Şimdi Ara

Türkiyede Silah Fabrikası Kurmak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
33.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar silah fabrikasından kastım silah , cephane , gece görüş gözlüğü , işte ekipmanlar kask yelek vs. gibi o şekilde en teknolojik ve gelişmiş şekilde olan bir fabrika kurmak hayattaki amacım bu sanırım. Savaşların bitmeyeceğini zaten biliyoruz bare bunu ekonomiye dönüştürelim. En başlarda ufak atolye gibi bir yer kurmak sonra giderek büyümek amacım yurtdışına , TSK ya vs. silah , ekipman vs tipi şeyler sağlamak sizce Türkiyede tutar mı bu iş ? Ya da Eskişehir , Ankara vs gibi bir yerde ortalama büyüklükte bir silah savunma sanayi fabrikası kurmak maliyeti ne kadardır ?

Tabi ki biliyorum yorumlara gelip de " birader hangi filmi izledin ? " vs. denileceğini fakat 3-5 bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim. Teşekkür ederim.

• Birader hangi filmi izledin?

Al dedim.

Saka maka benimde buyuk bi sirket kurup devlete ekonomiye yardimci olmak gibi bi hayalim vardi da aci gercek sonradan vurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Üniversiteli-

Birader hangi filmi izledin?

Al dedim.

Saka maka benimde buyuk bi sirket kurup devlete ekonomiye yardimci olmak gibi bi hayalim vardi da aci gercek sonradan vurdu.

Ne gibi hocam ? Geç değil hiçbir zaman.
  • Insanları silah gibi zaten.

Vur desen vuruyor, öldür desen öldürüyor.
  • Abd dünyanın en iyi beyinleriyle bunu yapmaya çalışıyor kolay iş değil.
  • Türkiyede olmaz o iş inşaat yap inşaat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xerneo

Insanları silah gibi zaten.

Vur desen vuruyor, öldür desen öldürüyor.

Haklısınız hocam siz de.

@straptezlo

Her taraf inşaat artık yeşillik kalmadı bir de biz katılmayalım :D

@Physicist_Emre

Hocam amacım işte nano teknolojilerle bilim kurgu dizilerindeki gibi bir şey değil örneğin sarsılmaz , kırıkkale silah fab. daha gelişmiş ve uluslararası hali. Çok mu zordur ? Veya başlangıç için ne kadar gerekir.
  • Kardes sanki dönerci açacakmışsin da iyi para getirir mi gibi soruyorsun.
  • Tutmaz
  • Saglam tanidiklar + Devlet guvencesi + saglam eleman + saglam miktarda para.
  • Git kimya mühendisliği makine mühendisliği falan oku işi öğren avrupaya git araştır çöz sonra ilgili bakanlıklara bir rapor sun mutlaka destek verilecek ama bi mok olmadan bilmeden böyle şeyleri yapabileceginu düşünmek ahmaklık olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norman Finkelstein

Git kimya mühendisliği makine mühendisliği falan oku işi öğren avrupaya git araştır çöz sonra ilgili bakanlıklara bir rapor sun mutlaka destek verilecek ama bi mok olmadan bilmeden böyle şeyleri yapabileceginu düşünmek ahmaklık olur

Tabiki egitimimden sonra zaten.
  • Fabrikayı kurduktan sonra, beyler iki ülke arasında yada mafya arasinda yada teröristle devlet arasında nasıl savaş çıkartırım? Diye yardım konusu açarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Fabrikayı kurduktan sonra, beyler iki ülke arasında yada mafya arasinda yada teröristle devlet arasında nasıl savaş çıkartırım? Diye yardım konusu açarsın

Bize gerek yok be hocam asıl işi yürütenler bol bol çıkartıyor zaten.
  • Türkiyede adam gibi silah üreticisi yok hocam sizde aralarında kaynar gidersiniz.
  • Boşveeer takam kafana
  • Anka var kamuflaj ureten,av tufegi ve tabanca ureten fabrikalar da var.Ozellikle son yillarda yerli av tufegi piyasasi ucusa gecti.
  • Turkiyede zaten devletin Silah ve muhimmat tarzi fabrikalari var MKE kurumu yazin internete
  • Iron man izleyip gelmiş
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.