Şimdi Ara

arkadaşlar çok zor durumdayım lütfen yardım edin lütfen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    hoşlandığım bi kız vardı en sonunda numarasını aldım fakat numarası ablasının çıktı takıldığım kız benden bi yaş küçük küçük derken aramızda ay farkı var ablası yaşıtım ama ben ablasından değil kardeşin den hoşlanıyorum başım belada valla bunla dün 2 ye kadar çağrı mesaj filan atıp durdu ben de kardeşi diye atıyorum fakat bu sabah numaranın kendisinin olduğunu öğrendim ne yapmalıyım sizce nasıl kurtulurum ablasından ?
    ve kardeşini nasıl ayarlarım ?

• ablasını ayarla evlerine git. ablası içecekleri hazırlarken esas kızla muhabbeti kur. onunla yola devam et.
  • quote:

Orjinalden alıntı: celalcaner2

ablasını ayarla evlerine git. ablası içecekleri hazırlarken esas kızla muhabbeti kur. onunla yola devam et.

aga tamam zaten esas kızla muhabbetim var gözgöze geldiğimde bile bakamıyorum nerdeyse bırak evine gidip muhabbett kurmayı konuşamıyorum anca göz kırpma filan gülücük tebessüm ilk kez bukadar ileri gitti olay oda tele teldeablasıın çıktı allah kahretsin ablasından nosunu istesem tepki nasıl olur acaba çok mu belli olur takıldığım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: celalcaner2

ablasını ayarla evlerine git. ablası içecekleri hazırlarken esas kızla muhabbeti kur. onunla yola devam et.

ikincisi ya içekcekleri kardeşi hazırlarsa?
  • ablasının numarasını bana versene bacanak oluruz pm den atabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackenedd

ablasının numarasını bana versene bacanak oluruz pm den atabilirsin.

bacanak ??
    olur vala bide fan club açarız dh bacanaklar fan club
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kısa Winston

quote:

ablasının numarasını bana versene bacanak oluruz pm den atabilirsin.

bacanak ??
    olur vala bide fan club açarız dh bacanaklar fan club

• Gerçeği söyle
    Yada ablası güzelse devam et gayet ciddiyim o da farklı bir deneyim olur
    Büyüğü bitirince küçüğe geçmek için düşünürsün
  • quote:

Orjinalden alıntı: dgo_34

Gerçeği söyle
    Yada ablası güzelse devam et gayet ciddiyim o da farklı bir deneyim olur
    Büyüğü bitirince küçüğe geçmek için düşünürsün

fena değil ama sevmediğim birine nasıl sevmiş giib yapıyım ki sonuçta oyun oynamışl gibi olur oda zor benim için
  • baba ver no yu her türlü ayar çekeriz istanbullumusun senle muhabbeti koyulaştırmak lazım :PppppppPPPPPppppppPPPPPP
  • hoca karmen de ikisine de dal
  • quote:

baba ver no yu her türlü ayar çekeriz istanbullumusun senle muhabbeti koyulaştırmak lazım :PppppppPPPPPppppppPPPPPP

evet ist
  • olgun meyve her zaman daha tatlıdır
  • dürüstçe söyliceksin ben kız kardeşinin numarası sandım.kız kardeşinden hoşlanıyorum cart curt gerisini sen hallet
  • quote:

Orjinalden alıntı: RuBeRu

dürüstçe söyliceksin ben kız kardeşinin numarası sandım.kız kardeşinden hoşlanıyorum cart curt gerisini sen hallet

durumu öğrenen herkes böyle dedi denicem bu dediğini
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.