DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
arkadaşlar SKODA FELİCİA yı nasıl bilirsiniz?
27
Cevap
0
Favori
28.135
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Araç tercih-kıyaslama >> arkadaşlar SKODA FELİCİA yı nasıl bilirsiniz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1312 Mesaj
      17 Ekim 2008 18:54:19 Konu Sahibi
      genel olarak 6-7 bin ytl ye alınabiliyor....bu aracı kullananlar biraz bilgilendirirlerse sevinirim....uzun yolda rahatmıdır,parçası pahalımı,yakıtı çokmu nasıl bi araçtır....lada vegayla kıyaslarsak hangisi daha iyidir....

örneğin aşağıdaki linkte bi tane var....

http://www.sahibinden.com/1996_model_felicia_glx_full_bakimli_masrafsiz_WQQaXQQ8118945WQQpXQQdisplayitem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wehby -- 17 Ekim 2008; 18:56:29 >

|
      |

DENİZİN İÇİNDEKİ CANAVARI GÖRÜP DE ŞAŞMA... İÇİNDEKİ DENİZ OLAN CANAVARI GÖRDE ŞAŞ...
    • Yüzbaşı
      354 Mesaj
      17 Ekim 2008 19:43:49
      Öncelikle Sanırım motoru 1.3 bu ekonomi sağlayacaktır diye düşünüyorum Klimada olsa güzel olurdu ama yokmuş :) ama doğandan şahinden vs.otomobillerden daha iyi diyorum
      |
      |

DH SEAT KULÜBÜ

2001 SEAT IBIZA Signo
    • Yarbay
      11221 Mesaj
      17 Ekim 2008 19:56:40
      Yakıt tüketimi cimri bir araç olacağını düşünmüyorum.Sonuçta eski model.Konfor göreceli bir kavram olduğundan net bir şey söylemem yanlış olur;fakat Doğan'dan daha konforlu olacağını düşünüyorum.
      |
      |

VW Passat 1.6 FSI Comfortline-Fırtına Grisi
      VW Caddy 1.9 TDI Comfortline DSG-Gümüş Gri
      Ford Fiesta 1.5 TDCI Trend
      Ford Fiesta 1.4 TDCI Titanium
    • Binbaşı
      1312 Mesaj
      17 Ekim 2008 20:22:52 Konu Sahibi
      parça fiyatları falan nasıl acaba...üzermi bizi...
      |
      |

DENİZİN İÇİNDEKİ CANAVARI GÖRÜP DE ŞAŞMA... İÇİNDEKİ DENİZ OLAN CANAVARI GÖRDE ŞAŞ...
    • Yüzbaşı
      968 Mesaj
      17 Ekim 2008 21:01:09
      Tavsiye etmiyorum, kullandım bunun kapalı kasasınıda kullandım hatta kapalı kasa dizelinide kullandım tavsiye etmiyorum.
      |
      |

• Binbaşı
      1312 Mesaj
      17 Ekim 2008 21:09:57 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: sjsero

Tavsiye etmiyorum, kullandım bunun kapalı kasasınıda kullandım hatta kapalı kasa dizelinide kullandım tavsiye etmiyorum.

neden tavsiye etmediğinizide söylerseniz bilgilenmiş olurum...
      |
      |

• Yarbay
      2609 Mesaj
      17 Ekim 2008 22:08:55
      Arkadaşta 1.3ü vardı motor küçük 65 beygir yüke gelmiyo zorlanınca benzini içiyo gitmiyo ama 1.6sı iyi
      |
      |

CLİO SYMBOL 2003 1.5 dCi Authentique GP
    • Binbaşı
      1312 Mesaj
      17 Ekim 2008 22:26:20 Konu Sahibi
      peki lada vegamı daha iyi...yoksa skoda felicia mı?
      |
      |

