Şimdi Ara

Arrested Development (2003) | Netflix (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
3
Favori
8.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizinin yeni sezonu toplam 15 bölümden oluşacak. 2 Bölüm eklemesi daha yapılmış.

26 Mayıs 2013'te başlıyor.

Arrested Development (2003) | Netflix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 21 Mayıs 2013; 13:30:11 >
  • bende gecenlerde indirdim 3. sezona basladim seinfelden sonra gelmis gecmis en komik dizi olabilir bu, en cok buyuk kardes gulduruyo beni, babalarinin ders vermek icin kolu kopan adami ayarladigi bolum sanirim en iyi bolumdur, bazi sahneler tek basiniza bile kahkaha attiriyo.
  • Gelmiş geçmiş izlediğim en komik diziydi 3 sezon olması beni üzmüştü.Yeni sezonun gelecek olması sevinç verici TObias ve Gob
  • baya iyi gercekten, bitirdim aninda bastan basladim.
  • Son bir hafta kaldı ve benim bildiğim kadarıyla bütün bölümler aynı gün yayınlanacak
  • ilk defa duydum diziyi yorumlar gayet iyi ekleyelim listeye
  • Yeni sezon trailerı yayınlanmış.
    Çok güldüm vallahi. Bu diziyi bir an önce izlemem lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 21 Mayıs 2013; 13:30:32 >
  • en çok gob'u özledim lan
  • Nasıldır, önerir misiniz?
  • İlk defa görüyorum bir deneme izlemesi yapalım
  • İlk 3 bölüm gelmiş akşam bakarım

Arrested Development
  • Aradan yıllar yıllar geçti ve bugün yeni bölümleri geldi haberi ile karşılaşıyorum Amerika'da çok bastırdılar demek ki, hayırlı olsun efsane dizi geri döndü.
  • Müthiş dizi, yazarları aşırı zeki olmalı bence Çok beğenerek izlemiştim 2 günde 3 sezonuda izleyivermiştim. BUgün yeni bölümü görünce heyacanla izledim ve hayal kırıklığına uğramadm müthiş olmuş.

Tobias Fünke'yi özledim ama ilk bölümde yoktu. Hadi hayırlısı

Arrested Development (2003) | Netflix

Bonus hatırlayanlara

• Nerden indirdiğini öğrenebilir miyim 720p mkv buldum ama görüntü kalitesi için çok kötü falan yazmışlardı o yüzden indirmeye cesaret edemedim. O kadar bekledim çıkmasını hala izlemek nasip olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

Nerden indirdiğini öğrenebilir miyim 720p mkv buldum ama görüntü kalitesi için çok kötü falan yazmışlardı o yüzden indirmeye cesaret edemedim. O kadar bekledim çıkmasını hala izlemek nasip olmadı

Dizimag'e girince gördüm artık dizi indirmiyorum. 480p idi ve kalite kötü sayılırdı 480p ye göre ama izledim açıkcası insan sevdiği dizi olunca izliyor farketmeden, 720p falan takmıyorum yani

Altyazı eklenmemiş daha ben İngilizce izledim zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Awesome -- 28 Mayıs 2013; 1:19:57 >

• Anladım, teşekkürler :)
  • netfixte oldugundan bende xbox tan ogrendim yeni ciktigini ilk 3 bolumu izledim forrentte buluyorum 1080 p linkleri indirdim 15 bolum olmus dogru mu yaw ? fake mi acaba dedim ne cabuk 15 bolum oldu ki ?
  • Netflix'in dizileri tek seferde yayınlanıyor diye biliyorum ben. O yüzden bütün bölümler yayınlandı. Ama torrent sitelerine düşenlerin kaliteleri pek iyi değilmiş sanırım. O yüzden ben dün 1. bölümü dizimag'den izledim. 2-3 gün daha bekleyeceğim kaliteli sürüm düşer mi diye :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

Netflix'in dizileri tek seferde yayınlanıyor diye biliyorum ben. O yüzden bütün bölümler yayınlandı. Ama torrent sitelerine düşenlerin kaliteleri pek iyi değilmiş sanırım. O yüzden ben dün 1. bölümü dizimag'den izledim. 2-3 gün daha bekleyeceğim kaliteli sürüm düşer mi diye :)

olur mu hocam 1080p sini indirdim ben hem bolum basi 2 gb.
  • Açıp baktınız mı kalitesine? Ben de öyle düşündüm, sonuçta 2 gb ne kadar kötü olabilir dedim ama, millet hep kalite düşüklüğünden yakınıyordu. Eğer siz bakmışsanız iyiyse, ben de indireyim, sıkıldım beklemekten :) Dün zaten dayanamadım dizimagden 1. bölümü izledim gerisini hala izleyemedim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.