Şimdi Ara

Arrested Development (2003) | Netflix (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
3
Favori
8.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kuu1x

Ben 3 kez baştan sona izledim, yeni sezon olacağı haberi gelince de baştan başlamaya karar verdim yine.

Dizi bayağı kült yani. Yeni sezon haberi Amerika'da günün haberi oldu.

Arrested Development (2003) | Netflix

Yeni sezon mu olacak cidden süper haber.
  • Dizinin 2013 yılının ilk aylarında devam bölümleriyle ekranda yer alması planlanıyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Dizinin 2013 yılının ilk aylarında devam bölümleriyle ekranda yer alması planlanıyormuş.

doğru bi haberse süper
  • bu dizinin türü komedi türü mü bir de imdb de sadece 3 sezon görünüyor ve oldukça harika puanı var 9.4
  • dizi komedi dizisi.şirketin patronu vergi kaçakçılığı sonucu hapse düşüyor adamında ailesinde batmak üzere olan şirketi kurtarabilcek tek kişi oğlu.oğlu bi yandan şirketi ayakta tutmaya çalışıyor diğer yandanda tüm ailesini bir arada tutmaya çalışıyor.ilk sezonu yeni bitirdim çok güzel dizi sıkılmazsın. dizi sanırım 3.sezonda kalmış neden öyle oldu bilmiyorum ama 4.sezon geliyomuş 2013 te geliyormuş arkadaşın dediğine bakılırsa
  • böylesine yüksek puanı olan dizi kesinlikle 720p olarak izlenmeyi hak ediyor ama torrent çok yavaş 3 sezonu birden kapsayan 42.5 gb lık torrent buldum ama indiremiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tornado42

böylesine yüksek puanı olan dizi kesinlikle 720p olarak izlenmeyi hak ediyor ama torrent çok yavaş 3 sezonu birden kapsayan 42.5 gb lık torrent buldum ama indiremiyorum

ben bahsettiğin torrentten izliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VROOOM -- 15 Haziran 2012; 20:02:40 >
  • Gelmiş geçmiş komedide mesajımız bulunsun
  • en sevdiğim komedi dizilerinden birisi..

müthiş bir absürd-komedi
  • Daha önce haberini vermiştim. Dizi 2013'ün ilk aylarında ekranlara dönecek ancak dizinin yaratıcısı Mitchell Hurwitz kaldığı yerden devam etmeyeceğini belirtti.

2006 yılında iptal'den sonra filminin çekileceği konuşuluyordu. Bu 10 bölümü dizinin devamı olarak değil de filme hazırlık niteliğinde olacağını söylemiş. 10 bölümde tek tek karakterler üzerine odaklanılacak diye de eklemiş. Filmin ilk sahnesinde ise tüm karakterlerin yeniden bir araya geldiğini görecekmişiz.

Bazı kesimlere göre gelmiş geçmiş en iyi komedi olarak addediliyor. Benim de izlemediğim ve merak ettiğim dizilerden biridir. En son 2. ve 3. sezon alt yazıları çıkmamıştı. Şimdi kontrol ettim 3.sezonun son 4 bölümü kalmış. Kısa zamanda bir bakmak lazım.
  • Dizi oyuncuları ile teknik ekip dördüncü sezon çekimleri için dün ilk kez bir araya gelmiş. Çekimler sonbahar dönemi boyunca sürecek.

Her bölümde farklı bir karakterin üzerinde durulacak. Dizinin yaratıcısı Mitch Hurwitz geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, izleyicilerle buluşacak gelecek bölümlerin başarısını kanıtlaması halinde beşinci sezon için kapıyı açık bırakacaklarını ifade etti.

İlk bölümün ismi; "Arrested Development: Michael" olacak.
  • Ben de arada bir izliyorum diziyi, cidden absürd ve oldukça orijinal karakterleri olan bir dizi, her karakter çok farklı ve eğlenceli.
  • yalnız dizideki oyuncuların katkısı kadar narratorun da katkısı büyük..Ron Howard

diziyi bitirdim valla her karakter müthiş hiç birini birbirinden ayıramam lucile,buster,gob,tobias... :D
  • Yaklaşık 7 yıllık bir aradan sonra gelecek yeni sezonu dört gözle bekliyoruz.
  • Dizinin çekimleri sürerken 10 bölüm olarak planlanan sezonun 3 bölüm daha eklenerek 13 bölümden oluşacağı açıklandı.
    Çok fazla hikayenin olduğu ve bazı karakterler için ikişer bölüm gerekeceği dile getirildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Dizinin çekimleri sürerken 10 bölüm olarak planlanan sezonun 3 bölüm daha eklenerek 13 bölümden oluşacağı açıklandı.
    Çok fazla hikayenin olduğu ve bazı karakterler için ikişer bölüm gerekeceği dile getirildi.

Güzel haber.
  • diziyi yeni bitirdim. bunca zaman niye izlememişim anlayamadım :) gerçekten baya beğendim. eğer devamının geleceğini bilmesem bittiği için üzülürdüm ama devamının geleceğini bilerek bitirmek iyi oldu :)
  • Yeni bitirdim bende.İmdb puanı 9.3 ve bana sorarsanız az bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalbaz93 -- 11 Kasım 2012; 23:26:39 >
  • Diziyi bitirdim. It's Always Sunny in Philadelphia ve Black Books'tan sonra en çok hoşuma giden komedi dizisi oldu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.