• Yüzbaşı
      298 Mesaj
      17 Ekim 2008 22:54:11
      bende vega var 2006 model HB. ben satmak istiyorum ama alıcısı yok. eğer lada alırsan elinde kalır...
      |
      |

adalet için...
    • Yüzbaşı
      298 Mesaj
      17 Ekim 2008 22:56:12
      7 bin ytl ye 2001-2002 model vega alabilirsin. hangisi iyi dersen cevabım hiçbiri olur...
      |
      |

adalet için...
    • Yüzbaşı
      298 Mesaj
      17 Ekim 2008 23:01:12
      ikisini de tavsiye etmem...ancak birinden biri diyorsan vega derim çünkü aynı paraya 5 yaş daha yeni bir model alıyorsun. feliciay çok mu rahat satarsın...sanmıyorum...vegada konfor arama ama yakıtı çok değildir...parçası pahalı değildir...bu paraya alabileceğin en yüksek model sanırım ladadır...
      |
      |

adalet için...
    • Er
      7 Mesaj
      01 Temmuz 2013 22:47:58
      Bence lada veya skoda fiyat model ilişkisi üzerine alınabilecek en iyi iki seçenek. tofaş serisine yada renault 12 toros serisine göre gayet konforlu geleceği de bir gerçek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samoliy -- 1 Temmuz 2013; 22:48:12 >
      |
      |

• Binbaşı
      1312 Mesaj
      02 Temmuz 2013 00:24:29 Konu Sahibi
      güzel hort valla... 5 yıllık.konuyu ben açmışım yine cevabıda ben veriyim... bu konuyu açtıktan sonra 1997 model 1.6 skoda felicia aldım...alalı yaklaşık 5 yıl oldu ve 100 bin km yaptım...en ufak sorun yaşamadım ve hala severek kullanıyorum...alacak arkadaşlara tavsiye ederim..
      |
      |

• Teğmen
      211 Mesaj
      06 Temmuz 2013 22:30:30
      kardesim saygilar bende 2000 model 1,6 felicia buldum 108.000 km guvenilir bi ark.dan nasil parca, yakit vs. Kisaca bilgi verir misin? Vega falan kabus gibi geliyo bana:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

MaYDoGaN
    • Teğmen
      211 Mesaj
      06 Temmuz 2013 22:32:34
      bu arada komple boyali gunes yanigindan 8500tl istiyo arabanin ustasi aradi bizi bakimlarini yapan ustanin ark. Satiyormus

MaYDoGaN
    • Binbaşı
      1312 Mesaj
      06 Temmuz 2013 22:37:47 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: maydoganlar1156

bu arada komple boyali gunes yanigindan 8500tl istiyo arabanin ustasi aradi bizi bakimlarini yapan ustanin ark. Satiyormus

2000 model 1.6. felicia için o fiyat bedava... o modeldeki aracı 12.000 den aşağı alamazsınız...bi sorunu olmasın aracın....
      |
      |

• Teğmen
      211 Mesaj
      06 Temmuz 2013 22:45:17
      98modelde olabilir aciliyetten o fiyat sanirim, usta bizimde aracimiza bakan usta bize yamugu olmaz, 10.000 tl palio alcaktim ama bu cikti simdi napsam, arac nasi bi arac bize tecrubenizi paylasirmisiniz

MaYDoGaN
    • Binbaşı
      1312 Mesaj
      06 Temmuz 2013 23:00:56 Konu Sahibi

baktırın heryerine...temizse alın..ben kendi aracımı 9500 den aşağı vermem örneğin...
      |
      |
      maydoganlar1156 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      211 Mesaj
      06 Temmuz 2013 23:07:41
      hocam size zahmet yakit sarfiyati, konfor seviyesi, arti ve eksileri kucuk bi bilgilendirme yapabilir misin? Motoru nasildir, parca fiyatlari, bagaj ve koltuk kapasitesi gibi

MaYDoGaN
    • Binbaşı
      1312 Mesaj
      06 Temmuz 2013 23:09:21 Konu Sahibi

sabah yaparim...
      |
      |
      maydoganlar1156 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.