Şimdi Ara

2005 2007 ACCORdu NASIL BİLİRSİNİZ ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
7.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

BİR ALT SINIF COROLLA VE CİVİC OTOMATİKTEN 3-5000 TL DAHA FAZLA AMA KONFOR OLARAK NASILDIR?

SİZCE BU ARAÇ İYİMİDİR YOKSA 1.6 OTOMATİK BAŞKA Bİ ARAÇ TAVSİYE EDERMİSİNİZ

OTOMATİKTE HONDANIN SAĞLAM VE KALİTELİ OLDUĞUNU SÖYLENİYOR. GERÇEKTEN OTOMATİKTE HONDA (VE TOYOTA ) ÜSTÜNMÜDÜR

YOKSA BU ARABAYA ALTERNATİF AVENSİS,PASSAT,SUPERB,MAZDA 6

HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ

• Honda accord gayet iyi bilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: asas1200

Honda accord gayet iyi bilirim

So what?

Sorularınıza gelirsek:

1-)Civic,corolla vs araçlara göre konforu çok daha iyi iç kısmı daha geniştir.

2-) Bu araç bana göre gayet iyi bir araçtır fakat vergisi 1.6 araçtan fazladır.

3-)Otomatik vites olarak Honda sağlamdır.Fakat unutmamak gerekir ki şanzıman bakımlarınında yapılmış olması gerekir.Sizin alacağınız araç yeni sayılabilecek düzeyde bir araç olursa sorun çıkarmaz

4-)Diğer araçlar hakkında yorum yapmayayım çok iyi bilmiyorum çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak9006 -- 7 Mart 2010; 19:54:13 >
  • teşekkürler

manttıklı bir seçim olduğundan emin olmak istemiştim
  • D sınıfı olup da değer kaybı çok olmayan bir model diye düşünüyorum...
  • quote:

YOKSA BU ARABAYA ALTERNATİF AVENSİS,PASSAT,SUPERB,MAZDA 6

Bu arabaya en iyi alternatif 2006 - 2007 makyajlı kasa Mondeo 2.0 TDCI Ghia'dır (eski kasa). Accord'a vereceğiniz paradan daha az bir parayla dizel Mondeo alabilirsiniz. Daha geniş iç hacim, daha düşük tüketim (uzun yolsa 5 litre dizel), daha iyi yol tutuş, vs. Zengin donanımlı, sorunsuz, tiptronik şanzımanı da sorunsuz ve iyi bir arabadır Mondeo. Mondeo bana göre daha iyi bir F/P sunuyor, ama Accord'u çok beğeniyor, Mondeo'nun tasarımı hoşunuza gitmiyorsa Accord tercih etmeniz daha mantıklı tabi, herşey mantıkla olmaz, kişisel beğeni de oldukça önemli.
  • Çok beğendiğim ama 2.0 yada 2.2 motorları olduğundan vergisi yüzünden alamadığım bir araç
  • mondeoda deri koltuk , koltuk ısıtma pek yok ama....
    accord daha dolu gibi

bu arada makyajdan sonra esp konmuş haberiniz olsun
  • Herkes çok iyi bilir, yakın arkadaşımın var çok severek biniyor, geçen gün testte ettim 2.0 , oldukça tok sessiz ve güçlüydü.. Bir tanıdığımda 2.4 aldı, lpg ile müthiş uyumlu, şimdiye kadar arabaya binmemişiz meğer diyordu...
  • vergileri ayarlayabilirsen 2.4 bakabilirsin en azından çok güzel gidiyor...

ve sonuç

-torunların bile görebilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whisper911

mondeoda deri koltuk , koltuk ısıtma pek yok ama....
    accord daha dolu gibi

bu arada makyajdan sonra esp konmuş haberiniz olsun

Mondeo'nun GhiaX modelleri var. Alcantara-Deri koltuk, koltuk ısıtma, hafızalı koltuk-ayna, sunroof, otomatik katlanan yan aynalar, vs. donanımları mevcut. Yalnız bu GhiaX'lerin dizeli çok çok nadir bulunuyor, benzinlileri var.

