Şimdi Ara

Arkadaşlar Bağlantı hımıza Bakarmısınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Söylenecek çok sey var ama Resim Herşeyi anlatıyor

bu arada 4096 sınırsız abonesiyim

Bu kimin ayıbıdır ?

• benim de bağlantım 3 gündür malesef böyle 2048 kullanıyorum download hızım çok fazla düştü. Forumda araştırdım ama benzer bir konuya rastlamayınca sinirlenmiştim :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocketman -- 13 Aralık 2008; 13:14:34 >
  • Bende'de dünden beri download hızında inanılmaz bir düşüş var sanırım yine yurt dışı bağlantılarında bir sorun var düzelir yakında
  • 10 kb geçemiyorum bir kaç gündür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -kanunadamı- -- 13 Aralık 2008; 14:23:21 >
  • turk telekom
  • Ankara 13 Aralık 2008 saat 16:30 1mb sınırsız
  • Rapidden 40k üzerini göremiyorum,acaba bayram sonrası çok yüklenme olduğundan mı kaynaklanıyor,net yerlerde sürünüyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: KATADE

Rapidden 40k üzerini göremiyorum,acaba bayram sonrası çok yüklenme olduğundan mı kaynaklanıyor,net yerlerde sürünüyor...

Bende bir anlam veremedim daha önceden fiber optik kablolarda bakım yapıldığında böyle olmuştu yine aynı şey olabilir
  • Komik bir durummu var ?
  • 4 mbit ve

şu kareyi görünce bi an kendimi tutamadım
  • işte türk telekom utansın parayla rezil olmak bu olsa gerek :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: VaLoUr

Komik bir durummu var ?

Komik deilde, ağlanılacak bir durum var.

1Mbit Sınırsız ;

• deli olucam wallahi. 10 kb geçmiyor hızlar...
  • sonunda delirdim.

10 kb ile download yapıyorya..........
  • +1 10 kb ile download yapıyorum ttnet
  • sonunda olacağı buydu yurtdışı çıkışları geberiyor can çekişiyor bizede fatiha okumak kalıyor
  • arkadaşlar selam. şu an TTNET i aradım ve bana yurt dışı çıkışlarında ciddi bi problem olduğunu söylediler ve telekom olarak hızlı calısıyolarmış. Ama ne zaman düzeleceği belli değil. Geçmiş olsun. Cumartesi akşamı barcelona-madrid maçını izlemiş evde kalıp biraz online ps3 takılıyım dedim lanet olsun net geberiyo. bende 4mb kullanıcısıyım ama bu rezalet. umarım cozulur ama pazar pazar cozulcegini zannetmiyorum
  • hımm telekom olarak hızlı çalışıyorlar hemen düzelir o şimdi lanet olsun böyle hizmete böyle firmaya daha nediyim ağzımı bozduracaklar gece gece birde hizli çalışıyoruz demezlermi
  • Ttnet gerçekten vatandaşa ızdırap çektiriyorsun allah sizi nasıl biliyorsa öle yapsın.

1mb sınırsız...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.