Şimdi Ara

Arkadaşım Çok İlginç Bir Şey Yapacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşım erkek, sevgilisi ile 2 kızı çağırmış sinemaya eğlenmeye vs vs. kendiside benden başka bir arkadaşını çağırdı birde beni. Elemanda para yetmedi bende yardım amaçlı diğer erkek arkadaşla parayı denkleştirdik o 3lü kızın parasını ödedik. Benden toplam 35 lira çıktı. Lakin gelin görünki bir sonraki gün bu kız ayrıldı arkadaşımdan.

Gariplik burada başlıyor. Total giden para arkadaşımdan 200 lira civarı -kontörü, hediyesi, arkadaşlarının sinema, yeme içme parası vs vs.- ve arkadaşım parayı ayrıldığı kızdan istemeye çook kararlı. Ben o kadar dedim dinletemedim birde siz seslenin. [Dh üyesi]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |PortaL| -- 8 Mart 2010; 22:51:23 >

• Arkadaşın çok ilginç ne yaptı şimdi
  • Birader ne diyon?
  • kasayı yan yatırsın arkadaşın
  • ayıp be bro
  • yedirirken düşüncekti onu.... insanlar 5-10Liraya muhtaç arkadaşın kızlara 200lıra yedirmiş yazık yani
  • Sallasın. Hiç değmez bence. Yada güzel bir laf koysun.
  • İstesin abi ne olacak? Kendi sorunu bence.Ben olsam isteyemezdim ama arkadaşın cesurmuş..
  • O kızdan parayı farklı şekilde temin etsin.Mahsulleri toplayıp kaçsın
  • Portal başladı yine.
  • Kız işini biliyor
  • Faiziyle
  • Tecavüz et
  • Olmadı tazminat davası açsın
  • Beni hatırlayanlar bilir
  • izlediğiniz filmn Alfred Hitchcock - Kuşlar mıydı?
  • Helal koçuma istesin tabi.Ben anlamıyorum bu kızları ya şahsen ben biriyle sinemaya gideceğim heleki bu gittiğim kişileri ilk defa görüyorum ve kız yada erkek benim paramı ödücek bende bişey demicem.Ayıpdır yahu çok beleşci bu kızlar
  • Kardeş ne diyon sen?

uhh
    çoh ii oldu çoh ta güzel oldu taam mı
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.