Şimdi Ara

Arkadaşlık sitesi tavsiyesi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
27.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Günaydın arkadaşlar, arkadaşlık sitelerinin hepsi ücretli bunu hepimiz biliyoruzdur. Ben bu yüzden bir aylık üyelik satın almak istiyorum. Sizce en populer güvenilir ve ciddiyetli tanışma sitesi hangisidir? İç Anadolu bölgesinde yaşıyorum. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Düşme böyle seylere. Her sey Zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: IgorStravinsky

Düşme böyle seylere. Her sey Zaman

25 yaşıma geldim. Halen zaman mı hocam. Bıktım usandım artık..

• Hocam o tanışma siteleri bu coğrafyada amacına ulaşmaz. Avrupa veya ABD olsa düşünülebilir bir seçenek. Bir tanışma sitesinde fake bir kız hesabı açın 10 dakika içinde 100 mesaj gelicek. Onun yerine sosyalleşmeyi deneyebilirsin.

• Selam şimdilik ücretsiz olduğunu bildiğim bir site var. ben de üyeyim:)https://cibuu.com/ keyifli yani.
  • bolca güzel resim çekinip instagrama at ordan kızlara yürü işte yoksa arkadaşlık siteleri v.s felan geçmişte kaldı
  • Bu sitelerde dolanan çok işsiz var.aklı başında bi kız oralara üye olup zaten kısmet beklemez.100 erkek üye varsa 5 kız üye var onlarında amacı malum.troll fake leri saymıyorum bile

• 25 yaşına gelmişsin durumunu anlıyorum ama öyle bir siteden ne bulmayı umuyorsun ki?
    Zaten %70 ı erkek %20 si kız taklidi yapan erkek olan siteler genelde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş arayanlar için mükemmel bir site

Marrymesite.com isimli internet sitesi, arkadaşlık aramakta olanlar için son derece ideal bir sitedir. Sizin de bir arkadaşa ihtiyacınız varsa, hiç vakit kaybetmeden bu siteye girmenizi tavsiye ederim.

Site üzerinden arkadaş bulma , sandığınızdan da kolay olacak. Arzu eden herkes, bu siteye ücretsiz olarak kayıt olabilir ve tek tuşla profilini oluşturabilir. Profilinizi oluşturmanız akabinde, birçok erkek ve kadın ile iletişime geçmeniz mümkün olabilecektir.

Marrymesite.com adı altında faaliyet gösteren arkadaş arama sitesi, her geçen gün daha da büyüyor. Kendinize bir sevgili arıyorsanız, bu özel siteden mutlaka faydalanınız. Sitede çeşit çeşit erkek ve kadın profili hep bir arada yer almaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derkavi -- 5 Temmuz 2019; 17:46:6 >

• Kimsede dememis TINDER

ayrica en revacta olan simdilik instagram

arabali, parali foto video ekle instagrama , yaz kizlara bitti gerisi bos , vakit kaybi
  • Şu konuyu görünce ulan ne işsiz insanlar varmış dedim yine.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aynen benimde ihtiyacım var o tip birşeye 29 yaşına geldim elime dişi sinek bile değmedi.... :( :(
  • erkek olarak o tarz sıtelere dustuysenız bırde o sıteye dusen kızları bır dusunun hele kı ulkemızdekı erkeklerın nefes alsın yeter mantıgı olayını bılıyoruz ve o sıteye bır kızın dusebılmesı ıcın byaagı bı yollu olması gerek :D bide evlenıp paraları kaptırınca 2 yıl sonra tum mahalle birlikte oldugunu ogrenınce de cabası :D
  • facebook var ya tanışma sitesi
    hem de beleş
  • (Türkiye 99) Türkiye de tek ücretsiz arkadaş bulma sitesi cep uygulaması tabi ben memnun kaldım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.