Şimdi Ara

Arma 3 (2013) [ANA KONU] (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.622
Cevap
28
Favori
103.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İade ettim uğraşamadım gunboyu oturup oynamak lazım alismak ogrenmek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yucelbro -- 27 Kasım 2017; 13:50:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatımda bu Arma kadar salak oyun oynamadım ben. En son, yan görevleri yapmak için kamptan çıktım 1 görev yapıp kapattım oyunu kampa dönmeden. O ara 7 gblık update geldi onu yaptım ve save dosyama giremiyorum. Bu ne saçmalıktır Bir önceki görevden, yani kamptan başlatsam bu sefer göreve girince ana menüye dönüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vrataski -- 3 Aralık 2017; 15:0:30 >

• Coop senaryo oynamak icin grup ariyorum. Oynamak isteyen varsa haberleselim.

• Vrataski V kullanıcısına yanıt
    geri döndür yap
  • exile mod oynuyorum ama lone wolf takılmak bir yere kadar. oyunda tecrübeli sayılırım. takım olarak oynayanlar beni de aralarına alırlarsa çok sevinirim.
  • AMD Ryzen 3.1 GHZ işlemci
    8 GB DD4 RAM
    GTX 1050 TI 4 GB Ekran kartı. Arma 3 kaldırır mı ne kadar FPS alırım arkadaşlar? Bu sistemi kurmayı düşünüyorum.
  • imzada ki sistem ile koth sunucuların da 25 fps en düşük fps aldığım oyun modu ne kadar yol denedi isem yükselmedi fps .
  • Slanski48 kullanıcısına yanıt
    kuantum bilgisayarın bile olsa arma3te 20-30 fpsleri görürsün kaçış yok
  • Tank dlc si çıktı

• Merhaba arkadaşlar bir konuda yardım rica ediyorum..

Arma 3 oyununa sahibim steam hesabımdan oyunu indirip kurdum fakat oyun arayüzü türkçe olmuyor.Language options ta yalnızca ingilizce görünüyor..sizce neden olabilir?

Sevdiğim bir oyundu türkçe yama geldiğini duyunca tekrar başlamak için kurmuştum fakat problemi çözemedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 24 Haziran 2018; 0:30:34 >
  • VEGETTO kullanıcısına yanıt
    Steam hesabındaki Arma 3 'ün üstüne gel sağ tıkla özellikler den dil kısmına gel Türkçe seç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Steam hesabındaki Arma 3 'ün üstüne gel sağ tıkla özellikler den dil kısmına gel Türkçe seç.
    Tıklıyorum fakat dil seçeneği görünmüyor yok bende

• quote:

Orijinalden alıntı: VEGETTO

Tıklıyorum fakat dil seçeneği görünmüyor yok bende

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Alıntıları Göster
    Bende dil seçeneği görünmüyor özelliklerde... oyuna yeni bir güncelleme gelmiş sanırım.Onunla birlikte türkçe arayüz bozulmuş gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 25 Haziran 2018; 9:28:36 >

• Arkadaşlar bendeki Türkçe dil seçeneği probleminin nedenini buldum. Oyunu daha önce cd key şeklinde yabancı bir siteden almıştım. Australia bölge kod lu bir key olduğu için tr olmuyormuş. Bu sürümü hesabımdan kaldırdım ve oyunu steam mağazadan apex edition satın aldım. Şu an için oyun Türkçe oldu.. İlgilenen arkadaşlara teşekkürler.. Size önerim oyunu Türkçe oynamak istiyorsanız steam den satın alın diğer türlü oyun tr olmuyor

• Wasteland exile koth gibi modları oynamak isteyen arkadaşlar özelden yazsın takımımıza katılsın.
  • yeni güncelleme geldi, 1.5-3gb boyutunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre1393 -- 2 Ağustos 2018; 22:54:48 >
  • askeri tarzda savaş simulasyonu yapan sunucular var mı? hayatta kalma veya rpg tarzı değil de saf askeri sim denemek istiyorum.
  • s_demirci_53 kullanıcısına yanıt
    Evet coop sunucuları var eğer İngilizceniz varsa 2 kat daha zevkli oluyor.

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.