Şimdi Ara

arkadaşlar 1 günde kilo alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
54.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün 2 saatlik sporum vardı 9-10 ay diyet yaptım istediğim kilonun 7 kilo altına düştüm o kadar diyetten sonra bugün kontrolümü tutamadım ve ne bulursam yedim çünkü normal zamanda normal gıda alsam bile doymuyordum vücudum çok açtı sizce 1 günlüğüne bu kadar diyeti bozmamdan kilo alır mıyım problem olur mu?

• sindirim
    defakasyon
    cogu gıder onun...
  • Bir şey olmaz. Ben diyetim boyunca her çarşambayı cheating day olarak ayarlar ne bulursam yerim, lahmacun, pizza, baklava affetmem :) zaten diyet böyle yapılır haftanın bir gününü kendine ayır.
  • viking kardeşim haklısında o kadar diyetten sonra bi anda diyeti bırakmak zor oluyor :)) 1 kere kontrolümü kaybettim ama bence iyi oldu kontrolü ele alabildim ancak bugün pazar olunca kontrolü kaybetmedim 2 öğün yedim ancak sınırlamadım yarın zaten o yediklerimin hepsini telafi ederim :)) cevaplarınız için teşekkürler
  • 1 günde kilo verilemeyeceği gibi 1 günde alınamaz da... Kendine küçük bir izin vermişsin. Arada gerekli bir şey. Emin ol diyete giren pek çok kişi (ben dahil) bunu yapar. Takma kafana..Afiyet olsun...;)
  • haklısın bazen izinde lazım :))
  • Oda bişeymi 30 haftada 24.5 kg veren biri olarak zayıflamaya karar verdiğim ilk günden beri pazar gunu geleneklerimi hiç bozmadım her pazar sucuklu yumurta , boyoz , gevrek ve akşam balık , helva yaparım ne oldu ? hala kg vermeye devam ettim Bilinçli tükettikten sonra hiç problem olmaz ha ayda 1 kere mutlaka pizza , lahmacunda yerim bazende kuzenlerle 2-3 gun üst üste bira içmişliğimde vardır

Yoksa diyetten sogursun herşeye yasak getirme sadece bilinçli ol hangi yiyeceklerin zararı olup olmadıgını bilmelisin.

• haklısın dostum hata çok sıkı diyet yapmakta bazen kontrol gidince göz hiç bişi görmüyor 9 ayda 1 kere kontrolü kaybettim herhalde vücut düzelmiştir :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.