Şimdi Ara

Arkadaşlar Bağlantı hımıza Bakarmısınız (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20 yıl kadar önce Almanyada elektrik arızası için bakım için bile olsa aboneye şu tarihte şu saatte şurda bakım yapılacak diye bir mektup gelirdi aboneler bilsin diye ama burda nerde öyle hizmet adamlar mektupla zarfla fatura yollamamak için yırtınıyor mektuplu zarflı masrafını bile bizden çıkartcaklar ki çıkartacaklar yeni yılda öyle görünüyor .

yurtdışı çıkışlarında onarım vardır şu ve şu günler arsında demek için mail atamazlarmıydı elbette atarlardı ama kim uğraşacak napiyorsunuz diyen bir devlet olmadıktan sonra bu Arap telekom istediğini yapar ama ben ne bu dünyada ne öbür dünyada kulluk hakkımıda hiç bir hakkımıda helal etmiyorum ayda aldıkları belli hızımda belli şimdiden haram vede zıkkım olsun .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |PASHA|TR-WOLF -- 15 Aralık 2008; 0:06:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arda371

arkadaşlar selam. şu an TTNET i aradım ve bana yurt dışı çıkışlarında ciddi bi problem olduğunu söylediler ve telekom olarak hızlı calısıyolarmış. Ama ne zaman düzeleceği belli değil. Geçmiş olsun. Cumartesi akşamı barcelona-madrid maçını izlemiş evde kalıp biraz online ps3 takılıyım dedim lanet olsun net geberiyo. bende 4mb kullanıcısıyım ama bu rezalet. umarım cozulur ama pazar pazar cozulcegini zannetmiyorum

Bağlantı düzelmiş
  • ne düzelmesi
  • yurt dışı yerlerde sürünüyor, milletin umrunda değil.
  • Arkadaşlar daha demin tekrar aradım ttneti, ve dün gece verilen cevabın aynısı verildi... Yurt dılı çıkışlarında sorun var ve hızlı bi şekilde uğraşıyoruz diye. Peki dedim yenileme çalışmasımı yoksa arızamı dedim, arıza olmuş. Yani yeni ve daha iyi bi hat bekliyosanız bu çalışmalardan sonra daha çok beklersiniz...

Lanet olsun.
  • bağlantını düzeldiği felan yok ya neden bu firmaya bir rakip çıkmıyor lanıt olsun ya
  • dl.hızım 107-108 arası valla bende şuan bi sorun yok allah yaşatmasın...1mbps sınırız (smile)
     Arkadaşlar Bağlantı hımıza Bakarmısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre845 -- 14 Aralık 2008; 15:28:28 >
  • benimde bağlatımda sorun var...1mbit ttnet rs premium ile lostu indiriyorum 3-5kb ile indiriyor
  • 4mbit net var.250kb/sn yi geçmiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre845

dl.hızım 107-108 arası valla bende şuan bi sorun yok allah yaşatmasın...1mbps sınırız (smile)

yurt dışında felan olsa şöyle bir uyarı alırdı müşteriler sistemimizden kaynaklanan sorunlar yüzünden internet hızında bazen yavaşlamalar söz konusu olabilir. ama biz türkiyede olduğumuz için aynen şöyle bişey oluyor yurtdışı çıkışlarında meydana gelen bir arızadan dolayı internet yerlerde sürününe bilir arada bir hiz artışları gözlene bilir. artık oda sizin kısmetiniz :D

• quote:

Orjinalden alıntı: |PASHA|TR-WOLF

20 yıl kadar önce Almanyada elektrik arızası için bakım için bile olsa aboneye şu tarihte şu saatte şurda bakım yapılacak diye bir mektup gelirdi aboneler bilsin diye ama burda nerde öyle hizmet adamlar mektupla zarfla fatura yollamamak için yırtınıyor mektuplu zarflı masrafını bile bizden çıkartcaklar ki çıkartacaklar yeni yılda öyle görünüyor .

yurtdışı çıkışlarında onarım vardır şu ve şu günler arsında demek için mail atamazlarmıydı elbette atarlardı ama kim uğraşacak napiyorsunuz diyen bir devlet olmadıktan sonra bu Arap telekom istediğini yapar ama ben ne bu dünyada ne öbür dünyada kulluk hakkımıda hiç bir hakkımıda helal etmiyorum ayda aldıkları belli hızımda belli şimdiden haram vede zıkkım olsun .

müslümanların yüz karaları ondan batıdakiler müslümanlarla dalga geçiyorlar ya..... geriler diye bu telekomu Araplara peşkeş çekenleride Allaha havale ediyorum dilerim en kısa zamanda layıklarını bulurlar ülkenin 8 yılını yediler .....@%+&+%+%+ v.b

Aslında en üstteki mesajımı yazarken bunları da yazacaktım ama o kadar canım sıkkındı ki vazgeçtim. Düşüncelerimi kelimeye dökmüşsün. Mail atmasalar bile hani kötünün kötüsü internet sitelerine arıza olduğu an bir duyuru eklense, haber eklense bizde oradan takip edebilsek. arızamı, bakımmı, neden olmuş, nerede olmuş, tahmini kaç gün sürecek. Kafamız rahat olur her neti kullandığımızda acaba düzelmişmidir diye saat başı kontrol etmeyiz. Monopol Piyasanın sonucu bu...
    Çok farklı bir çağdayız artık internet sadece ses kalitesi düşük radyolara , resim yazıları okumaya yaramıyor sadece.

• BİRİ KOCNET - 1 MB sınırsız
    Test sırasında crypthload indirme yapıyordu

• quote:

Orjinalden alıntı: TiSKE

BİRİ KOCNET - 1 MB sınırsız
    Test sırasında crypthload indirme yapıyordu

yanlız sorun yurt dışı çıkışlarında arkadaşlar yurt içinde bir sorun yok zaten sen testi istanbul sunucusundan yaptırdığın için normal çıkıyor birde belin den yap tstini
  • ttnet 4096/1024
    izmir
  •  Arkadaşlar Bağlantı hımıza Bakarmısınız

Berlin testi
  • birazda olsa hizlar artmis gibi gorunuyor ama bu tamamen suanda yurtdışı çıkışlarının düzelmesinden değil internete giren sayısının azalmasından kaynaklanıyor yarın birde devlet daireleride iş yerleride açılacak işte ozaman yurtdışı çıkışları felç olacak
  • şeytan kulağına kurşun yabadaba dan full download yapıorum şu an sorun yok (tt 1 mbit sınırsız)
    iişallah sizinkide düzelir
  • benimkide düzeldi...inşallah herkesin düzelir...şu anda 107k ile çekiyorum...
  •  Arkadaşlar Bağlantı hımıza Bakarmısınız

2Mbit.. Sorun yok..
  • quote:

Orjinalden alıntı: watcherb

bağlantını düzeldiği felan yok ya neden bu firmaya bir rakip çıkmıyor lanıt olsun ya

Sorun yurtdışı bağlantılarda rapid'den indirdiğim için biliyorum bira ara düzelmişti şimdi yine bozuldu artık can sıkmaya başladılar fazla uzamasa bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 15 Aralık 2008; 13:50:31 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.