Bir örnek :http://www.sahibinden.com/mondeo_en_dolusu_ghia_x_full_full-59WQQaXQQ16302062WQQpXQQdisplayitem

• yakıt tüketimini bilmiyorum ama şekil olarak oldukca güzeldir çok sessizdir ve konforludur
  • Mondeoyla vs kıyaslanmayacak bir arabadır bence. Yakıt olarak özellikle 2.4 leri cimri değil. LPG ile güzel uyum sağlıyor. VSA sistemi de var. Virajlarda falan Mondeo tanımaz. Vergi konusunda ödeyebilirim deniliyorsa alınacak bir arabadır.
  • Konu belki bu değil ama zannederim top gear ın hem mondeo nun hem de accord un olduğu bir testi vardı.Hatta mercedes falan da vardı o testte.Çok aradım ama bulamadım.Bulan olursa bizimle de paylaşsın lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chnbs

Konu belki bu değil ama zannederim top gear ın hem mondeo nun hem de accord un olduğu bir testi vardı.Hatta mercedes falan da vardı o testte.Çok aradım ama bulamadım.Bulan olursa bizimle de paylaşsın lütfen.

O video'yu ben de izledim. Mondeo birinci, BMW ikinci, Mercedes üçüncüydü. Accord ise arka sıralardaydı. Youtube'daydı ama telif hakkından ötürü kaldırmışlar.

quote:

Mondeoyla vs kıyaslanmayacak bir arabadır bence. Yakıt olarak özellikle 2.4 leri cimri değil. LPG ile güzel uyum sağlıyor. VSA sistemi de var. Virajlarda falan Mondeo tanımaz. Vergi konusunda ödeyebilirim deniliyorsa alınacak bir arabadır.

O yüzden arkadaşım kullanmadığın, bilmediğin arabalar hakkında bilip bilmeden sallama. Yol tutuşta Accord, Mondeo ile boy ölçüşemez.

Asıl konuya gelirsek, Accord çok güzel araba, tavsiye ederim ben de. Arkadaş alternatif tavsiyesi de istemiş ve ben de Fiyat'ı da göz önüne alarak kendime göre en iyi alternatifi sundum. "Accord alma, Mondeo al" falan da demedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeytinkoy -- 9 Mart 2010; 12:13:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: barisozyurt

quote:

Orijinalden alıntı: chnbs

Konu belki bu değil ama zannederim top gear ın hem mondeo nun hem de accord un olduğu bir testi vardı.Hatta mercedes falan da vardı o testte.Çok aradım ama bulamadım.Bulan olursa bizimle de paylaşsın lütfen.

O video'yu ben de izledim. Mondeo birinci, BMW ikinci, Mercedes üçüncüydü. Accord ise arka sıralardaydı. Youtube'daydı ama telif hakkından ötürü kaldırmışlar.

Evet mondeo birinci diye aklımda kalmış.Mesajlarda biraz sert eleştriler yapılmış da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chnbs -- 9 Mart 2010; 12:22:41 >

• bakın bakalım hangi arabanın yol tutuşu iyi .
    http://www.youtube.com/watch?v=o5zzwuiJLD0
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALOK

bakın bakalım hangi arabanın yol tutuşu iyi .
    http://www.youtube.com/watch?v=o5zzwuiJLD0

Hocam sağol.Sırayı yanlış hatırlamışım ama mondeo nun önde olduğunu unutmamışım.

@cihanselvi
    http://www.arabam.com/TestDetay.aspx?id=103&baslik=Accord%202.0%20Sport%20-Ekim%202003

• ayrıca mondeoyla ilgili şu videoyuda izleyin.
    http://www.youtube.com/watch?v=oRIxlzE2iLs
    mondeoun her şeyine laf ettiririm ama yol tutuşuna asla .
  • 2.4 190 pslik versiyonu en azından çok iyi gidiyor yakıt konusundada lpg ile işi çözersiniz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.