Şimdi Ara

Arkadaşlar Bi El Atın Anlık Ping Dalgalanması Sorunu |||

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar hız testi yaptığımda pingim 10-20 arası çıkıyor ancak oyuna girdiğimde anlık olarak aşırı ping dalgalanması sorunu var ping yerinde sabit durmuyor 40-200 arası devamlı seyrediyor wifi kullanmıyorum pc ye dsl kablosu ile bağlıyım interneti benden başka kullanan kimse yok modem de bi sorun yok 2 yıldır oynuyorum ancak böyle bi sorun yoktu yeni olmaya başladı internet hız testi yaptığımda 9-10 megabit arası sonuç alıyorum az Önce de söylediğim gibi 10-20 arası ping çıkıyor gel gelelim oyuna girdiğimde hepsi tepe taklak ttnet hız testi yaptığımda jitter diye bi değer var o biraz yüksek çıkıyor benim sorunum sizce nasıl çözülür ne yapmam lazım superonline kullanıyorum m.hizmetlerini aradığımda her şeyin yolunda gözüktüğünü söylüyorlar defalarca arıza kaydı bıraktım ancak gelen sorun yok deyip gidiyor lütfen bi yardımcı olun sizce ne yapmalı .

Arkadaşlar Bi El Atın Anlık Ping Dalgalanması Sorunu |||Arkadaşlar Bi El Atın Anlık Ping Dalgalanması Sorunu |||http://https://youtu.be/-0ogB2QodaI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpaqu -- 28 Aralık 2019; 19:43:10 >

• services.msc yaz windowsun arama kısmına entera bas BITS(Backround intelligent transfer service) var o açıksa durdur yap üsttende çoktan seçmeli bölümden kapalı hale getir reset atıp dene.
  • İbrahim Kaypakkaya kullanıcısına yanıt
    söylediğiniz sanırım bu bende kapalı gözüküyor 😬

Arkadaşlar Bi El Atın Anlık Ping Dalgalanması Sorunu |||

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alpaqu kullanıcısına yanıt
    elle değil de komple kapalı yap.
  • İbrahim Kaypakkaya kullanıcısına yanıt
    Yok hocam olmadı bu şekilde 😕

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar anlayan yok mu sorun güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.