Şimdi Ara

Puro sürekli kullanan var mı ? (Che meyveli aldım leş gibi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
2
Favori
36.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi süre dutyfree'den Backwood içtik.Ardından Toscano adlı italyan markası çok sevdim ve devam ettim.5 dalı 35 tl'y denk geldiği için artık alamadım.

Puntacana' ıslak purosu nu denedim 5 li 17 tl fakat tadı ve içimi baya kötüydü.

aynı paket CHE markası var , internette bir araştırdım hiç bir bilgi bulamadım.

Rocks metal kutu içerisinde var 15 tl fakat hiç denemedim çöpe gitsin istemem.

Yardım edebilecek var mı ? Hangi marka önerirsiniz ?

Edit;

Arkadaşlar che meyveli aldım 5 li tezek içtim herhalde 17 tl çöpe gitti sakın almayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timucinkalorifer -- 13 Ağustos 2018; 2:1:20 >
  • "Che" diye bir marka mı var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D3DC761DD

"Che" diye bir marka mı var ?
    Tobacco’larda bandrollü olarak satılıyor.Islak , paket , büyük küçük...

Ayrıca türk sahibi.
  • Backwoods, Toscano ve Puntacana bunlar puro değil sigarillo'dur. Gerçek küba purosu ve bütçe dostu iki marka önerebilirim; Guantanamera Cristales(5'li olan Duty Free'da 60-70 TL arasındaydı) ve Jose L. Piedra. Duty Free'da alınabilecek en ucuz en kaliteli küba purosu bu iki markadır geri kalan kimyasal katkılı puro görünümlü çöptür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon -- 11 Ağustos 2018; 2:11:24 >
  • Hocam toscanello yeter , vazgeçme ondan :D . Harbiden Italyan işi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon

Backwoods, Toscano ve Puntacana bunlar puro değil sigarillo'dur. Gerçek küba purosu ve bütçe dostu iki marka önerebilirim; Guantanamera Cristales(5'li olan Duty Free'da 60-70 TL arasındaydı) ve Jose L. Piedra. Duty Free'da alınabilecek en ucuz en kaliteli küba purosu bu iki markadır geri kalan kimyasal katkılı puro görünümlü çöptür.
    Onlara bütçem malesef yeterli değil.Evet orjinal puro değil haklısın Verdiği zevk 30 dakikalık içim tadı cidden çok iyi.Toscano ve backwood için diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞŞakira

Hocam toscanello yeter , vazgeçme ondan :D . Harbiden Italyan işi
    Bi odunsu tahta aroması geliyor beni benden alıyor.5 dal 35 tl pahalı hocam bana göre.
  • Hocam ayni sorun benim icin de gecerli. Ayrica ulasmak da kolay degil tutuncude bulamiyorum. Odunsu tadin yaninda kuru ve saglam olmasi cok kullanisli yapiyor . Onerdigin bir aromasi var mi ben cikolatalidan kullaniyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞŞakira

Hocam ayni sorun benim icin de gecerli. Ayrica ulasmak da kolay degil tutuncude bulamiyorum. Odunsu tadin yaninda kuru ve saglam olmasi cok kullanisli yapiyor . Onerdigin bir aromasi var mi ben cikolatalidan kullaniyordum
    Tobacco larda var , aynıaı bandrolü türk.Sanırım tadında değişiklik yoktur.

Nero ciocolotto içtim.O taş gibi çarşafı 20-30 dakika içim süresi tadı beni çok cezbediyor ama 35 tl de pahalı be hocam.
  • Parasi neyse veririm ben aga ya saten surekli icmiyorum. Captain black denedim bunun yaninda kotu kaldi baya
  • toscana ve toscanellodan vazgecme,o fiyata alabilecegin en yuksek haz. limoncello tavsiye ederim.

ayrica sigarillo olarak da moods f/p olarak en iyisidir (bana gore)
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Witcher

toscana ve toscanellodan vazgecme,o fiyata alabilecegin en yuksek haz. limoncello tavsiye ederim.

ayrica sigarillo olarak da moods f/p olarak en iyisidir (bana gore)
    5 dal (küçük paket büyük uzun değil.)

35 tl alkol ile güzel gidiyor ama 35 te bayağı çok geliyor.

Rocks var teneke kutu 15 tl paketi toscano gibi olma ihtimali yok ama zevk verir mi bilmiyorum
  • Deneme amaç ile che ıslak aldım.17 tl.

Backwood tadı verirse devam edicem...

Puro sürekli kullanan var mı ? (Che meyveli aldım leş gibi)
  • toscanelloyu nereden alıyorsunuz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirinle Beni Sirin Baba

toscanelloyu nereden alıyorsunuz hocam
    Tobaccolarda var hocam 35 tl.Duty free deki paket aynı sadece bandrol değişik.

Ona emsal Frida diye marka çıkmış.4 dal 20 tl.Tobacca’da 25 tl.
  • Sigara gibi bağımlılık yapıyor mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridooo

Sigara gibi bağımlılık yapıyor mı?
    Bağımlılık yapmaz.Nargile gibi düşün haftada 1-2 canın sıkılınca iyorum.
  • Kullanılabilir o zaman. Teşekkürler
  • Daha önce che içtim. Bildiğin çöp içer gibiydi. LEŞ+ÇÖP. Hangi şehirdesiniz hoca toscanello falan nerden buldunuz? Ben Ankara da bikaç kişiye sordum da bulamadım nerden alınacağını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostsword

Daha önce che içtim. Bildiğin çöp içer gibiydi. LEŞ+ÇÖP. Hangi şehirdesiniz hoca toscanello falan nerden buldunuz? Ben Ankara da bikaç kişiye sordum da bulamadım nerden alınacağını.
    Daha içemedim , sarmasını sevmedim makina sarması.5 li paket bu gece yada yarın içicem.

Toscano Tobaccolarda var 35 tl ve yakında tekellerede gelicek.

Nerdeyse istanbulda avm de her tobaccoda gördüm.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.