döndü

keşke

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar kavga edin sonra ortada maytap patlayınca sokaktaki veletler gibi kaçışın Füze sahnesi için yorum yok aslında ben Oliver'ın ok ile düşürmesini bekliyordum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nepennthe

O kadar kavga edin sonra ortada maytap patlayınca sokaktaki veletler gibi kaçışın Füze sahnesi için yorum yok aslında ben Oliver'ın ok ile düşürmesini bekliyordum..

benimde aklıma geldi bi ara, yapar mı yapar
  • bu bölüm ilginç sekilde güzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafer00

quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

yok mu koskoca abd'nin
    bir füzesavarı ?

Dizi 1 hackerin tüm dünyayı yok edebilceğini gösterdi. Tüm dünyayı dolaşan bir füzenın radara takılmaması yada onu vurucak başka bir füze atılmaması. Uzaktan imha edilmeye çalışması kadar saçma bi şey yok

Nükleer güce sahip devletler bu dizideki kadar aptal olmadığı için hiçbir siloda yada silahda böyle net erişimiymiş bilmem neymiş yok. Elle anahtarı çevirmen lazım ateşleme için. 2 kişi aynı anda çevirecek. Başkan emir bile verse öyle oluyor yani.
  • 
Sayfa: önceki 672673674675676
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.